Opinie o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Czy aplikował ktoś już na tego Kierownika Regionu? Znalazłem ofertę dla LinkedIn, ma już ze 4 tygodnie a żaden kandydat tam akurat się nie zgłosił. Jedna osoba już pytała na początku miesiąca o te prace. zastanawia mnie jednak najpierw sama rozmowa, jak jest prowadzony cały proces rekrutacji? Ile trwa?

Barbara

Bardzo profesjonalna firma i odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Prowadzili sprawę po śmierci moich rodziców i wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo profesjonalnie. Polecam na 100%

zula
@Barbara

witam jak dlugo czekala pani na wylate odszkodowania czy kontakt z firma byl dobry ?

@zenonSz

Moja sprawa była bardzo dobrze prowadzona, dziękuję Pani Roksanie i całej miłej centrali za profesjonalną pomoc po wypadku. Uzyskali dla mnie sprawiedliwe pieniądze jako rekompensatę oraz dodatkowe należne mi świadczenia. Pozdrawiam Zenon

zula
@@zenonSz

witam ,jak dlugo pan czekal na odszkodowanie ,jaki byl proces,dziekuje za odpowiedz

Szczepan B.

Dziękuję za profesjonalizm i ogromną pomoc, bez Was nie dał bym sobie sam rady. Jesteście aniołami. Oceniam na 6+. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie, jestem dokładnie o wszystkim informowany. Niczym się nie martwię. Jestem bardzo zadowolony.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Gniezno
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Gniezno
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Grzegorz

Wspanialy zespół ludzi. Szefowe dbają o pracownikow i dobro klientów. Pracowałem w wielu korporacjach i nigdzie nie było takiej atmosfery jak tutaj. Pozdrawiam cały zespół .

@Grzegorz

Cześć, chce się dowiedzieć w jakim zakresie to cale wspomniane dbanie teraz wychodzi? już pojawiali się właśnie jacyś kandydaci tu na forum ale nikt im nie odpowiada i zastanawiam się czemu? jako zespół macie teraz sporo pracy? kiedy jest jakiś czas na odpoczynek? Urządzacie integracje?

Co jaki czas w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O można ubiegać się o podwyżkę?

Marzena

Atmosfera w pracy bardzo serdeczna i przyjacielska . Każdy może liczyć na innych. Polecam z całego serca . .

Widziałem to zapytanie o agenta, mnie aktualnie wyświetla się takie dla kierownika regionu. Z tydzień temu zostało wrzucone, myślałem wiec ze jakaś opinia może już się tu znajdzie. : ) ocenicie rejon Gdańska w tym zakresie? Warto pomyśleć na kandydaturą? Czekam na opis docelowego zakresu obowiązków. Czy wynagrodzenie jest na 100% adekwatne?

@WandaSobczak

Z całego serca polecam! Bardzo dziękuję całemu zespołowi Europejskiego Lidera Odszkodowań za obszerną pomoc jaką uzyskałam do tej pory i jaką mam nadal. Dzięki Waszej pracy złe dni i troski odeszły w cień. Dziękuję przede wszystkim za wspaniałe prowadzenie sprawy - pracownikom- w tym Pani Roksanie, która jest koło mnie jak anioł stróż - bardzo dobry człowiek oraz Pani Annie z centrali, która zawsze zadzwoniła do mnie i zawsze jest dla mnie miła i serdeczna. Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałą firmę bo to dobrzy i wspaniali ludzie a jak tacy tworzą firmę to już wiesz, że dokonujesz właściwego wyboru. Zrezygnowałam z adwokata prywatnie i wzięłam ELO- nie żałuję. TO BYŁA NAJLEPSZA DECYZJA. Wywalczyli mi ogromne pieniądze i zadbali o mój interes jak należy, z pełną dbałością i profesjonalizmem. Będę Wam zawsze wdzięczna i będę polecać jak tylko ktoś będzie potrzebować takich aniołów jak Wy. Z wyrazami szacunku Wanda Sobczak.

Czy dostanę jakiś bieżący opis samej rozmowy rekrutacyjnej? Widzę, że w ostatnim czasie sporo opinii od klientów ELO zaczęło się tu zbierać a na stronie w karierze są ogłoszenia. Mnie rzecz jasna chodziłoby o prace jako agent od odszkodowań. Jak teraz przebiega proces rekrutacyjny i czy trudno jest się dostać?

Patrycja 67@ Interia.pl

Polecam! Bardzo jestem zadowolona, nie miałam pojęcia nawet co mi się należy. Firma bardzo profesjonalna i rzetelna.

Kasia W.

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami. Z czystym serduchem firma godna polecenia!

Joanna Poznań

Polecam serdecznie! Wiedza i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ciągły kontakt z centralą i nie ma pytań bez odpowiedzi

Marianna z Kielc

Serdecznie polecam! jasne klarowne warunki współpracy i dostęp do informacji.

Trafiłę do Elo parę lat temu- na szczęście nie miałem wypadku od tego czasu kolejnego ;) ale mogę śmiało polecić- wywalczyli wszystko dla mnie- od zadośćuczynienia aż po rehabiltację. Polecam!

Aleksandra Sz.

Najważniejszy dla mnie był kontakt z kancelarią- i tutaj to dostałam. I od centrali i od agenta, zawsze mogliśmy porozmawiać. Nasza sprawa nadla trwa ale z ręką na sercu mogę polecić!pomogą!

Patrycja

Pełen profesjonalizm! Walczyliśmy długo a po przejściu do ELO aż takiego sukcesu się nie spodziewaliśmy !

Franciszek Konieczny

Rewelacyjne babki! w życiu takich pieniędzy sam bym nie wywalczył!

Zuzanna W.

Polecam! Bardzo profesjonalni I kontakt z agentem 24h. Polecam polecam

Zuzanna1990

Firma ELO prowadział sprawę mojego taty. Wywalczyli należne odszkdoowanie oraz rentę dla taty, o której nie mieliśmy nawet pojęcia, że może dostać. Bardzo jesteśmy zadowoleni.Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O - Gniezno

• Jak się pracuje w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 17 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O