ERKO Sp.j.

Jonkowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 50 ocen.

Opinie o ERKO Sp.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERKO Sp.j.

Alicja

@Anonim jeżeli wpis nie będzie łamał regulaminu to nie zostanie usunięty. Można napisać opinię o firmie nie używając wulgaryzmów i pisząc prawdę. Zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin tam dowiesz się czemu poprzednie wpisy były skasowane.

Anonim
@Alicja 28.09.2017 10:06
@Anonim jeżeli wpis nie będzie łamał regulaminu to nie zostanie usunięty. Można napisać opinię o firmie nie używając wulgaryzmó...

Czyli jednak przyznajesz, że wpisy są usuwane, kasowane. Regulamin czytałem, znam (z tego co widzę, nawet lepiej niż Alicja). Żaden z usuniętych (a wcześniej nazywanych "zarchiwizowanymi") nie zawierał wulgaryzmów i mówił prawdę. Problem polega na tym, że teraz Ty w porozumieniu z firmą ERKO oceniasz co ma być "prawdą", a co ma nią nie być. W tym momencie wasza witryna przestaje być obiektywna i zaprzecza idei, dla której powstała. Ty to wiesz i ja to wiem. Teraz tylko czekać, kiedy ten wpis zostanie usunięty.

Alicja

@Anonim co masz na myśli? Dlaczego nie polecasz firmy ERKO Sp.j.? Możesz uargumentować? Na forum zawsze powinno być wyjaśnienie, bo ono jest ważne dla osób, które tu zaglądają.

Anonim
@Alicja 15.09.2017 14:21
@Anonim co masz na myśli? Dlaczego nie polecasz firmy ERKO Sp.j.? Możesz uargumentować? Na forum zawsze powinno być wyjaśnienie...

Dla osób, które tu zaglądają najważniejsze są te argumenty, które notorycznie są stąd usuwane (archiwizowane- jak to nazywa administrator forum), bo fakty są niewygodne dla firmy ERKO. Więc po co ci argumenty, skoro wpis zostanie usunięty Alicjo z krainy czarów?

Anonim

Nie polecam , Grzesio Uciesza i wszystko jasne

Alicja

@Carlos a jakie dziwne rzeczy słyszysz o ERKO? Co Cie zaniepokoiło? Podzieliłbyś się tymi informacjami też z innymi użytkownikami? Pytasz o wysokość wypłaty czy terminowość? Warto sprecyzować swoje pytanie, żeby inni wiedzieli jak na nie odpowiedzieć. Dużo ofert pracy firma teraz oferuje. Ktoś chce powiedzieć o pracy na tych stanowiskach http://kariera.erko.pl/?

Carlos

Jak sytuacja w firmie ? Z kasą wszystko ok ? bo dziwne rzeczy się słyszy ...

b

Dlaczego manifest Grzesia Nieudacznika został usunięty, przecież cieszył się ogromnym poparciem. Skąd taka dyskryminacja i nienawiść do tępych, wiejskich kurdupli??

Cezar

Bdb

Alicja

@uuuu, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to nie był on zgodny z regulaminem GoWork.pl

uuuu

Dlaczego w opisie widnieje: OPINIE-61?? Ja opinii widzę 32. Co się stało z resztą?? Okazały się tak prawdziwe, że trzeba było je usunąć?? A przekupny upośledzeniec ,prowadzący tą witrynę nie potrafił już tego zmienić??

a

ERKO'wskie śmieci...!!!

jonkowo

oczywiście kasowanie opinii nic nie daje, negatywne informacje zostały usunięte z przed 2-3 lat, pozostają wyrwane z kontekstu komentarze jak się przez długie lata na warm.-mazur. Erko zapracowało ciężko na opinie tak zostaje, chodź jak zwykle prawda gdzieś leży po środku, po części i Erko i po części byle jacy pracownicy, po jakimś czasie nie spotkałem osoby która by coś pozytywnego powiedziała o tej firmie o pracy, współpracy o niej - potencjalni zleceniodawcy, umowy zlecenia itd., część z nich odmówiła ze względu na OPINIĘ .....

a

..zauważyłem też notoryczne usuwanie negatywnych wpisów na tej stronie przez przekupionego administratora z Olsztyna.

a

Po rezygnacji Erko lubi do ciebie wydzwaniać z zastrzeżonego numeru z głupią prowokacją i wyśmiewkami (czyste prześladowanie). Szczerze odradzam.

cśśś

Dobrze, że tacy regionalni menadżerowie sprzedaży mogą liczyć na dwuskładnikowe zarobki, a skoro premia normalnie się trafia, to już jest całkiem dobrze. W końcu porządne stawki to dobra sprawa w dzisiejszych czasach.

handlowiec

Pracowałem jako regionalny menadżer sprzedaży. Plany sprzedażowe były spore, ale do zrobienia. Można było zarobić z premią od ( usunięte przez administratora )tys netto. Wyleciałem, bo nie ze wszystkich obowiązków się wywiązywałem, a szkoda, bo pracowało się dobrze i spokojnie i żałuję, że nie utrzymałem tej pracy. Największy plus dla RMS-a, fachowy kierownik działu handlowego, chociaż może trochę za bardzo miesza pracę z życiem prywatnym. ( usunięte przez administratora )

Zadowolony

Malkontenci i pieniacze: Każdy otrzymuje to na co się umówił w umowie o pracę i w ustalonym terminie. Ciekawe czy wywiazujecie sie w druga strone ze swoich zobowiazan tzn czy jestescie kompetentni i potraficie robic to do czego sie zobowiazaliscie w umowie o prace i w zakresie obowiazkow.

anonim

(usunięte przez administratora)

(.)

