Opinie o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Marta1980

Bardzo profesjonalna firma. Wywalczyli nam 4x wiecej niz poprzednia firma!

Ela56

Bardzo rzetelne podejście i walka o klienta. Polecam!

...

Super pracodawca. Miła atmosfera, zarobki ok i na czas. Zespol współpracowników profesjonalny. Co tu dużo pisać. Najzwyczajniej chce się tutaj pracować!

Wioleta
@...

Jakie macie max widełki w tym roku? upewniam się, ponieważ widziałam ofertę od Was na takim portalu, chyba ze dwa lata temu była dodawana i było w niej napisane, że na B2B do 10,000 zł można było zarobić. Czy przez ten okres czasu troszkę się to podniosło? Piszesz, że zarobki są „ok”, wiec nie wiem jak to interpretować

Polecam

Atmosfera super. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Szefostwo traktuje pracowników po koleżeńsku. Nie czepiają się byle czego jak to w innych firmach tylko zawsze szukają rozwiązania i pomagają. Zespol prawników też na najwyższym poziomie i super atmosfera. Tutaj każdy z każdym jest równy i czuje się dobrze. Nie ma manipulacji jak w innych firmach i podkręcania śruby. Każdego szefostwo potrafi docenić i to się czuje na każdym kroku. Idąc do klienta wiemy że wszyscy pracują tu prosto z serca.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Aro

Długo szukałem takiej kancelarii. Profesjonalizm w każdym calu. Pracodawca szanuje tutaj każdego pracownika. Jest wręcz jak w rodzinie a nie w firmie. Tutaj nie idzie się na ilość lecz na jakość spraw. Atmosfera super ze wszystkimi począwszy od najniższego do najwyzszego szczebla. Spokój, zaufanie i szacunek. Dodam że pracuje półtora roku a zleciało jak by to było wcziraj.

Pracownik aktualny do teraz

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Obsługa klientów na bardzo wysokim poziomie. Walczą jak "Lwy"z ubezpieczycielem i w Sądach w postępowaniu karnym a co najważniejsze patrzą na poszkodowanego jak na człowieka a nie na kolejny druk.Podchodzą z pełną sympatią do klientów i pracowników. Obsługa na wysokim poziomie. Dobierają odpowiedni ośrodek do potrzeb poszkodowanego.Umowa jest bez żadnych ukrytych kosztów. W trakcie trwania umowy nie dają aneksów jak robią to inne firmy. Pełen profesjonalizm

Bardzo uczciwa kancelaria. Kontakt super. Przeszliśmy tutaj z innej firmy, która nic nie zrobiła w sprawie. Obiecywali a teraz straszą fakturami do zapłaty za to że niby się tak napracowali. Powinnam napisać nazwę tej kancrlii by ostrzec innych, bo człowiek mądry po szkodzie Na szczęście do siostry trafiła Pani z ELO i wytłumaczyła jak nasza sprawa powinna wyglądać na tym etapie. To dzięki ELO sprawa nabrała tempa. Potrzebna była dodatkowa opinia biegłego o którą poprzednia kancelaria nie raczyła wystąpić. Jeszcze chwila a z naszego niewinnego taty zrobiono by winnego. Stokroć dziękuję. Sprawa karna jest w toku a odszkodowawcza już z super wypłatami lecz to ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu jeszcze nie koniec. Walczą dalej, a efekty widoczne na bieżąco. Każdemu będę polecać tą Kancelarię. Pozdrawiam cały zespół, który walczy w naszym imieniu.

Danuta

Elo prowadziło moją sprawę. Jestem zadowolona z ich pracy, szybkie uzyskanie odszkodowania bez zbędnych formalności i w krótkim czasie.

