Opinie o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

były pracownik Nowy wpis

ls najgorsza firma na strefie a zwłaszcza kierownictwo fałszywe mówię o wszystkich ls cable,ls Ev,ls innocom

Ciekawy Mirek Nowy wpis

Cześć niedługo będę miał rozmowę kwalifikacyjną dotyczące pracy w tym zakładzie, stąd moje pytanie do pracowników tejże firmy. Jakie są zarobki dla operatora produkcji, i czy praca jest ciężka oraz czy jest tam duża rotacja Polaków bo że robi tam Ukraina to się domyślam

Maczo Nowy wpis
@Ciekawy Mirek

Nie polecam tego zakładu i marne zarobki.

Zwolnic polaka Grześka bo niby telefon powodem, a przyjąć spowrotem Wiktora ukrainca którego też złapano z telefonem na linii , taka to polityka .

Asia Nowy wpis
@Karolina

Polityka jest taka że któraś supewaizorka eliminuje techników proszę się domyśleć kto dał na to pozwolenie jak sama nie jest wzorem z romansami ukraicami na fordach wiedzą

Obserwator

Jedno pytanie.Dlaczego na wszystkich działach były rotacje, a na jakości nie???Co to za wyjątek!!!Rozdzielić plotkary i będzie spokój

Kółko różańcowe.

@Eeee

Dzbany i pustaki dawać do,Purina dają 5000 brutto bony 1500 brutto. Premie różne dodatki. Są związki. Na operatora..

@Eeee

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:) A mi tu w LS dobrze i nie narzekam.A przede wszystkim praca na miejscu i nie trzeba dojeżdżać. To duży plus.Jak ktoś nie ma rodziny i dzieci to owszem może szukać innej pracy.

Eee
@Hmmm

Po Nowym roku będzie podwyżka 5500 brutto. W ls cable może za 10 lat będzie taka stawka. 4 dni w pracy 4 dni wolne. Mam 2 dzieci i nienarzekam. Stać mnie je utrzymać. Nie tyram po 12 soboty i niedziele.

@Eeee

Purina już daje 5600 brutto. A w ls żenada.

Emilia
@Emmm

czemu akurat do puriny to porównujecie? co z innymi firmami? i jak ostatecznie z tymi podwyżkami wyszliście, bo widzę, że od miesięcy tutaj o tym pisali

Maczo
@Emilia

Pracuję w Purrinie już 2 lata mam już 6000 brutto. Kiedyś pracowałem w ls niemiła atmosfera mało płacą. Jeszcze (usunięte przez administratora) na dziale.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
J...

Zakład w którym nie liczy się to jak ciężko i dobrze będziesz pracował, tylko to kto jest twoim dobrym znajomym. Przyjęci po znajomości nie są oceniani pod kątem jakości i ilości swojej pracy, starań, tylko tego czyim bratem, siostrą czy kolegą są. A praca osób które tych znajomości tam nie mają jest niedoceniana i ocena ich jest zaniżana, jeżeli tylko ktoś głośno stwierdzi ten czy inny fakt spotka się z tym samym. Przez długi okres czasu, poddawałam się mobbingowi w tym zakładzie na dziale jakości, byłam wysmiewana i wyzywana od "(usunięte przez administratora)" i innych dziwact, wymysłów i bzdur wyssanych z palca nie było ani początku ani końca. Ten zakład nauczył mnie jednej istotnej rzeczy - że (usunięte przez administratora) to wszystko było warte! A zespół dobrze jest mieć zawsze w (usunięte przez administratora)

@J...

Bo (usunięte przez administratora) jest zamiatany pod dywan.Ale sami mają dzieci i czekam aby ktoś traktwał ich dzieci jak oni czynią. Palisz faje i(usunięte przez administratora) to cisza

Broda
@J...

Wielka mi podwyżka 100 zł za 4 lata pracy.

Fg16
@J...

Najgorsza zakała tego zakładu jest Technik, który nic nie robi tylko chowa się i cię obserwuje i donosi. Donosi na wszystkich chyba wypił mleko matki w czasie (usunięte przez administratora) jak ona donosiła na sąsiadów. (usunięte przez administratora) będzie jeżeli szlachta w kapciach zamiata pod dywan.

J27

Brak premier tylko pupile cichy mobing BHP leży . Filipińców więcej niż Polaków.

