Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

plus45

Dobra firma także dla osób niedoświadczonych i po przejściach. Polecam.

Kotek

Praca, ktora jest i którą szybko można ogarnąć.

Piotruś
@Kotek

I można nieźle zarabiać tylko trzeba trochę wysilić struny głosowe i przepracować ze 160 lub więcej godzin.

Słoneczna

Firma, która daje w s z y s t k i m szansę. To czy ktoś ją wykorzysta zależy wyłącznie od niego. Ja sobie radzę.

Monika F.

Lekko nie jest to - nie herbatka u cioci na imieninach - tylko praca, p r a c a. Jednym odpowiada bardziej innym mniej. Jak w każdej robocie i firmie. Tylko tutaj śmieciowego nie zarabiam. Kilkaset złotych więcej a i kadra jakaś wyjątkowo rozgarnięta ;)

logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Hrappka.pl
Babi

Fajna praca i płaca.

Diablica

Fajni ludzie, praca dla mnie zabawna choć trochę język kołkiem staje pod koniec pracy, dobre godziny i nie najgorsze zarobki. Trudno od pracy na słuchawce wymagać więcej.

Darek

Gdybym miał się żalić to wolałbym nie pisać niczego i zwolnić się z tej roboty. Jednak żalić to się mogłem jak nie miałem tej tu roboty. Zarobki na czas, współpracownicy w porządku. Dla mnie jak znalazł.

pandora

Nie narzekam. Robię swoje i za swoje żyję. Jasne, że lepiej byłoby dostać w spadku kilka milionów :)

ta wredna

Z obserwacji wiem, że są tacy, którym wszędzie i zawsze będzie źle ;) Malkontenci i leserzy nigdzie dobrze się nie czują, każda praca ich "hańbi". Tutaj może nie zawsze jest miło, lekko i przyjemnie ale gdzie tak jest? Ci którzy wyrabiają godziny i mają przeciętny wynik na pewno nie mają przy wypłacie biedy.

Puma

Wśród sympatycznych osób i pomocnej kadry. Zasady proste, wiadomo co i jak robić by nie dostawać janków. Praca jak dla takiej rozgadanej osoby jak ja. Lekko nie jest ale da się wytrzymać.

kuna

Może i nie jest to spełnienie marzeń ale bez tej pracy byłaby masakra. Fajni ludzie i dobre godziny pracy (8-16).

Paulinka 97

Z tego co wiem trwa nabór. Ja jestem od miesiąca. Wszystko na co się umawiałam jest :) Praca jak dla mnie łatwa i nie rozumiem tych, którzy narzekają. Smutasy i niemowy :))

ktoś

Panie Irku, atmosfera jest dobra bo i kadra nie nerwowa wie co znaczy praca "na słuchawce", praca w normalnych godzinach w świetnej lokalizacji i odnowionym biurze, projekty niesprzedażowe, grafik elastyczny (tylko z wyprzedzenie) i co jest oczywiste kasa zawsze na czas. Polecam przyjść i zobaczyć samemu. Do zobaczenia.

TOS9423HY

ciesze się że verona ma swój oddział w ostrowcu dzięki niej nie zbieram fajansu i nie żebrze w mopisie, normalnie żyję :)

Nie ma biedy :) i wypłata nadchodzi :)

tosiek

najważniejsze, że kasa na czas i nie jakieś ochłapy

Katrina

Ostrowiec to ładne miasteczko. Niestety firm oferujących pracę za więcej niż minimalną krajową prawie nie ma. Znalazłam się w VC i nie było miesiąca żebym zarobiła mniej niż 2 tysiące do ręki. Inna sprawa, że muszę w tym celu przepracować 160 godzin czyli nie tak dużo. Dla mnie to dobry pracodawca.

Tosia
@Katrina

Nie żałuję, że tu pracuję. Czasem jest łatwo, czasem trudniej jak w KAŻDEJ pracy.

Tina

Najważniejsze, że niczym nie handluje i zarabiam przy biurku zapraszając na spotkania. Nie znoszę fizycznej pracy więc gadanie nie jest takie złe a zarobek dobry.

słoneczne

Mądrej głowie dość po słowie: dobre call center.

Pani J

Bieda to była jak nigdzie mnie nie chcieli. A tutaj proszę, trzeci miesiąc i nie narzekam. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.