Opinie o Kaufland w Rawicz Armii Krajowej 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Rawicz Armii Krajowej 2

Były pracownik Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałbym opisać sytuacje, klimat jaki panuje w kauflandzie w Rawiczu. Pracowałam tam kilka lat to co tam widziałam to można podsumować w ten sposób (usunięte przez administratora)" Tam nie liczy się człowiek. Praca kasjerki wielu osobom kojarzy się z spokojnym lekkim przesuwaniem towaru przez czytnik ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Każda z kasjerek otrzymuje punktacje za tak zwaną produktywność którą oblicza komputer kasy, stąd często pospiech kasjerki podczas obsługi klienta. Jeżeli produktywność dnia jest zbyt mała kasjerka otrzymuje (delikatnie mówiąc) bure od kierownika. Kasjerka w ciągu zmiany często po za 1 przerwą nie może wstać od kasy, nie pije wody aby nie mieć problemu z toaletą. Przerzuca w rękach wiele kilogramów. Przed świętami to już w ogóle jakiś sajgon. Na kasach brak bezprzewodowych czytników, nie wystarczająca ilość pracowników kas. Nie wiem jak to jest w innych marketach i lokalizacja ale polski kaufland w Rawiczu to powtarzam (usunięte przez administratora). A administracja nie widzi problemu i nic z tym nie robi.

Czy w Kaufland możliwa jest praca na podstawie B2B?

Magda

Proszę uważać na ochroniarza, zatrzymuje bez powodu, nęka swoim zachowaniem i wmawia coś bez dowodów. Jestem opiekunką środowiskowa, robię zakupy innym, zostałam zatrzymana przez ochroniarza po zrobieniu zakupów, bo weszłam z torbą w której coś było, nie dlatego, że coś robiłam podejrzanego, albo coś ukradłam, tylko dlatego, że coś miałam. Przez tego Pana, który maglował moją osobę za dwie kawy , które były w mojej torbie (z pospiechu nie wzięłam paragonu z innego sklepu) nie zdarzylam zrobic wszystkim zakupów i miałam przez to nieprzyjemności. Gdyby obserwował moją osobę na monitoringu do końca, widziałby, że ja nawet w dziale kawy nie byłam, ale on mnie poprostu widział, że wchodziłam z torbą i na tej podstawie zrobił ze mnie złodziejkę, kiedy kazałam mu pokazać mi na monitoringu, żebym cokolwiek włożyła do torby na szczęście Pani kierownik oddała mi te kawy i kazała iść. To jest ochroniarz? Śmiech na sali, do gazety się to nadaję.

Magda

Skradziony? Czytanie ze zrozumieniem myślę, że to nie jest nic trudnego. W torbie miałam dwie kawy, a ja w Kauflandzie po pierwsze nie dotykałam torby w której to miałam, a po drugie nie byłam w ogóle obok kawy, zresztą darzyłam do oglądnięcia monitoringu, taka decyzję podjęła Pani kierownik Sylwia, nie mnie oceniać dlaczego.

Magda

Myślę, że Pani kierownik widziała że jestem zdenerwowana cała sytuacją i chciała uniknąć dalszego starcia pomiędzy mną a ochroniarzem, na pewno po moim wyjściu monitoring i tak był sprawdzony, ja swojej osobie nie mam nic do zarzucenia i ukrycia, a moim zdaniem Pani kierownik w tej sytuacji zachowała się ok, nie było podstaw do mojego zatrzymania.

Magda

Została mi tak przedstawiona, widzę, że nie umie się Pani odnieść trzeźwo do sytuacji, proszę mnie nie prowokować do dziecinnych zaczepek, wyraziłam swoją opinię o ochroniarzu, miłego dnia

Magda

Po tym co powiedział ochroniarz na jakiej podstawie mnie zatrzymał poprostu można było się tylko roześmiać, zresztą ja nie miałam nic do ukrycia, to ja dorzylam do oglądnięcia monitoringu, temat rzeka, trzeba by było to widzieć żeby odnieść się do całokształtu.

Magda

Proszę nie być cynicznym, pisze że nie miałam nic do ukrycia, dążyłam do oglądnięcia monitoringu, ten świat schodzi na psy, nie będę tu nic więcej pisać, bo widzę że nie rozumieją Państwo sedna tej sprawy, żenujące.