F24
@J27

Nigdy nie będzie premi bo nikt niepotafi załatwić bo same lodziarze pracują i łysą glace całują. Bo to jest zakład Filipińczyków którzy mają więcej do powiedzenia niż Polak.

Mobbing
@J27

Mobbing był i będzie bo pracują same lumpy które zrobią wszystko dla kariery Brygadzisty czy lidera.Połowe lodziarzy zwolnić to może było by spoko.Same chwasty i wodorosty pracują

Stary pracownik

Ktoś powinien wywalczyć dla ludzi premie frekwencyjną!!!Chyba każdy się z tym zgodzi.Inni chodzą non stop na chorobowe kiedy drudzy cały czas są w pracy.To nie jest sprawiedliwe..Tym bardziej,że nie mamy nic oprócz 40 żałosnych złotych do automatu.I tu jeszcze problem,żeby żeton był wyższy.Może odpowiednie osoby powinny się z tym zwrócić do zarządu i wywalczyć coś dla pracowników tej firmy???

@Stary pracownik

Jak tam Dzbany i pustaki dostaliście podwyżkę i premie???Dalej macie szron w lodówce??

Stary pracownik

Moi drodzy lubiani i znienawidzeni .....Długie życzenia bywają przereklamowane, więc życzę wszystkim krótko:NIECH TEN NOWY ROK 2022 BĘDZIE DLA WAS DOBRY,ZDROWY,BEZ ŻADNYCH GWAŁTOWNYCH ZAWIROWAŃ ŻYCIOWYCH. NIECH WAM SIĘ SPEŁNIĄ TE MARZENIA,KTÓRE RZECZYWIŚCIE CHCECIE ŻEBY SIĘ ZIŚCIŁY I OBY PRZYNIOSŁO TO WAM WIELE RADOŚCI. SERDECZNOŚCI I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW LS.UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ.POZDROWIONKA:)

@Stary pracownik

Teraz jest ten czas kto głębiej wejdzie w cztery litery. Teraz walczą Ci którzy nic nie potrafią ale tutaj można inaczej zabłysnąć stać się przez moment kimś. Wystarczy odpowiednio grać i powiedzieć szefostwu to co chcą usłyszeć. W tej firmie nie trzeba mieć wiedzy ani umiejętności trzeba potrafić być uległym wobec szefostwa. Ta firma takie osoby promuje i o taki zabiega. Teraz widzimy to idealnie gdy niektóre osoby na hali potrafią zrobić wszystko aby stać się zauważonymi przez Koreańczyków. Widzę to codziennie nawet między nami technikami takie osoby potrafią zamieszać szukają osób które będą donosiły na swoich kolegów. Smutna prawda jest taka że za drobne albo i bez tych pieniędzy zrobimy wszystko aby zabłysnąć aby być na chwilę zauważonym. Mimo o jest jeszcze trochę osób w tej firmie które mają swój honor i je bardzo szanuję, ponieważ nie zmieniają zadania. Szkoda że nastały takie zmiany bo było wcześniej naprawdę fajnie lubiłem tą pracę a teraz myślę że nie dotrwam sam do kolejnej umowy i mam nadzieję że znajdę sobie coś nowego. Było naprawdę fajnie ale niektóre osoby nie mają za grosz poczucia własnej wartości i dla kariery zrobią wszystko nawet gdyby miały iść po trupach osób dzięki którym funkcjonowały do tej porty w tej firmie. Im mniej potrafisz tym wyżej możesz zajść ale innymi ścieżkami.

@Stary pracownik

1 stycznia – Nowy Rok, 6 stycznia – Święto Trzech Króli, pierwszy dzień Wielkanocy, drugi dzień Wielkanocy, 1 maja – Święto Pracy, 3 maja – Święto Konstytucji Trzeciego Maja, pierwszy dzień Zielonych Świątek, Boże Ciało, 15 sierpnia – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, Święto Wojska Polskiego, 1 listopada – Wszystkich Świętych, 11 listopada – Święto Niepodległości, 25 grudnia – pierwszy dzień Bożego Narodzenia, 26 grudnia – drugi dzień Bożego Narodzenia. Kiedy jest dozwolona praca w niedziele i święta? Praca w niedziele i święta może być wykonywana tylko w sytuacjach określonych w przepisach. Przypadki te reguluje art. 15110 Kodeksu pracy. Praca w niedziele i święta jest dopuszczalna m.in.: w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, w ruchu ciągłym, przy pracy zmianowej, przy niezbędnych remontach, w transporcie i komunikacji, w zakładowych strażach pożarnych i w zakładowych służbach ratowniczych, przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób, w rolnictwie i hodowli, przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności (np. w gastronomii lub zakładach świadczących usługi dla ludności), w stosunku do pracowników zatrudnionych w systemie czasu pracy, w którym praca jest świadczona wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta.

