Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.
5 104 225 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Henryk Nowy wpis

Warto doceniać firmę bo można dobrze zarobić i atmosfera również ok!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Nawijak

Nawijanie przez kilka godzin to nie jest takie hop siup... ale poza tym wszystko do ogarnięcia a pieniądze fajne do przytulenia.

Tak1Nie
No masz Nowy wpis
@Nawijak

Na pewno nie hop siup... Ciężka praca, kto zna ten wie... tu popłaca i o to biega.

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Hania

Lekko, łatwo i zawsze przyjemnie to nie jest ale warto i jak mówi moja babcia: w domu tego nie wysiedzę ;)

Powiem tak

Powody do marudzenia to miałam jak NIKT w Ostrowcu nie chciał mnie zatrudnić, dobrze, że się przełamałam i wbrew opiniom przyszłam pracować do Verony. Dobra lokalizacja, sympatyczni ludzie i pieniążki lepsze niż myślałam. Polecam wszystkim szukającym bezskutecznie pracy.

Tak7Nie1
Hit
@Powiem tak

Na bezrybiu jeśli chodzi o pracę to Verona jest jak dorodny karp, praca nie jest lekka ale przyzwoicie (powyżej 2 na czysto) płatne i w dobrych godzinach.

22081989

Jak na call center to jest serio całkiem nieźle i wypasiona miejscówka a gadać trzeba jak wszędzie na słuchawce.

Tak7Nie
Dlatego
@22081989

I właśnie dlatego, że w każdym call center trzeba gadac liczy się atmosfera, wypłacalność, warunki pracy, tu z tym jest okej.

Obi wan

Co by nie mówić w Ostrowcu nikt lepiej nie zapłaci osobom bez doświadczenia i młodym i starym. Miejscówka też ok.

Nika
Nazwa działu: Marketing

Pracowałam bardzo duzy nacisk na zlecenia byłam w tym bardzo dobra duzo zaproszeń robiłam ale za duży nacisk i troche obgadywanie po katach ja mam magistra jestem inteligentna i zrezygnowałam szukam stabilizacji ubezpieczenia zus na emeryture tego tam nie ma.Ogolnie oceniam na 4(usunięte przez administratora)

Alicja
@Nika

Naprawdę nie odprowadzali składek ZUS na emeryturę?

O2
@Alicja

Bzdura.

krótko i na temat

Dobra firma, klima, stołówka, załoga różnorodna, sensowne zarobki, praca hmmm jak lubisz rozmawiać to ok, jak nie to lekko nie będzie.

miśka 1999

jestem zadowolona, że nareszcie znalazła się firma, która szybko oddzwoniła i dostałam prace

Tak12Nie
OST
@miśka 1999

Faktycznie, rekrutacja i szkolenie szybkie. Można zarabiać o ładnych kilka setek więcej niż minimalna krajowa.

Barbamama

Stresogenne zajęcie ale pieniążki super i na czas, dobra lokalizacja z klimatyzacją, stołówką.

3 i pół

Lepiej tu niż w jakimś supersamie użerać się z ludzmi za mniejsze pieniądze. Wreszcie fajny lokal.

fajnie

Fajnie, że zmieniliśmy lokal :) stołówka, klimatyzacja, więcej miejsca tylko chcieć pracować!

;-p
@fajnie

Od razu lepiej się pracuje wszystkim i kadra jakby milsza ;-p

Ostro

Ani raj ani piekło tu jest życie i praca. Każdy może spróbować i nie każdemu to będzie odpowiadać choć kasa jak na Ostro całkiem niezła.

Tak11Nie
ibiza
@Ostro

Pracuję i zarabiam a jak znajdzie się coś lepszego nikt na siłe tu nikogo nie trzyma. Dobre wyjście awaryjne a jak patrzę na niektóre znajome to nie tylko awaryjne.

neo

Dobra praca na 2 czy kilka miesięcy ale szukać trzeba chociaż w ostrowcu to raczej większej kasy nigdzie nie zarobię a do jakiejś fizycznej masakry się nie nadaję.

pośrodku

Nie tak dobrze jak bym chciała nie tak źle jak myślałam ;)

dobrze

Dobre zarobki a jak na tę branżę i Ostrowiec to nawet bardzo dobre. A sama praca jak dla tak rozgadanej osoby jak ja idealna. Polecam wszystkim bez wzgledu na doświadczenie i wiek. Za same godziny (~160/mies.) 2200 a jak wynik dobry to spokojnie można 3 z przodu zaliczyć.

