Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Jagódka

Do pracy mam blisko i na 8 więc bez traumy :) Brak sprzedaży i pieniążki na czas to niewątpliwe zalety tego zajęcia. Normalni, sympatyczni ludzie. Tak współpracownicy jak kadra.

lotto

Wolę tu zarabiać niż czekać na cud (a w totolotka gram :)

Tedi123

Lepiej pracować na słuchawce niż żerować na najbliższych licząc na cud. Polecam Verone!

King

Nie ma picowania z pieniędzmi, praca prosta choć nie taka lekka. Trzeba swoje wygadać lecz zarobić można przyzwoicie.

logo firmy Elektromonter
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
valdi

Szału nie ma, nie jest to wymarzone zajęcie ale jedno jest pewne można spoko zarobić nie trzeba pracować po nocach ani niczego sprzedawać, język boli po 8 godzinach nawijania, kadra normalna bez przerośniętego ego.

tos666

Dobrze, że jest taka opcja jak ta firma. Fajne towarzystwo :)

Darek

Widzę, że głównie przeważają opinie pozytywne, co skłania mnie coraz bardziej do tego, aby może spróbować swoich sił. Jednak chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki? Tylko proszę o szczere opinie, z góry dziękuję :)

MAX
@Darek

Zarobki. Ile wyrobisz (godzin) tyle zarobisz. Nieobecni nie zarabiają. Powiem Ci, że ja wyrabiam 160 godzin miesięcznie (więc to nie jest jakaś masakra :) i mam 2 na rękę. Jeśli uda się zrobić wynik (tzn + 3,1 zaproszonego na godzinę) dochodzi kilka stów. Praca w dobrych godzinach (8-16) i niczego nie sprzedaję. Dla mnie spoko.

Darek
@MAX

Dzięki za odpowiedź :)

polecam

Są przyjęcia :) każdy ma szansę, nie patrzą na metrykę ani doświadczenie, ważna jest motywacja, ochota do pracy.

Bazyliszek

A ja się po prostu ciesze się, że nareszcie mam pracę :)

tyle

1. Płaca w terminie 2. Prosta ale można się zmęczyć 3. Ubezpieczają 4. Od 8 do 16 5. Sympatyczne osoby 6. Dla każdego bez względu na wiek 7. Ciasno

gabrysia
@tyle

Mogę się pod tym podpisać.

Nenka

Świetna ekipa, prosta choć nieco nużąca praca w dobrych godzinach 8-16, zarobki spoko.

JB

Przyszłam tu pracować i zarabiać. To mi się udaje. Atmosfera niekiedy nerwowa ale ludzie niestresogenni.

raz dwa

Nie narzekam. Ja na tej umowie zlecenie zarabiam miesiąc w miesiąc minimum dwójeczkę do ręki.

lidka

Umowa zlecenie dla niektórych to wada dla mnie (w mojej sytuacji) zaleta, praca monotonna, zarobek dobry, ludzie normalni, firma wypłacalna.

Buka

Mam tu wszystko czego można wymagać od dobrego call center. Rodzaj projektów, zarobki, pozytywna energia, dobre godziny pracy.

Pinky

Prosta praca, dobra płaca, sympatyczna załoga, pomocna kadra.

boxcka

Jak się komuś nie chce pracować to mu wszędzie będzie źle. Tutaj jest praca i kasa. Firma płaci i wymaga spełniania prostych zasad. Im więcej pracujesz tym lepsze pieniądze a jak jeszcze dobrze to robisz to premie. Niczego więcej nie można wymagać.

Xyz

Szukam pracy i chce zapytać czy klient chce aby do niego zadzwonić czy dzwoni się do klientów którzy nie chcą rozmawiać?

ABC
@Xyz

To zależy od klienta i od ciebie w dużej części. :) Najlepiej sprawdzić się na żywo w pracy, nikt tu na siłę ciebie nie zatrzyma jak nie będziesz chciał/a.

nonkonformistka

Najwięcej do powiedzenia (zazwyczaj negatywnie) miały znajome, które nigdy na słuchawce (a często w ogóle) nie pracowały. Życie wymusiło na mnie podjęcie tej pracy. I tak jestem tu już 4 miesiąc i nie żałuję.

3 na 5 tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.