Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.
counter
5 103 224 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. organizuje staże dla studentów?

Henryk Nowy wpis

Warto doceniać firmę bo można dobrze zarobić i atmosfera również ok!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Nawijak

Nawijanie przez kilka godzin to nie jest takie hop siup... ale poza tym wszystko do ogarnięcia a pieniądze fajne do przytulenia.

No masz Nowy wpis
@Nawijak

Na pewno nie hop siup... Ciężka praca, kto zna ten wie... tu popłaca i o to biega.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hania

Lekko, łatwo i zawsze przyjemnie to nie jest ale warto i jak mówi moja babcia: w domu tego nie wysiedzę ;)

Powiem tak

Powody do marudzenia to miałam jak NIKT w Ostrowcu nie chciał mnie zatrudnić, dobrze, że się przełamałam i wbrew opiniom przyszłam pracować do Verony. Dobra lokalizacja, sympatyczni ludzie i pieniążki lepsze niż myślałam. Polecam wszystkim szukającym bezskutecznie pracy.

Tak8Nie1
Hit
@Powiem tak

Na bezrybiu jeśli chodzi o pracę to Verona jest jak dorodny karp, praca nie jest lekka ale przyzwoicie (powyżej 2 na czysto) płatne i w dobrych godzinach.

22081989

Jak na call center to jest serio całkiem nieźle i wypasiona miejscówka a gadać trzeba jak wszędzie na słuchawce.

Tak7Nie
Dlatego
@22081989

I właśnie dlatego, że w każdym call center trzeba gadac liczy się atmosfera, wypłacalność, warunki pracy, tu z tym jest okej.

Tak3Nie
Obi wan

Co by nie mówić w Ostrowcu nikt lepiej nie zapłaci osobom bez doświadczenia i młodym i starym. Miejscówka też ok.

Tak8Nie
Nika

Pracowałam bardzo duzy nacisk na zlecenia byłam w tym bardzo dobra duzo zaproszeń robiłam ale za duży nacisk i troche obgadywanie po katach ja mam magistra jestem inteligentna i zrezygnowałam szukam stabilizacji ubezpieczenia zus na emeryture tego tam nie ma.Ogolnie oceniam na 4(usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Alicja
@Nika

Naprawdę nie odprowadzali składek ZUS na emeryturę?

O2
@Alicja

Bzdura.

krótko i na temat

Dobra firma, klima, stołówka, załoga różnorodna, sensowne zarobki, praca hmmm jak lubisz rozmawiać to ok, jak nie to lekko nie będzie.

Tak9Nie
miśka 1999

jestem zadowolona, że nareszcie znalazła się firma, która szybko oddzwoniła i dostałam prace

Tak12Nie
OST
@miśka 1999

Faktycznie, rekrutacja i szkolenie szybkie. Można zarabiać o ładnych kilka setek więcej niż minimalna krajowa.

Barbamama

Stresogenne zajęcie ale pieniążki super i na czas, dobra lokalizacja z klimatyzacją, stołówką.

3 i pół

Lepiej tu niż w jakimś supersamie użerać się z ludzmi za mniejsze pieniądze. Wreszcie fajny lokal.

fajnie

Fajnie, że zmieniliśmy lokal :) stołówka, klimatyzacja, więcej miejsca tylko chcieć pracować!

;-p
@fajnie

Od razu lepiej się pracuje wszystkim i kadra jakby milsza ;-p

Ostro

Ani raj ani piekło tu jest życie i praca. Każdy może spróbować i nie każdemu to będzie odpowiadać choć kasa jak na Ostro całkiem niezła.

Tak11Nie
ibiza
@Ostro

Pracuję i zarabiam a jak znajdzie się coś lepszego nikt na siłe tu nikogo nie trzyma. Dobre wyjście awaryjne a jak patrzę na niektóre znajome to nie tylko awaryjne.

Tak3Nie
neo

Dobra praca na 2 czy kilka miesięcy ale szukać trzeba chociaż w ostrowcu to raczej większej kasy nigdzie nie zarobię a do jakiejś fizycznej masakry się nie nadaję.

pośrodku

Nie tak dobrze jak bym chciała nie tak źle jak myślałam ;)

dobrze

Dobre zarobki a jak na tę branżę i Ostrowiec to nawet bardzo dobre. A sama praca jak dla tak rozgadanej osoby jak ja idealna. Polecam wszystkim bez wzgledu na doświadczenie i wiek. Za same godziny (~160/mies.) 2200 a jak wynik dobry to spokojnie można 3 z przodu zaliczyć.

Tak26Nie
4 na 6
@dobrze

Oceniam VC 4 NA 6 ponieważ to jednak telebleble i po drugie zlecenie. Inna sprawa, że zarobki większe niż na niejdnej umowie o prace. Pracujesz zarabiasz, nie pracujesz to nie ma kasy. Tyle.

Tak10Nie
Olala
@dobrze

Wczasów tu nie ma... ale generalnie nie jest tak źle jak myślałam. Fakt jak no OŚ znośna płaca na czas.

córeczka tatusia
@dobrze

Nie wszystkim musi się ta praca podobać... dla mnie jak na razie jest spoko ale dopiero zaczynam.

Gocha

Na wakacje jak znalazł a może i dłużej.

Tak7Nie
Kogut

Wolę to niz zap... fizyczny za mniejszą kasę.

Tak9Nie
prawda
@Kogut

Też tak mam i jak na razie sobie chwalę.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.