@Lol

Nie do wiary.......Ale żeście się obudzili.......Godne podziwu;(A kto kogo zmusza przychodzić w sobotę niedzielę i święta??????Nikt nikogo nie zmusza.Kto chce przyjść to przychodzi, a kto nie to nie przychodzi......Już siechyba nie ma czego czepić.Żeś normalnie zabłysnął(a).....Brak słów .Masakra .

@Stary pracownik

Pustaki nic dalej nie macie..A ja mam 600 brutto. Nawet premie od majstra 350.

Obserwator

Dokładnie tak...Dobro,które dajemy zawsze wraca i odwrotnie karma też wraca,a więc szanujmy i tolerujmy się bo życie jest krótkie, a nikt nie wie co go tak naprawdę czeka w niedalekiej przyszłości. Oby nadchodzący Nowy Rok był tym lepszym.Tego wam życzę moi drodzy. Mniej kłamst i obłudy,a więcej szacunku dla drugiego człowieka.Pozdrawiam

Dziunia
@Obserwator

To prawda zgadzam się z tym

Eee
@Obserwator

Będzie dobrze tylko przez święta a po nowy rok znów zawiść i ploty. A lodziarze już czekają w kolejce. Wesołych świąt

@Eee

Tyle już w swoim życiu przeszłam i doznałam ciosów z różnych stron między innymi w tej firmie, że przestałam się tym zadręczać. Zaczęłam patrzeć na życie z innej perspektywy. Nikogo nie będę oceniać i mścić się za jego głupotę. Nie będę się wypowiadać gdy słyszę bzdury.Spływa to po mnie i nie komentuję tego.Jeśli to innym sprawia przyjemność to niech się tym napawają. Są ciekawsze tematy i rzeczy w życiu. Kto się interesuje życiem innych oznacza to ,że tak naprawdę nie ma swojego.I nie szanuje swojej osoby.Już nie chce mi się spierać o byle bzdury. Wszystkim dobrym ludziom i plotkarzą spełnienia tego na co czekają. Więcej tolerancji dla drugiego człowieka ,bo niezależnie od wszystkiego wszyscy jesteśmy ludźmi. Tak samo przyszliśmy na ten świat i tak samo odejdziemy. Nieważne kto kim jest i na jakim stanowisku.Karma zawsze wraca do tych pamiętajmy. Czasami z podwójna siłą. Zdrowia i jeszcze raz zdrowia .Niech ten przyszły Nowy Rok będzie tym lepszym rokiem.I świętujmy, odpoczywamy.Pozdrawiam.

Dużo pracy zdalnej..

Karma

Karma zawsze wraca z podwójna siłą...

@Karma

Dokładnie tak...Chyba nikt w to nie wątpi.

@Karma

Dzisiejszego wieczoru wznoszę toast… Za wszystkich złych ludzi, których spotkałam na swojej drodze. Za każde potknięcia i każdą rzuconą kłodę pod nogi. Za każdą łzę i wycie z bezsilności. Za każde próby poddania się w połowie drogi i tym samym powroty do linii startu. Za każde złe słowa w moim kierunku. Za każde obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami z myślą, że nic nie wiem. Dzisiejszego wieczoru wznoszę za Was toast, nie życzę Wam źle, wręcz przeciwnie… Życzę Wam tego na co po prostu zasłużyliście. Kiedyś obróci się to przeciwko Wam, karma lubi powracać. A wtedy to szczęście wam się ogromnie przyda. Dzisiejszego wieczoru wznoszę toast, bo dzięki właśnie Wam wiem, kim nigdy nie chce się stać.

