ERKO Sp.j.

Jonkowo

Opinie o ERKO Sp.j.

Alicja

@Anonim jeżeli wpis nie będzie łamał regulaminu to nie zostanie usunięty. Można napisać opinię o firmie nie używając wulgaryzmów i pisząc prawdę. Zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin tam dowiesz się czemu poprzednie wpisy były skasowane.

@Alicja 28.09.2017 10:06

Czyli jednak przyznajesz, że wpisy są usuwane, kasowane. Regulamin czytałem, znam (z tego co widzę, nawet lepiej niż Alicja). Żaden z usuniętych (a wcześniej nazywanych "zarchiwizowanymi") nie zawierał wulgaryzmów i mówił prawdę. Problem polega na tym, że teraz Ty w porozumieniu z firmą ERKO oceniasz co ma być "prawdą", a co ma nią nie być. W tym momencie wasza witryna przestaje być obiektywna i zaprzecza idei, dla której powstała. Ty to wiesz i ja to wiem. Teraz tylko czekać, kiedy ten wpis zostanie usunięty.

Alicja

@Anonim co masz na myśli? Dlaczego nie polecasz firmy ERKO Sp.j.? Możesz uargumentować? Na forum zawsze powinno być wyjaśnienie, bo ono jest ważne dla osób, które tu zaglądają.

@Alicja 15.09.2017 14:21

Dla osób, które tu zaglądają najważniejsze są te argumenty, które notorycznie są stąd usuwane (archiwizowane- jak to nazywa administrator forum), bo fakty są niewygodne dla firmy ERKO. Więc po co ci argumenty, skoro wpis zostanie usunięty Alicjo z krainy czarów?

Nie polecam , Grzesio Uciesza i wszystko jasne

Alicja

@Carlos a jakie dziwne rzeczy słyszysz o ERKO? Co Cie zaniepokoiło? Podzieliłbyś się tymi informacjami też z innymi użytkownikami? Pytasz o wysokość wypłaty czy terminowość? Warto sprecyzować swoje pytanie, żeby inni wiedzieli jak na nie odpowiedzieć. Dużo ofert pracy firma teraz oferuje. Ktoś chce powiedzieć o pracy na tych stanowiskach http://kariera.erko.pl/?

Carlos

Jak sytuacja w firmie ? Z kasą wszystko ok ? bo dziwne rzeczy się słyszy ...

b

Dlaczego manifest Grzesia Nieudacznika został usunięty, przecież cieszył się ogromnym poparciem. Skąd taka dyskryminacja i nienawiść do tępych, wiejskich kurdupli??

Cezar

Bdb

Alicja

@uuuu, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to nie był on zgodny z regulaminem GoWork.pl

uuuu

Dlaczego w opisie widnieje: OPINIE-61?? Ja opinii widzę 32. Co się stało z resztą?? Okazały się tak prawdziwe, że trzeba było je usunąć?? A przekupny upośledzeniec ,prowadzący tą witrynę nie potrafił już tego zmienić??

ERKO'wskie śmieci...!!!

jonkowo

oczywiście kasowanie opinii nic nie daje, negatywne informacje zostały usunięte z przed 2-3 lat, pozostają wyrwane z kontekstu komentarze jak się przez długie lata na warm.-mazur. Erko zapracowało ciężko na opinie tak zostaje, chodź jak zwykle prawda gdzieś leży po środku, po części i Erko i po części byle jacy pracownicy, po jakimś czasie nie spotkałem osoby która by coś pozytywnego powiedziała o tej firmie o pracy, współpracy o niej - potencjalni zleceniodawcy, umowy zlecenia itd., część z nich odmówiła ze względu na OPINIĘ .....

a

..zauważyłem też notoryczne usuwanie negatywnych wpisów na tej stronie przez przekupionego administratora z Olsztyna.

a

Po rezygnacji Erko lubi do ciebie wydzwaniać z zastrzeżonego numeru z głupią prowokacją i wyśmiewkami (czyste prześladowanie). Szczerze odradzam.

cśśś

Dobrze, że tacy regionalni menadżerowie sprzedaży mogą liczyć na dwuskładnikowe zarobki, a skoro premia normalnie się trafia, to już jest całkiem dobrze. W końcu porządne stawki to dobra sprawa w dzisiejszych czasach.

handlowiec

Pracowałem jako regionalny menadżer sprzedaży. Plany sprzedażowe były spore, ale do zrobienia. Można było zarobić z premią od ( usunięte przez administratora )tys netto. Wyleciałem, bo nie ze wszystkich obowiązków się wywiązywałem, a szkoda, bo pracowało się dobrze i spokojnie i żałuję, że nie utrzymałem tej pracy. Największy plus dla RMS-a, fachowy kierownik działu handlowego, chociaż może trochę za bardzo miesza pracę z życiem prywatnym. ( usunięte przez administratora )

Zadowolony

Malkontenci i pieniacze: Każdy otrzymuje to na co się umówił w umowie o pracę i w ustalonym terminie. Ciekawe czy wywiazujecie sie w druga strone ze swoich zobowiazan tzn czy jestescie kompetentni i potraficie robic to do czego sie zobowiazaliscie w umowie o prace i w zakresie obowiazkow.

