Opinie o Netto w Gorzów Wielkopolski Marszałka Józefa Piłsudskiego 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Netto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Gorzów Wielkopolski Marszałka Józefa Piłsudskiego 13

Pracownik Nowy wpis

Marta Kowalska z-ca kierownika robi (usunięte przez administratora)grzebie w szafkach niszczy rzeczy netto 157 powinni ja wyrzucić z pracy na zbiry pysk

KIientka Nowy wpis

Witam serdecznie W piątek 12.08.2022 o godzinie 20:10 robiłam zakupy . Pani... w średnim wieku krótkie włosy w okularach była nie uprzejma złośliwa rzucała towarem i pieniędzmi. Po złości nie położyła na Tace tylko na taśmę nie reaguje jak się do niej mówi jest jakby za karę do pracy przychodziła jest opryskliwa nie miła wredna dla klientów wymądrza się poucza Pyskuje do klientów jest wulgarna i chamska nieuprzejma •s proszę o usunięcie tej Pani ze sklepu bo ta Pani nie nadaje się o pracy w handlu jest poprostu wredna

Barbara Nowy wpis
@KIientka

Myśli Pani, że na taką anonimową prośbę zareagują czyimś zwolnieniem? Bo jeśli przedstawiona sytuacja jest prawdziwa i to taki problem to może warto udać się osobiście do kierownictwa w celu złożenia zażalenia?

KIientka Nowy wpis

Witam serdecznie W piątek 12.08.2022 o godzinie 20:10 robiłam zakupy . Pani... w średnim wieku krótkie włosy w okularach była nie uprzejma złośliwa rzucała towarem i pieniędzmi. Po złości nie położyła na Tace tylko na taśmę nie reaguje jak się do niej mówi jest jakby za karę do pracy przychodziła jest opryskliwa nie miła wredna dla klientów wymądrza się poucza Pyskuje do klientów jest wulgarna i chamska nieuprzejma •s proszę o usunięcie tej Pani ze sklepu bo tra Pani nie nadaje sie o pracy w handlu jest do klientów chamska i złośliwa oraz wredna

KIientka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Netto spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Klientka

Witam serdecznie Państwa . W czwartek (23.04.20) o godzinie 14:25, robiłam zakupy . Pani... w średnim wieku krótkie włosy w okularach była nie uprzejma rzucała towarem nie reaguje jak się do niej mówi jakby za karę do pracy przychodziła jest opryskliwa nie miła dla klientów wymądrza się poucza

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Netto