Katarzyna

Kancelaria na najwyższym poziomie. Pracownicy bardzo empatyczni i z ogromną wiedzą. Myślałam, że tylko w kwestii zadośćuczynienia pomogą uzyskać pieniądze, a okazało się że jeszcze za dojazdy do lekarzy i zwrot kosztów opieki otrzymałam. Przemiła obsługa. Sa na prawdę skuteczni. Polecam

Maria W

Z Kancelarią współpracowałam przez 3 lata i gorąco polecam. Niestety stan zdrowia nie pozwolił mi na dalszą pracę, jednak gdyby nie jego pogorszenie nadal pracowałabym dla ELO. Super atmosfera, wypłaty na czas, bezproblemowy kontakt

anula810

Kancelaria na najwyższym poziomie, super kontakt, super efekt. Polecam

Rodzina Kacprzakow

Bardzo rzetelna firma, która profesjonalnie prowadzi postępowanie karne i cywilne tzn najlepiej jak się da! Umowa bardzo przejrzysta bez żadnych ukrytych kosztów, wszystko dokładnie omówione na rodzinnym spotkaniu. Nie mieliśmy pojęcia od czego zacząć i co robić lecz dzięki ELO nie musieliśmy się o nic martwić. Na bieżąco byliśmy informowani o przebiegu naszej sprawy. Opieka osoby która podpisała z nami dokumenty, oraz opieka biura i prawników przez cały czas i o każdej porze. . Polecam wraz z całą moją rodziną.

Może nie w temacie, ale czy spółka jest wypłacalna ? Bo za rok obrotowy 2022 wykazała 67 390 zł straty i zastanawiam się czy firma ma jakieś problemy finansowe i czy bezpiecznie jest nawiązywac z nią współpracę. Czy są tutaj osoby z ELO mogące odpowiedzić na to pytanie ?

ELO

Spółka ELO NIE MA żadnych problemów finansowych, a wręcz przeciwnie. Strata za rok obrotowy jest standardem w tego typu działalności ze względu na duże inwestycje Spółki, między innymi opłaty sądowe za klientów, zaliczki dla klientów, opłaty prywatnych opinii a także majątek Spółki i wiele innych inwestycji. Spółka ELO nie ma długów wobec innych podmiotów, nie ma również pożyczek. Klienci są w pełni bezpieczni, a w razie obaw, nie mamy zastrzeżeń by pieniądze ze sprawy były przekierowane bezpośrednio na konto klienta. Ps. Panie Michale, słyszymy od naszych klientów, że mówi Pan o roku obrotowym Spółki, nie mając innych argumentów. dlatego wnioskuję, że to Pana wpis. Należy jednak zauważyć, że przykładowy klient nie jest biegły w sprawach Spółek, w związku z czym nie do końca rozumie działania rynku - czego Pan już nie tłumaczy. Pana firma pierwszy raz od 7 lat osiągnęła niewielki zysk, który pójdzie na pokrycie strat z lat poprzednich a ponad to dług Pana firmy wobec innych podmiotów to - 1 252 996 zł. Nie widzę zatem sensu przepychania się podczas rozmów z klientami, kierujmy się zasadami uczciwej konkurencji i dajmy klientom możliwość swobodnego wyboru. M.S. - członek zarządu ELO

Odpowiedź
@ELO

Ale Pani Małgorzato, Pani się myli, nie wiem czy specjalnie czy po prostu jest to kwestia niewiedzy. Po pierwsze strata to nie standard w tego typu działalności, prowadzenie działalności gospodarczej która wykazuje straty nie jest chyba celem żadnego przedsiębiorcy, bez względu na branże. Jeżeli firma wykazuje stratę to znaczy że na siebie nie zarabia, a zysk który osiąga jest niewystarczający. Druga sprawa że takie rzeczy jak opinie prywatne, majątek firmy to koszty które ponosi się z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Pomijam już fakt że zaliczki dla klientów czy założone za klientów opłaty sądowe w ogólnym rachunku powinny wynosić zero ponieważ te pieniądze do przedsiębiorstwa wrócą. Tym samym skoro firma wydawała więcej niż zarobiła to znaczy że musiała posiłkować się "nie swoimi" pieniędzmi prawda ?

ELO
@Odpowiedź

Panie Michale, chodziło mi o spółki działające w naszej branży, o czym napisałam wyraźnie i o czym mówi również historia LP. Inwestowanie w firmę, szczególnie przez pierwsze lata działalności jest konieczne, by taką Spółkę rozwinąć. My tak jak i Państwo, działamy na zasadzie "płatności za efekt". Pan to wszystko doskonale wie, nie ma sensu roztrwaniać tego na forach. Jeśli ma Pan jakieś pytania zapraszam do kontaktu prywatnie. Proszę nie oznaczać się jako nasz pracownik. Pozdrawiam Pana serdecznie.

Jaka prowizje proponuje ELO swoim klientom i na czyje konto idzie wypłata środków z odszkodowania, ktoś jest zorientowany.