@Emmm

A ja wszyscy myślący i pustaki pragnę żebyście w tym roku odbyli taką drogę jak ja.Miejcie oczy szeroko otwarte i jasne umysły.Czasami nam się wydaje, że komunikujemy się z właściwymi ludźmi póki nie dostaniesz ciosu od tych osób. Co niektórym wydaje się, że to co gadają na innych nikt się nie dowie.Najgorsze myślenie i to jest smutne.Wszystko wiemy nie od was dwulicowców tylko od innych osób. Firma jest mała i wszystko przecieka mimo szeptów waszych . Życie to jeden wielki chaos i w tym chaosie trzeba być też człowiekiem.Mam nadzieję, że Bóg nieruchliwy ale sprawiedliwy i to się odwróci przeciwko wam .Tego wam życzę w tym roku,bo szczere życzenia składa się osobą życzliwym i o dobrym sercu.Tu takich jest mało.Karma zawsze wraca.Jeśli jesteś beż winy rzuć kamieniem no rzuć. Tyle w temacie.

Obudźcie się. Jutro do roboty.Z nowym rokiem starym krokiem:(

Jakieś podwyżki na Nowy Rok były zapowiedziane? Czy nic takiego nie będzie? ;(

Dobre:):)Kto to wie........

@Wojciech

Jakie podwyżki chłopie...Niedawno dostałeś i już Ci się marzy??

Karma

Jestem obudzony. Wczoraj na górze rozwozili całą ekipę udawaczy że pracują. Widzę że karma działa. Jeszcze zwolnić parę nierobów i będzie dobrze...Przychodzą do pracy i udają że coś robią...

Czym LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lufa

Nie ma żadnych dowodów. Pracujesz jak osioł i nie masz nic.

Edyta
@Lufa

To bardzo niedobrze. Wiadomo przecież, że wszelkie benefity wpływają na efektywność pracowników, a także redukują rotację. A co ze szkoleniami w LS Cable & System? Spodziewać się ich mogą jedynie nowi pracownicy, czy także i Ci, którzy od dawna pracują w firmie?

Mmrrr
@Edyta

W Ls Cable & System Warszawa to nie mam pojęcia w oddzial dzierżoniów szkolenia są jak pojawiają się problemy jakościowe i produkcyjne to i szkolenia się pojawiają ale i często jest tak że do szkoleń ostatnio przymuszaja osoby do tego niezobowiazane umową co jest bardzo nie ok.

Mmrrr
@Edyta

Poza tym pojawia się coraz, więcej nadużyć prawnych od strony menadżerów, zastraszanie zwolnieniami, przymuszanie do wykonywania pracy do której nie jest zobowiązanym, naginanie kodeksu i nie odróżnianie przez wielu pracowników spraw prywatnych od służbowych.

Maro
@Mmrrr

Praca śmierdzące brudna .Nekaja I mobbing stał się w tej firmie normą. Nędzne wynagrodzenie.Strasza cię że na twoje miejsce jest chętnych 100 osób. Tylko gdzie oni są...Nowym proponuje 3600 brutto A Ty Tyrasz za 3300 brutto .Nie polecam tej firmy brud smród i bieda ..

Masowy
@Maro

Prawda tak jest.Chcesz być nękany to zapraszamy.Przełozony brygadzista menadżer mają cię za (usunięte przez administratora)

@Maro

Dobrze gadacie.Tylko teraz polać i dać premie za prawdę. Mamy szron w lodówce a oni cię straszą. Trzeba zmienić przełożonych jak w ls ev...W tedy będzie ład i spokój..

@Maro

Trzeba zgłosić do HR co oni z nami robią do Chuna. Może wtedy będzie lepiej.

@Lufa

Mr.Chan w porządku facet.Oby więcej takich z Korei było.

Stary pracownik

Pomimo wszystkich komentarzy dla mnie praca jest ok.Dyrektor w porządku człowiek.Zarobki nie najgorsze. Zapraszam do tej firmy.Nie sugerować się opiniami.Zawsze coś komuś nie będzie pasować, a plotki są w każdej firmie i to akurat jest nieuniknione.

As
@Stary pracownik

Zgadzam się. Akurat to prawda.Dyrektor w porządku oby wszyscy tacy byli.Jak ktoś pracował w innych firmach to ma porównanie. Pracuję tu 3 lata i nie mam zamiaru odchodzić. Brygadzista też wporzo.Socjal mógłby być lepszy no i jakieś premie.Mamy nadzieję, że i to się zmieni.