Tak26Nie
4 na 6
@dobrze

Oceniam VC 4 NA 6 ponieważ to jednak telebleble i po drugie zlecenie. Inna sprawa, że zarobki większe niż na niejdnej umowie o prace. Pracujesz zarabiasz, nie pracujesz to nie ma kasy. Tyle.

Tak10Nie
Olala
@dobrze

Wczasów tu nie ma... ale generalnie nie jest tak źle jak myślałam. Fakt jak no OŚ znośna płaca na czas.

córeczka tatusia
@dobrze

Nie wszystkim musi się ta praca podobać... dla mnie jak na razie jest spoko ale dopiero zaczynam.

Gocha

Na wakacje jak znalazł a może i dłużej.

Tak7Nie
Kogut

Wolę to niz zap... fizyczny za mniejszą kasę.

prawda
@Kogut

Też tak mam i jak na razie sobie chwalę.

7!

Zawsze około 2,5 na rękę i na czas, i wśród zajefajnych osób. Ze wszystkim można sie dogadać. Polecam!

VW
@7!

Potwierdzam. Nagadać się trzeba i swoje odsiedzieć ale lipy i poślizgów z kasą (jak to czasem u prywaciarzy bywa...) tu nie ma.

może być

jak na call center to może być

Boby

W Ostrowcu z pracą pozwalającą zarabiać choćby powyżej 2 jest ciężko, tutaj tyle zarabiam bez jakiejś godzinowej masakry :) i w dodatku na 1 zmianę. Nie muszę prosić o swoje. Fajna sprawa.

Tak20Nie
gaduła
@Boby

Faktem jest, że nigdy a pracuję tu już pół roku nie zarobiłam mniej niż 2 netto :) a praca dla gaduły nie jest ciężka :)

Tak10Nie
Monia
@gaduła

Pomocni ludzie i normalna kadra + nieśmieciowy zarobek to mnie tu trzyma.

Joanna
@Monia

Proszę Cię o to, żebyś napisała, czy zatrudnienie w Verona Consulting przebiega w oparciu o umowę o pracę, czy raczej umowy zlecenie. Jest to ważne dla wielu osób, którym zależy na stabilnej pracy. Takie osoby będą wdzięczne, jeśli napiszesz, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Pomoże im to podjąć decyzję, czy warto złożyć CV.

Tośka
@Joanna

W znacznej większości call center zawierana jest umowa zlecenie. Tutaj zawiera się ją na rok ale nie ma problemu (jeśli chcesz pracować) z przedłużeniem. Jestem tu już prawie 2 lata. Zarobki dobre a umowa zapewnia bezpłatne ubezpieczenie. Jestem spokojna o przyszłość.

Tak8Nie1
Wiktoria W.
@Tośka

Jestem młoda i jak na razie wolę zdobywać doświadczenie i umiejętność argumentacji oraz zarabiać o wiele lepiej niż na śmieciowej umowie o pracę. Tutaj można.

Tak6Nie
Maku
@Tośka

A czy odprowadzają składki na ZUS?

Cyndy

fajni ludzie praca nieco makabryczna ;D ale przy wypłacie nie ma lipy

Tak7Nie1
maku
@Cyndy

Skąd wiesz, jak jest przy wypłacie, skoro pracujesz dopiero kilkanaście dni?

Cyndy
@maku

Skąd takie wnioski? XD Pracuję od 2 miesięcy. Pozdrawiam. Gdybyś jeszcze grzebał: dziś wolne gdyż sobota pracująca.

Tak1Nie
Rock

Polecam,nie pracuję zbyt długo aby się wypowiedzieć szczegółowo ale zarobki i atmosfera w pracy jest spox, co tu dużo gadać.

hau

Lepiej na słuchawce pracować niż przez miesiąc biedować :) kasa konkret

Moon Light

Zarobki lepsze niż na niejednej umowie o pracę. Polecam!

magic

Byłaby lipa i masakra gdyby nie VC.

SK

Wesołych Świąt dla całej Verony Consulting!

Baśka

Jak wyrabiasz godziny i robisz w okolicach 3 i wyżej zaproszeń na godzinę to nie musisz się wstydzić wypłaty jak za taką pracę gdzie żadne kwalifikacje (oprócz chęci i zrozumiałości w wypowiadaniu) nie są potrzebne.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.