Prowizja jest adekwatna do danej sprawy. Poza prowizja nie ma żadnych kosztów ukrytych. Umowa jest przejrzysta i czytelna w przeciwieństwie do konkurencji. Wypłata z TU idzie na konto klienta lub kancelarii ( uzgadniane z klientem) i nie mamy z tym żadnego problemu. Widać że konkurencja nie może znieść tego, że jest firma na rynku która nie (usunięte przez administratora) klientów. Nie obiecuje na początku innych warunków i nie zmienia ich aneksami jak inni, oraz nie dolicza kosztów do prowizji. Europejski Lider Odszkodowań dba o dobro klienta i pracowników jak nikt inny, a wiem co piszę bo w kilku kancelariach już w swoim życiu pracowałam, oraz natykam się na klientów, ktorzy mieli prowadzone sprawy przez inne kancelarie i na koniec doliczone koszty za sprawę karna, za opinie medyczne i za czas poświęcony sprawie, dojazdy prawników na sprawy ich hotele itd. Szefowe bardzo dbają o sprawy, a nasi prawnicy reprezentują klientów na najwyższym poziomie.

Pojawia się pytanie kiedy pieniądze idą na konto klienta a kiedy na konto kancelarii ? Czy nie byłoby korzystniejszą formą dla klienta żeby zawsze szły na konto klienta, żeby mógł od razu korzystac ze swojego odszkodowania ? Trzeba być wariatem żeby podpisywać umowy o których Pani pisze, że są doliczane takie koszty. Dobrze że tutaj tak nie jest skoro Pani tak pisze. Już tak na maginesie - skoro chwalisz swoją firmę to warto się podpisać z imienia i nazwiska.

Rafał

Polecam, współpracuje od 1,5 roku że spółką. Bardzo dobre trafne wyceny, Firma płaci regularnie i dobrze likwiduje sprawy . Polecam serdecznie tworzymy Bardzo dobrą firmę która jest wobec klientów jest bardzo uczciwa i robią znacznie więcej niż muszą.

Czy w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O są regularne szkolenia pracownicze?

Krzysztof Kuwinski

Trochę jestem zdziwiony mieszanymi opiniami dla mnie firma jest znakomita. Rozliczenia na czas, wszystko zgodnie z planem. Pracuje 8 miesięcy i muszę powiedzieć ze zamierzam zostawić obecną działalność na rzecz współpracy z dziewczynami. Elo dba o klientów, działają zgodnie z planem ustalonym na początku. Polecam.

Zgadzam się z powyższymi wpisami, że firmę tworzą ludzie.Pracując w dobrej atmosferze łatwiej czynić dobro niosąc pomoc dla ludzi. Tutaj widzę jak dba się o klientów i pracowników. Nie ma wyścigu szczurów. Nikt nie stosuje nakazów i zakazów. Tutaj nie jestem statystyką i liczbą w tabelce tak jak w korporacji.Panuje tutaj rodzinna atmosfera wobec pracowników i klientów. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Cieszę się, że jestem ich pracownikiem. Konkurencja zamiast oczerniać ELO powinna brać dobry przykład z takiego pracodawcy.

Wiktoria

A kto należy do tej konkurencji? i jeśli faktycznie powinni brać przykład to w czym porównywalnie jeszcze mogliby być według ciebie gorsi? w przypadku wynagradzania pracowników jest podobnie? ile tutaj obecnie płacą? po nowym roku były jakieś większe podwyżki? i czy ogłoszenia w sieci to wynik rotacji czy rozwoju?

Helena

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Kontrakt b2b, praca zdalna w ogłoszeniu wynagrodzenie podane jest jako atrakcyjne. Wie ktoś ile wynoszą rzeczywiste zarobki miesięczne na tym stanowisku? Chciałabym spróbować ale chce wiedzieć jakie w ogóle kwoty wchodzą w grę.

Tobiasz

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, godna polecenia, sprawa prowadzona na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolony i polecam z całego serca. pozdrowienia dla całego zespołu ELO

***
@Tobiasz

Super ludzie. Bardzo rzetelna firma. Chcieliśmy bezpośredniego adwokata bo w firmy nie wierzylismy ale dzięki siostrze zaufaliśmy ELO i to był bardzo dobry wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O - Gniezno

• Jak się pracuje w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 17 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O