@As

Lodziarze są wśród nas.Tak,tak ile dostajesz za ten kit?????

@As

Brwgadziści w porządku!!!To jakiś żart. Żadnego wsparcia z ich strony!!! TYLKO PLOT SŁUCHAJĄ NA PALARNI.Dobrzy pracownicy dzięki tym wsparciu odchodzą. To jakaś porażka!Zero wsparcia z ich strony, a pracownicy robią jak chcą. Kto ich awansował,???Po prostu masakra.A co Pan dyrektor navto wszystko??? Nic-ZUPEŁNIE NIC...TO WSZYSTKO....

@As

Brwgadziści wporzo???Żart jakiś.Zreo wsparcia z ich strony.słuchają plot ,a nie prawdy!!!I niechbtak będzie. PAN Dyrektor słucha bzdur brygadzistów zamiast prawdy pracowników...Kto mówi prawdę jest po prostu zlewany przez wszystkich Chyba kupuje mydlić oczy i kłamać bo to akurat jest tolerowane. Z Bogiem

@As

Brwgadziści wporzo??? To jakaś porażka!!! Są bo są,bo ktoś ich awansował i to wszystko!!!Żadnego wsparcia z ich strony.Liderów jak traktują???-☆Lepiej traktują pracowników jak liderów. Brak słów na to wszystko. Bez. Komentarza...

???

No tu akurat się zgadzam.Przekaz informacji zerowy.Tych co nie trzeba informacji szybko się dowiesz,a tych co powinieneś wiedzieć dowiadujesz się od innych osób i to już po fakcie. Wsparcie faktycznie żałosne:(

Mrumru
@???

Oj tak to prawda.Dobrze,że ktoś o tym pisze

?
@???

Szczelasz z ucha to możesz robić co chcesz.Ludzie to (usunięte przez administratora) I myślą że w ten sposób szybciej będzie awans. Wiele osób niepowinno pracować na tych stanowiskach pracy bez doświadczenia bez szkoły. Co się dziwić że lodziarze w ten sposób są na takich stanowiskach.

!!
@?

Więcej osób powinno się wypowiedzieć na temat tego co tu się dzieje. I tak już część opiń pousuwali. Prawda jest bolesna niestety/

@?

Przychodzisz do roboty na 8 pierwsze co to kawa faja i 30 minut w kibku. Po dwóch godzinach znów kawa faja 45 minut w kiblu.No i dzionek leci. Dzionek za dzionkiem i powiedźcie za co im płacić.

Obserwator

To naprawdę przykre.Pracuję tu już trochę czasu i znam sytuację. Mała firma,bo są większe przecież, a tyle tu obłudy,kłamstw i układów. Chwilami to słuchać się tego nie chce. Zgadzam się z opinią PRACOWNIKA,bo też dla mnie nie było żadnego wsparcia kiedy była taka potrzeba.Niestety jest to przykre doświadczenie, a ja nie należę do wazeliniarzy i nie mam układów w tej firmie. Więc o mi pozostało?Pracować z zamkniętymi ustami i udawać, że nic nie wiem albo zmienić firmę.

?‽?

Witam czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest stawka na początek i jak wygląda praca?

Nie polecam
@?‽?

Nie polecam tej firmy musisz pracować w sobotę i święta za marne grosze .Straszą cię że jak nie przyjdziesz będzie nagana. Nagana za brak maski Lepiej wybrać inny zakład.

@Nie polecam

Czy to wszystko jest jasno określone w umowie? W przeciwnym wypadku sugerowałabym zgłosić sprawę do odpowiednich służb.

@Nie polecam

To już przesada.Nikt nikogo nie zmusza do pracy w sobotę czy święta. Każdy przychodzi dobrowolnie.Po co takie bzdury wypisywać. Przeginasz.

@Nie polecam

Skoro innym nie polecasz to się zwolnij.Jak ci tak źle I nie dobrze to po co się męczysz w tej firmie. Jest tyle firm dookoła i masz wybór. A noszenie masek to nie jest wymysł dyrektora,brygadzisty czy bhp tylko szefa firmy. I jeśli jest nakaz noszenia masek to nie wiem w czym jest problem???