(.)

Wpisy powyżej są naprawdę dla większego dobra.

Bela Sączyk

Co prawda, to prawda.

#

#

Próbować nie tylko warto, ale wręcz należy, praca to nie tylko praca, ale 2/3 twojego życia, a normalnie to można tylko z normalnymi ludźmi... giERKOm - "NIE"!!!

wszystko ładnie wygląda na zewnątrz, filmik ładny, tak samo jak katalog itd. rzeczywistość jest zupełnie inna

psm

Jeśli oczekujesz średnich zarobków to nie aplikuj.

$

Jak nie wiesz "sam do końca", to się nie udzielaj. Napisz jak już się dowiesz.

Paweł

A komentarze wyżej biorą się z tych pozytywnych relacji.... Oby tak dalej..

Ania

No dla Erko to zdecydowanie "odpowiednia" atmosfera i w dzisiejszych czasach to rzeczywiście "rzadkość" . I oby tak dalej.... :D RUN ERKO RUN

Paweł

Ślusarz narzędziowy; Operator maszyn CNC; Młodszy konstruktor; Oferta dodana trzy dni temu na pracawolsztynie.pl Chyba atmosfera się zepsuła.

Marta

Czyli jeśli pojawia się oferta, to znaczy, że atmosfera się zepsuła?

www.dawid306@wp.pl

Czy w Erko pracują na jedną,czy na dwie zmiany np.w magazynie jako do pakowania?

Relatywizacja

Wyższe techniczne i rok doświadczenia w kontroli jakości? Jest szansa na pensję wyższą niż 2k?

Aniaaa

Witam, Czy ktoś mogłby wypowiedzieć się na temat stanowiska kontrolera jakości w tej firmie??

reoltier
@Aniaaa 04.05.2016 16:49

też jestem ciekaw, jak to jest z kontrolerem jakości w tej firmie.

Relatywizacja
@Aniaaa 04.05.2016 16:49

też jestem ciekaw, jak to jest z kontrolerem jakości w tej firmie. Ile kontroler jakości w tej firmie może zarobić?

Sylko

Nie licz na więcej niż 3000 brutto plus ewentualna premia od wyśrubowanego planu

XGR

A jak na stanowisku pracownikow biurowych ? Np dla logistykow ?

Jurek

do jakiego działu, na jakie stanowisko?

aaaaa

a cóż się dzieje w administracji? że taka rotacja? bo może będę tam pracowała, lub nie? nigdzie nie ma lekko, ale chyba bez przesady? obozu pracy tam chyba nie ma aż tak źle chyba nie jest

Sceptycznie
@aaaaa 15.02.2016 14:29

Dlaczego taka rotacja? Przez dwie kluczowe sprawy. Po pierwsze przełożony, w zależności od tego w jakim dziale będziesz. Możesz trafić na spoko przełożonego albo niestety na mniej spoko. Druga istotna sprawa to pieniądze. Niestety nie są one zbyt powalające. Szkoła życia w ERKO faktycznie jest, ale po pewnym czasie dojdziesz do wniosku, że za takie pieniądze nie chcesz pracować w takim stresie i zabierać pracę do domu bo się nie wyrabiasz a przecież masz plan do zrobienia.

dw

hahahahahaha

Jurek

Powiem jak to wygląda od strony biurowej: - szkolenia OK - wynagrodzenie ogólnie poniżej średniej na podobnych stanowiskach w regionie. - BARDZO duża rotacja w księgowości i handlowym (powinno dać do zrozumienia) - bonusy, socjał inne dodatki - SŁABE ale podsumowując: dla młodego specjalisty - dobra szkoła, dla doświadczonego - raczej strata czasu i marna szansa na dorobek

zadowolona

Pracuję w Erko od niedawna ale śmiało mogę powiedzieć, że praca tutaj bardzo mi się podoba. Firma nieustannie się rozwija, stawia na rozwój pracowników a to jest ważne.

grzegorz

chcialem sie dowiedziec czy przyjmuja do pracy w erko i jakie sa tam zarobki jaka tam panuje atmosfera w pracy po ile godzin sie pracuje jakie jest kierownictwp ok

Zostaw opinię o ERKO Sp.j. - Jonkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERKO Sp.j.