Magda

Ja nie rozumiem tutaj wypowiedzi ludzi, umiecie czytać ze zrozumieniem, bo mam coraz większe wątpliwości, znawcy jak ten ochroniarz, naprswde.. LUDZIE JA DĄŻYŁAM DO OGLĄDNIĘCIA MONITORINGU, BYŁAM W STANIE UDOWODNIĆ GDZIE TE KAWE KUPIŁAM, MIMO ŻE NIE MIALAM PARAGONU. TILutaj jest taki poziom myślenia, że mnie to przytłacza, także wycofuje się, więcej tych wypocin nie będę czytać, szkoda czasu. Miłego dnia

Magda

Już wiem skąd taki poziom myślenia, przecież w torbie mogłam mieć wszystko, JAK ON SAM ZAUWAŻYŁ, NIE WUDZISL SSBYM COKOLWIEK WKLADALA DO TEJ TORBA, NAWET WIECEJ NIE DOTYKAŁAM TEJ TORBY, MÓWIŁAM ZENY WEZWALI POLICJĘ, jaki tu jest poziom intelektualny. Niepotrzebnie to w ogóle pisałam, ludzie czytają co chcą czytać, niestety przy tym omijając szczegóły.

wiolcik1974 Nowy wpis
@Magda

Zgadzam się z panią w 100% ochroniarze w Kauflandzie to sami są (usunięte przez administratora)

Sylwia Nowy wpis

Większość komentarzy pochodzi od klientów. Ale widziałam niżej komentarze, że od kiedy zmieniła się pani menadżer (2021 rok) to jest bardzo dobrze tam. Jaka atmosfera panuje aktualnie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kaufland? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Dla pań zza lady

Wesołych świąt i bogatego gwiazdora dla pań najpiękniejszych zza lady Bogacz;)

Stały bywalec
@Dla pań zza lady

Rzeczywiście Panie zza lady są najsympatyczniejsze i najładniejsze Aczkolwiek dwóch moich ulubionych ostatnio nie widzę. Wesołych świąt drogie Panie.

Martyna

Niestety ale muszę wystawić negatywny kometarz. Byłam ostatnio na zakupach w kauflandzie razem z dzieckiem, które pilnie musiało skorzystać z toalety. Niestety toaleta jest ZAMKNIĘTA dla klientów, chociaż pracownicy mogą z niej korzystać. Co w takiej sytuacji mają zrobić dzieci czy osoby starsze, schorowane? Karygodne! Czy w innych miastach też tak jest?

Czy jest możliwość pracy w Kaufland na część etatu?

Łobuz

Oczywiście że tak

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaufland?

Super

Wspaniałe nowa menadżer jest rewelacyjna same dobre pomysły pracownicy są z niej bardzo zadowoleni

Klient
@Super

???????? ..... otwarta na wszystkie propozycje ....materialne????

Znajoma Sylwi
@Klient

Wspaniała menadżer wiem że Ciebie to strasznie boli pogódź się ze swoją bezsilnością tak wspaniałej kierowniczki marketu jeszcze w Rawiczu nie było gratuluję

Ola

A dlaczego jest nowy menadżer co się stało ze starym zwolnili ?

Olga

Nie najlepsze teraz dziewczyny będą pracować we wszystkie niedziele i święta a menadżerowie nawet nie napiszą do przełożonych by tego nie robić nie będą stać po stronie pracownikòw

gówniarz

Nie mila pani powiedziała że mam założyć maskę na nos skoro mi się ciężko oddychało to pani do mnie rzekla: załóż maske na nos (usunięte przez administratora)nie wychowany

Opiekun

Dzień dobry. Wpis bardziej do wiadomości szefostwa Kaufland bo to co się dzieje w Rawiczu to kpina. Dziś nie wpuszczono mnie do sklepu w godzinach seniorów z osobą 71 letnią chodź jestem opiekunem prawnym rozumiem nie może Pan ochroniarz chodź czytając opinie widać że lubi życie ludziom uprzykrzać. Nie podarowałem wróciłem o 13:30 do tego sklepu i co ochroniarza na całym sklepie nie było. A seniorów więcej niż w godzinach dla nich przeznaczonych gdy ruszyłem ten temat to jeden z seniorów powiedział mi cytuje " Po co mam przestrzegać godzin jak tu nikt mnie nie sprawdzi bo ochrona ze sklepu znika jak tylko południe wybije". Czyli wniosek z tego że seniorzy z opiekunem NIE MILE WIDZIANI ale po 12:00 seniorzy w sklepie Kauffland mile widziani i zapraszamy.

Odp
@Opiekun

A jest tam taki nerwowy ochroniarz .Dariusz mu na imię.

Hm...

A który to nie wpóścił?

Sprwiedliwy
@Odp

Dariusz to miał chociaż jaja zdecydowany gość nie taki jak tamci bezpułciowi haha

Ciekawski
@Odp

Dariusz ma 5500 emerytury i zmienił pracodawcę płacą podobno 22 zł za godzinę mu teraz

Znam
@Odp

Znam pana Darka uczciwy fajny człowiek z tego co wiem jak poszedł na emeryturę bo chyba jest byłym funkcjonariuszem ma tak dużą emeryturę że woli nie mówić ile bo to boli innych pracuje teraz chyba w sieci RTV ogólnopolskiej bo tam super płacą a że jest zawodowcem w ochronie mienia i ludzi każdy go chce nie dziwię się pozdrawiam

@Opiekun

Znamy Dareczka to były piłkarz 7 razy był mistrzem Polski SW Mistrzem i Vice Mistrzem Europy w piłce nożnej reprezentował Polskę na mistrzostwach w Niemczech Francji Holandii Słowacji Anglii i wieku innych krajach grał w Górniku Wałbrzych Rawii Rawicz Polonii Leszno także gość z wielkim obyciem pozdrawiam go wesołych świąt

Znam to
@Znam

To jest żart RTV nie zatrudniają pracowników ochrony na stałe,ciekawe czy w styczniu Pan Dariusz tam będzie taki rozchwytywany ????????????

Znam to
@Kibic

Co to ma być ???? To jest stroną o Kauflandzie a nie o byle ochroniarzu ????????????

ABC

Panie Darku teleporady nic nie działają , kłania się oddział nie COVIDOWY , a ZAMKNIĘTY .

Była niewolnica
@Znam to

Co tak Ciebie boli że ktoś może mieć tak dużą emeryturę i żyć godnie ? Przykro mi z tego powodu że pracownicy Kauflandu niczym niewolnicy nie mogą sobie znaleść normalnej pracy i godnie żyć

@Znam to

Z jego zarobkami pewnie w drugiej połowie stycznia będzie 2 tygodnie w Szwajcarii na nartach a ty?

Znam
@Znam to

Jak najbardziej zatrudniają we Wrocławiu ;)

Kibic

Bo jest bogaczem ;)Chociaż to kwestia sporną ci jest bogactwem Dwa domy dwie córki i syna kochającą żonę co wybierasz bo on ma to wszystko;) a Ty? Po co go atakujesz zrobił Ci coś skąd ta nienawiść i zazdrość;) Bo na tak wysoką emeryturę i wspaniałą przeszłość? To zazdrość czy Twoja małostkowość więc już przestań bo jesteś nudny i wypij drinka podobno tylko wtedy masz przyjaciół jak wypijesz czyż nie?

Bogacz

O tak jest bardzo bogaty i skromny zarazem zazdroszczę mu tak pięknej żony Pan Darek zawsze chodzi swoimi ścieżkami dlatego to on wybiera pracodawcę a nie odwrotnie a znając go nie pracuje tam gdzie jest zła i chora atmosfera zresztą nie musi pracować robi to zawsze by być wśród ludzi zwyczajnie by się za bardzo nie nudzić lubi mieć nowe wyzwania jeszcze jakieś pytania?;)

Do Ani

Aniu nie martw się ludzie w Rawiczu tacy są jak komuś się powodzi w życiu i jest szczęśliwy nie mogą tego znieść normalne to w tak zaściankowym prowincjonalnym miasteczku brawo Dariusz trzymaj się kolego

Co to jest?

Witam pytanie do admina tu można pisać tylko pozytywne opinie za negatywne się karze?;)

Cenzura
@Co to jest?

Administrator bawi się w Boga cenzuruje negatywne opinie to on działa poza prawem nie wolno nikogo cenzurować każdy ma prawo do subiektywnych opinii naucz cię panie Admin tolerancji

Precz z komuną

Muszę podzielić się swoją opinią z dzisiejszego dnia. Bardzo negatywnie zaskoczyły mnie panie które pracują na ladzie z daleka było widać ich znużenie i zmęczenie na twarzy. W obecnej chwili pandemii i zabiegania przykro było zobaczyć tak zapracowane i zmęczone osoby. Jestem stałym klientem ale pierwszy raz jestem tak negatywnie zaskoczony. Bo panie pewnie wolałyby spędzić ten dzień z rodzinami. A mimo to musiały wykonywać ta słabo opłacaną pracę żeby klienci poczuli atmosferę Świąt. Brawo drogie panie. Tak trzymać. A szefostwu tylko współczuć

Ciekawski

Straszne rzeczy

Uważaj

Uważaj baranie co piszesz. Nie ma anonimowych wpisów. Każdy wpis na swój IP, a każdy IP ma swój adres. Art. 212 kk - zniesławienie, do roku pozbawienia, ale przede wszystkim grzywna. Jeżeli nie nasz twardych dowodów możesz się spidziewać wizyty w sądzie. Miłego wieczoru baranie.

Stały klient

Muszę podzielić się swoją opinią z dzisiejszego dnia. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie panie które pracują na ladzie z daleka było widać ich piękny Świąteczny wystrój i uśmiech na twarzy. W obecnej chwili pandemii i zabiegania miło było zobaczyć tak pozytywne osoby. Jestem stałym klientem ale pierwszy raz jestem tak pozytywnie zaskoczony. Bo panie pewnie wolałyby spędzić ten dzień z rodzinami. A mimo to dołożyły starania żeby klienci poczuli atmosferę Świąt. Brawo drogie panie. Tak trzymać. A szefostwu tylko pogratulować takiej kadry.

Magda

Proszę usunąć wszystkie moje wpisy, nie będę uczestniczyć w tych "dyskusjach" które są na poziomie podstawówki, a piszący tu to jedna i ta sama osoba, która sieję nagonkę na mnie sklep, mimo wyjaśnienia totalnie Sytuacji, gdzie klarownie zostało napisane skąd moje oburzenie bezpodstawnym zatrzymaniem. Pozdrawiam wszystkich piszących, dużo zdrówka życzę w tych ciężkich czasach, no i trochę przemyśleń, świat schodzi na psy przez te nienawiść człowieka do człowieka. Pozdrawism, tyle moja osoba tu była, pierwszy raz i ostatni

Magda

Dla jasności, ja nie mam pretensji do sklepu, pracowników, lubię robić tam zakupy, jedynie chciałam ostrzec przed ochroniarzem, sklep nie jest odpowiedzialny za to jak wykonują swoją pracę, a Pani kierownik chce podziękować, że potrafiła trzeźwo odnieść się do danej sytuacji i tym wpisem chciałabym zakończyć temat, mam nadzieję że więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Pozdrawiam

Ciekawski 2

Nie mam pytań, nie było przy sytuacji ale znawca. Ciekawski, wszystko tłumaczy ten Nick, poziom podstawowy czytania ze zrozumieniem, że o rozumowaniu nie wspomnę, jedynie co to mogę współczuć

Magda

ZANIM WESZŁAM NA SKLEP, WZIĘŁAM DUZY WÓZEK NA ZAKUPY, ZANIM WESZŁAM NA SKLEP Zawiesiłam torbę na chaczyk wozka, gdzie miałam dwie kawy , ochroniarz widział jak wchodzę z pełną torba, co sugeruje że miałam coś w niej zanim w ogóle zaczęłam robić zakupy, nie widział jak cokolwiek do niej kładłam, nie było dla mnie problemu żeby oglądnął monitoring, albo żeby przyjechała policja, o czym Pan piszę, bo mnie w Pana bajce nie było. Już napisałam do administratora strony o usunięciu mojeho wpisu, niestety poziom tutaj jest tragiczny i nie ma sensu pisać, wszyscy chcą tylko oczernić kierowniczkę i sklep, zapominając o wątku , żenujące

Magda

A myśli Pano/Pan że po moim wyjściu tego nie sprawdził? No proszę nie być śmiesznym. Mam pretensje, że nie oglądał mnie na monikotingu, czy faktycznie coś do torby kładę, tylko poprostu z nudów chyba to zrobił, sam nie umiał się określić dokładnie co chce zrobić, czemu mnie zatrzymał, ochroniarz. Sama nalegałam na sprawdzenie monitoringu, chyba pisze to z 10 raz ale tutsj się wypowiadają chyba ludzie, którzy skończyli tylko podstawówkę. Nie znam Pani kierownik, została mi przedstawiona, pierwszy raz na oczy ją widziałam, widziała moje zdenerwowanie, że nie zrobię innym zakupów, a starsze osoby czekały aż im je przyniosę, a szkoda słów, proszę nie wymyślać głupot. Niech administracja usunie cała wypowiedź, to jest cyrk

Magda

Dla mnie to nie problem żeby przyjechali, nie byłby dla mnie problem żeby udowodnić że to nie kawa od nich, sama nalegałam żeby przyjechali, pisze to 30 raz, ale tutaj ludzie nie potrafią czytać. Nie miałam nic do ukrycia, zrozumiałe? Obrażam go, kiedy? Porażka te wpisy

Magda

Ja w ogóle tych wpisów nie rozumiem, naprawdę na tylko taki poziom wypowiedzi tutaj stać ludzi? Całkiem tę opinię usuńcie, bo ludzie nie potrafią czytać. Podejrzewał bo weszłam z PELNA TORBA? trzy czwarte ludzi coś ma w torbie, przede mną weszła osoba z sama torbą, bez koszyka i go niej wkładała zakupy, serio? Pierwszy raz spotykam się z takim "ochroniarzem", dobrze wiedział że nie ma racji i odpuścił, jakby było inaczej to by mi nie pozwolił iść, pojęcia ludzie nie macie o tej sytuacji, a kiedy staram się wyjaśnić totalnie tego nie czytacie, tylko wyciągacie swoje chore wnioski. Nie będę więcej pisać i tłumaczyć ciemnocie, słów już brak. Czekam aż administrator usunie mój wątek, a jak ktoś chce tu napisać swoją opinie czy coś to odradzam.

Magda

Nie wiedział, sama mi pokazałam że kawę kupiłam w innym sklepie i tłumaczyłam że nigdzie koło kawy nie przechodziłam żeby w Kauflandzie mieć możliwość jej zabrania, ale on tego nie wiedział bo nie oglądał mnie na monitoringu, nie wiem zresztą czemu skoro jego zadaniem mogłam te kawy ukraść, ale dowodów nie miał, ręce mi opadają

Magda

Wykształcenia? Poziom wykształcenia człowieku ty pokazujesz swoimi wypowiedziami i zachowaniem kultury osobistej. Obyś Ty nie potrzebował kiedyś żeby ktoś musiał zrobić Ci zakupy, obyś zawsze był w pełni sił i oby taki opiekun medyczny i opiekun środowiskowy nie musiał się tobą zająć. Myślenie nie boli, no prócz Pana osoby oczywiście, aż strach pomyśleć o Pana wykształceniu.

Magda

Normalny jesteś ? Pisze skargę, pisze jak było, a tu pada pytanie czy ukradłam kawę. Wy ludzie macie jakieś żółte papiery czy co? Kawę kupiłam w polo w promocji, nie byłam ordxu kawie, stąd moje oburzenie, że zostałam zastrzymana za nic, radzę się rozpędzić i mocno głowa uderzyć w mur, może to coś da, choć wątpię ooo wypowiedziach, współczuję

Magda

Haha, dzieci też mogą pisać tu komentarze? No bo dorosła osobą chyba by takiego wpisu nie zrobiła, brawo za przeczytanie mojego wpisu i takie wnioski, trzeba być nienormalnym żeby takowe wysunąć. Ludzie są anonimowi tutaj, więc jedna i ta sama osoba może to pisać, ale już dzwoniłam do administratora i wszystko będzie wyjaśnione, nie ma czegoś takiego jak anonimowość w internecie, Pozdrawiam.

Magda

Kręcę? Pisze totalnie jak było i to moja opinia i mnie nie obchodzą wasze przemyślenia, nie było Was tam, a się udzielacie, to nie forum dyskusyjne, a to z tego zrobiliście. Jaka jest prawda wiem ja, ten ochroniarz i Pani kierownik. Jeszcze raz zostanę zatrzymana za nic, a na pewno tego tak nie zostawię, kto był przy tej sytuacji widział cały absurd, STAD MOJA OPINIA, NIE NAPISAŁABYM TEGO GDYBYM ZOSTAŁA ZATRZYMANA NA JAKIEJŚ PODSTAWIE. Dajcie spokój z pisaniem tych teorii bo mam je gdzieś, wiem jakim jestem człowiekiem i mam czyste sumienie, a Wasze opinię totalnie mi wiszą, nie mogę jedynie znieść że dorośli ludzie po przeczytaniu tego co napisałam piszą takie głupoty, no chyba jedna i ta sama osoba to pisze, także nie ma sensu tutaj pisania, czekam za usunięciem, następnym razem nie będę tu pisać tylko zadzwonię i tak zgłoszę skargę. Słyszałam o ludziach że tutaj nagonkę robią, nie sądziłam że to prawda, a jedbakjednak, dziecinada

Sylwia

Nic dodać nic ująć, cała prawda.

Kinga

Nie polecam pracy w tym miejscu. Atmosfera nie ciekawa a zarobki marne. umowy na 1/2 i 3/4 etatu. Panuje faworyzacja, donosicielstwo i mobing.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Rawicz

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Kaufland