Świdnica
@Uff

Nie polecam tego zakładu na rozmowie mówią coś innego, a potem okazuje się jednak porażka. Pracowałam jeden dzień .

profesor

(usunięte przez administratora)jesteś kierowniczka zwiazków obiecałas premie??? No i gdzie są premie i podwyżka???Czy tylko zajmujesz się plotami z Koleżankami.Masztowy

@profesor

Kółko różańcowe

@Lufa

I to jeszcze jakie.Szczególnie jakość i koloring jedna zmiana.Żyć bez plot nie mogą. Wszyscy i tak wszystko wiedzą. Bez waszych plot się obejdzie plotkary!!!

@Hmmm

Właśnie brakuje głównej bochaterki plot.Szkoda,bo ma L4 ale jak wróci to wszystko nadrobi.Słońce które świeci najjaśniej.Wracaj,bo tematy się kończą. Śmiechu warte.

???

Czy chodzi tu o tą wysoką?Tak myślę

@profesor

W jakiej wysokości miały być te premie i podwyżki? Dali je w końcu czy nie?

Podwyżki były ale o premiach nic nie wiem.Kto dostaje premie???

Wojciech

Okej, ale ile konkretnie dostaliście?

@Wojciech

Każdy inaczej ale ogólnie ludzie zadowoleni:)

Wiktoria

No a jakbyś podał widełki? Byłoby super :)

@Wiktoria

Z tego co wiem 0-400 ale może być inaczej.

@Wiktoria

Ale jest takie coś jak RODO i ludzie między sobą nie rozmawiają kto ile zarabia bo byłyby spięcia:)

Wiktoria

Nie rozmawiają właśnie ze względu na spięcia a nie ze względu na przepisy RODO :D Sugerujesz że mogłoby dojść nawet do bójki? :)

???

Nie martw się. W poniedziałek ma być. Jest na L 4 a buja się po DDZ????Wszystko nadrobicie. Takich ludzi jak najmniej powinno być w firmie.Rączka jej źle funkcjonuje.Ciekawe co robiła:):(

@Wiktoria

Raczej chyba nie.Bójka to dziecinada.Ale zazdrość i ploty,że ktoś ma więcej a ktoś mniej wchodzą w grę. Dlatego nie warto nic mówić czy czujesz się gorszy czy lepszy..Ponadto w tej firmie jest za dużo obłudy i kłamstw.Jak tu pracujesz to wiesz jak wygląda sytuacja...Nie znam Wiktorii na ls więc uważam że to pseudo...Mimo wszystko dla mnie praca jest ok.Zeby tylko były jakieś premie za frekwencję, uznaniowe i motywacyjne to by było fajnie.Ale my nie mamy na to wpływu. Wiem jedno..Plotka goni plotkę żeby oczernić drugą osobę w oczach innych.I to jest przerażające!!!Układy-układziki robią swoje.

Wojciech

To widzę że mocno toksyczne środowisko... I jak sądzisz, są jakieś wyjścia z tej sytuacji? Może udałoby się zebrać większą grupę, żeby wnieść jakąś skargę w tej sprawie?

Bo tak jest...

żabson
@Antoni

Nie dali.

Pakowacz

Plociara ma umowę na stałe to plot będzie oj będzie.

...

Zgadzam się. Plotkara bez komentarzy...

@Pakowacz

Pisz dokładniej. O kim piszesz???Co boisz się???

@Pakowacz

Hej pakowacz!!!Jeśli piszesz o kim to bardziej dokładnie. Czy to wstyd czy co??? Jeśli się tu uruchamiasz to chyba nie masz nic do ukrycia . Dużo osób ma umowę na stałe. Najtrudniej jest powiedzieć prawdę prosto w twarz tak jak to Wiolka zrobiła. I nie zależy jej kto co powie na jej temat.Ma to gdzieś czy ją lubią czy nie.Przynajmniej mówi co myśli.A Ty masz odwagę taką jak ona??? To udowodnij i stań oko w oko z tą osobą, a nie piszesz skrótami. Błaźnisz się!!!

BRAWO TY !!!!!!!!!!

Taaaak.Napisz

@Hmmm

Plociaro dostałem podwyżkę 1000 brutto.

@Aaaa

Plotkarzu to miło, że o tym piszesz!!!

@Uff

Też tak uważam

???