Wpisy powyżej są naprawdę dla większego dobra.

anonim

(usunięte przez administratora)

Bela Sączyk

Co prawda, to prawda.

#

Próbować nie tylko warto, ale wręcz należy, praca to nie tylko praca, ale 2/3 twojego życia, a normalnie to można tylko z normalnymi ludźmi... giERKOm nie!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

#

Próbować nie tylko warto, ale wręcz należy, praca to nie tylko praca, ale 2/3 twojego życia, a normalnie to można tylko z normalnymi ludźmi... giERKOm - "NIE"!!!

pracownik

wszystko ładnie wygląda na zewnątrz, filmik ładny, tak samo jak katalog itd. rzeczywistość jest zupełnie inna

anonim

(usunięte przez administratora)

psm

Jeśli oczekujesz średnich zarobków to nie aplikuj.

anonim

(usunięte przez administratora)

$

Jak nie wiesz "sam do końca", to się nie udzielaj. Napisz jak już się dowiesz.

Paweł

A komentarze wyżej biorą się z tych pozytywnych relacji.... Oby tak dalej..

anonim

(usunięte przez administratora)

Ania

No dla Erko to zdecydowanie "odpowiednia" atmosfera i w dzisiejszych czasach to rzeczywiście "rzadkość" . I oby tak dalej.... :D RUN ERKO RUN

Paweł

Ślusarz narzędziowy; Operator maszyn CNC; Młodszy konstruktor; Oferta dodana trzy dni temu na pracawolsztynie.pl Chyba atmosfera się zepsuła.

anonim

(usunięte przez administratora)

Marta

Czyli jeśli pojawia się oferta, to znaczy, że atmosfera się zepsuła?

www.dawid306@wp.pl

Czy w Erko pracują na jedną,czy na dwie zmiany np.w magazynie jako do pakowania?

anonim

(usunięte przez administratora)

Relatywizacja

Wyższe techniczne i rok doświadczenia w kontroli jakości? Jest szansa na pensję wyższą niż 2k?

Aniaaa

Witam, Czy ktoś mogłby wypowiedzieć się na temat stanowiska kontrolera jakości w tej firmie??

reoltier
@Aniaaa 04.05.2016 16:49
Witam, Czy ktoś mogłby wypowiedzieć się na temat stanowiska kontrolera jakości w tej firmie??

też jestem ciekaw, jak to jest z kontrolerem jakości w tej firmie.

Relatywizacja
@Aniaaa 04.05.2016 16:49
Witam, Czy ktoś mogłby wypowiedzieć się na temat stanowiska kontrolera jakości w tej firmie??

też jestem ciekaw, jak to jest z kontrolerem jakości w tej firmie. Ile kontroler jakości w tej firmie może zarobić?

anonim

(usunięte przez administratora)

Sylko

Nie licz na więcej niż 3000 brutto plus ewentualna premia od wyśrubowanego planu

XGR

A jak na stanowisku pracownikow biurowych ? Np dla logistykow ?

Jurek

do jakiego działu, na jakie stanowisko?

aaaaa

a cóż się dzieje w administracji? że taka rotacja? bo może będę tam pracowała, lub nie? nigdzie nie ma lekko, ale chyba bez przesady? obozu pracy tam chyba nie ma aż tak źle chyba nie jest

Sceptycznie
@aaaaa 15.02.2016 14:29
a cóż się dzieje w administracji? że taka rotacja? bo może będę tam pracowała, lub nie? nigdzie nie ma lekko, ale chyba bez prz...

Dlaczego taka rotacja? Przez dwie kluczowe sprawy. Po pierwsze przełożony, w zależności od tego w jakim dziale będziesz. Możesz trafić na spoko przełożonego albo niestety na mniej spoko. Druga istotna sprawa to pieniądze. Niestety nie są one zbyt powalające. Szkoła życia w ERKO faktycznie jest, ale po pewnym czasie dojdziesz do wniosku, że za takie pieniądze nie chcesz pracować w takim stresie i zabierać pracę do domu bo się nie wyrabiasz a przecież masz plan do zrobienia.

anonim

(usunięte przez administratora)

dw

hahahahahaha

Jurek

Powiem jak to wygląda od strony biurowej: - szkolenia OK - wynagrodzenie ogólnie poniżej średniej na podobnych stanowiskach w regionie. - BARDZO duża rotacja w księgowości i handlowym (powinno dać do zrozumienia) - bonusy, socjał inne dodatki - SŁABE ale podsumowując: dla młodego specjalisty - dobra szkoła, dla doświadczonego - raczej strata czasu i marna szansa na dorobek

zadowolona

Pracuję w Erko od niedawna ale śmiało mogę powiedzieć, że praca tutaj bardzo mi się podoba. Firma nieustannie się rozwija, stawia na rozwój pracowników a to jest ważne.

grzegorz

chcialem sie dowiedziec czy przyjmuja do pracy w erko i jakie sa tam zarobki jaka tam panuje atmosfera w pracy po ile godzin sie pracuje jakie jest kierownictwp ok

Zostaw opinię o ERKO Sp.j. - Jonkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERKO Sp.j.