Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

sivi

szczerze to miałam już dość tego wiecznego szukania dobrze że tu trafiłam i pracuje a nie szukam i wysyłam cv na które nikt nie odpowiada

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

bahama
@Dawid

Widziałam ogłoszenie na olx. Warto spróbować i umówić się na rozmowę.

pozdro
@Dawid

Hej! Na tej stronie masz taką zakładkę - proces rekrutacji - tam znajdziesz namiary, sprawdź, zadzwoń, umów się.

Nicola

Jak tu trafiłam? Telemarketing to miało być ostatnie wyjście a okazało się jedynym. Rozesłałam kilkanaście CV i NIC. Nie miałam wyjścia. Nikt nie chciał zatrudnić osoby w moim wieku i z czystym CV. Aplikowałam do Verony Consulting i jeszcze tego samego dnia odezwali się do mnie. Teraz pracuję i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że o niebo lepiej się czuję. Zarabiam i zdobywam doświadczenie. PS to co wypisują o Veronie to brednie. Pewnie piszą to osoby dla, których nawet takie "wymagania" jak punktualność, pracowitość, to zbyt wiele. Dzięki tej firmie wiele rodzin ma na życie.

Anastazja
@Nicola

Trudno się nie zgodzić :) i chyba znam Ciebie fajnie że razem pracujemy :)

Dzika Mrówka

Ogarnięta załoga i kadra. W porządku firma.

logo firmy Audyt / Audytor w banku
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
i tyle

Serio, wolę tu pracować niż patrzeć kiedy "babka bierze rentę". Zgrana załoga, prosta praca.

Pracownica

Jeśli NAPRAWDĘ szukasz pracy (a nie pretekstów by do niej nie iść) polecam Veronę. Każdy dostanie szansę, co z nią zrobi zależy już do niego.

zagubiona dusza

Warto tu pracować? Jak czytałam na forum Ostrowca to średnio wygląda... Jednak znikąd nie mam odpowiedzi na moje cv... Jak myślicie?

personne d'important
@zagubiona dusza

Witaj Zagubiona Duszo! Odpowiem najlepiej jak potrafię. Najpierw jednak zapytam: czy można ufać opinii ludzi, którzy może po prostu nie sprostali banalnym wymaganiom Verony? Te wymagania są najprostsze z możliwych a właściwie jest ono tylko jedno: chęć do pracy. Czy zaufałabyś osobie, która nierzadko przez kilka miesięcy, tygodni, zarabiała na życie a po zwolnieniu się mówi jakie to było "straszne"? Uwierz nikogo tu nie trzymają na siłę, daj sobie szansę, sprawdź sama. Pozdrawiam. Życzę Ci żebyś się w VC odnalazła.

Nicola
@zagubiona dusza

Polecam!!! Tu nie patrzą w świadectwa ani w metrykę.

Claudia
@zagubiona dusza

Oczywiście, że warto spróbować:) Lepiej pracować tam gdzie chcą Ci dać pracę niż marzyć o pracy tam gdzie Ciebie nie chcą.

tata

jest praca nie ma wstydu

Adela

Aplikowałam przez olx i jestem po rozmowie. Mam pracę.

nie z kadry

Bez przesady! Ani kołchoz ani all inclusive, praca w telemarketingu i tyle i już. Dla niektórych monotonna dla innych ciekawa, zależy co w kim siedzi.

Bestyjka

Gdybym jeszcze mogła wykonywać ją zdalnie byłoby ekstra!

taka jestem

Samotnie wychowuję syna. Pomagają mi rodzice (renciści) więc możecie sobie wyobrazić jaka była moja reakcja gdy w końcu, po kilku miesiącach poszukiwań, znalazłam tu pracę... :)

abc

Lepsza taka praca niż żadna.

~1981

Takie kołacze jakie prace. Nie ma wstydu.

18,5

Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Verona. Nikt inny nie chciał mi dać pracy.

stradivarius

Kto chce pracować nie ma powodu by narzekać na Verone. Nieważne doświadczenie, wiek, wykształcenie, tu najważniejsza jest chęć do pracy. W zamian pieniądze, ubezpieczenie, sympatyczni ludzie, grafik w miarę elastyczny - swoje trzeba odsiedzieć - ale nie za friko i to najważniejsze.

no one

nie mogę narzekać po trzech latach bezrobocia wreszcie odzyskałam chęć do życia

oczy zielone

Początki były trudne, ale z czasem jest coraz lepiej. No i mam własne pieniądze.

rockendrolowiec77

Projekty niesprzedażowe i to już było wystarczającą motywacją by spróbować. Tymczasem nie narzekam i zawsze stać mnie by wyskoczyć na jakiś koncert albo wycieczkę sobie zrobić.

Żyleta

Nikt do pracy w weronie mnie nie zmuszał a jak już się dostałam to chcę zarabiać. I to mi się udaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.