No właśnie..Boi się napisać cwaniak!Takich jest wielu.Tylko potrafią kłapać gębą.

Ass
@Pakowacz

Dawaj konkrety jak piszesz na tym forum!!!

@???

Który????Słyszałem,że szuka rok czasu innej roboty!!!Nie może znaleźć...No tak mi przykro...Szkoda????????????

@Wojciech

Coś ostatnio się nie udzielasz?

Ooo już artystka wróciła w nowym wykonaniu:(

Uff

Do końca roku wszystko nadrobi.Czy jest jeszcze ktoś kto nie był przez nią wysmarowany?????Chyba tylko ci których jeszcze w tej firmie nie było(.....)

prosesor

(usunięte przez administratora)oznacza działanie lub zachowania dotyczące pracownika ,lub skierowanie przeciwko pracownikowi.polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszanie pracownika,wywołujące ocenę przydatności zawadowej powodujące lub mające na celu poniżenia pracownika,izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.Osobą zatrudniona w przedsiębiorstwie tzn;jest także dyrektor ,kierownik ,brygadzista,lider zespołu.Na to jest Kodeks pracy;Według artykułu 94.

@prosesor

W końcu coś mądrego ktoś pisze.Tu trzeba wszystko tłumaczyć jak w oddziale przedszkolnym.Co niektórzy to i tak nie zrozumieją przekazu,bo to tłumany i mają swoje racje.Bravo Ty.

Poprawka
@...

Pracują same pustaki na których ma się haczyk.

@Poprawka

Co niektórym trzeba znowu na cegiełkach wszystko wytłumaczyć

Edyta
@prosesor

Widzę, wstawiłeś definicję mobbingu. Ale jak się to ma do Waszej firmy, bo tu jakieś sugestie są, ale nie idzie z nich zrozumieć, kto i co. Było coś gdzieś zgłaszane wyżej?

@Poprawka

Jeżeli ty też tam pracujesz to właściwie sam siebie obrażasz. Nie ma kompetentnych pracowników, którzy ogarniają robotę? Przecież musi być ktoś wykwalifikowany i doświadczony, nie?

Panna
@Edyta

Było zgłaszane. Wszystko usuwają..Bo się boją że grozi im 3 lata pozbawienia wolności za nękanie,mobbing i stalking.

Prawnik
@Panna

Zapraszamy wszystkich.

@Panna

Wiadomo, że mogą się obawiać, bo mobbing jest karalny. Ale co usuwają? Opinię? Myślisz, że zmiatanie takich spraw pod dywan przyniesie skutek? I tak to wyjdzie jeśli jest tak naprawdę.

Zzzz
@Antoni

Wyjdzie albo nie. Tego nigdy nie można być pewnym.

...

Nie widzę żadnego mobbingu w tej firmie.To bzdury.Za to widzę nierówne traktowanie pracowników. Plotka plotkę tu robi,a ile w tym prawdy?Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie swoim życiem,a nie cudzym,bo nikt z Was święty nie jest.A komu nie odpowiada praca i atmosfera to niech idzie gdzie indziej może sobie polepszy.

@...

Masz racje. Ja też uważam, że każdy powinien zająć się pracą, bo po to się chodzi do roboty. Ale jeżeli widzisz, że pracownicy są nierówno traktowani to wypadałoby zareagować. Wytłumaczysz o co z tym chodzi?

Uff

Jest dużo osób z Wałbrzycha w tej firmie.Co to za szlachta?

W sensie?

???

Dlaczego ktoś usuwa posty które mówią prawdę?Co boicie się, że za dużo osób to przeczyta?Niedawno był post bardzo ciekawy dotyczący A.Kto to usunął?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Wałek

Nie jest coraz gorzej ludzi mają za (usunięte przez administratora) Wałbrzyska szlachta rządzi i nęka ludzi...Jeszcze trochę ludzie oddejdą bo mają dość takiego traktowania.

Aaa

Żenada po prostu brak słów.Sprawia Ci przyjemność obczernianie innych czy to zwykła zazdrość, że tobie się nie układa w życiu..Ja ich bardzo lubię,nic do nich nie mam i życzę im szczęścia. A Ty jak coś masz to powiedz im wprost.Żałosne twoje opinie

Zostaw merytoryczną opinię o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji