Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Konsultantka77

To jest telemarketing i nie oczekuj, że będziesz sobie siedziała nic nie mówiła i jakoś tam będzie. Żeby zarobić trzeba się nagadać ale przynajmniej warto.

#pipi

Bez rewelacji ale co do złotówki i na czas.

Lux

Ważne, że więcej niż na stażu i na minimalnej tu zarobię.

szukająca

Idę dziś na rozmowę. Pożyjemy zobaczymy. Tymczasem jestem na tak.

logo firmy Elektromonter
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Bez kitu

VC JEST OK. Wszyscy mają szansę, ubezpieczają, płacą na czas i wcale nie najmniejszą, tylko trzeba swoje wypracować a nie pierdzielić jak jest ciężko, źle, głośno...

Kosa

Na pewno nie jest to zajęcie dla wszystkich, jednak jeśli już telemarketing to tylko w Veronie. Banalne wymagania, jasno określone zasady, kasa na czas. Czego chcieć więcej? Jak się jest młodym i nieopierzonym? Zarobki większe niż najniższa krajowa a praca nie wykańcza i czasem bywa naprawdę zabawna.

NR1
@Kosa

Nic dodać nic ująć. Fajnie, że mnie przyjeli :)

zielonooka

Ja się ucieszyłam jak do mnie oddzwonili i po rozmowie mam pracę. Wreszcie firma, która się odezwała.

vvvv

Verona istnieje w OŚ już kilka lat dla wielu była ratunkiem przed nędzą. Kasa na czas (i wcale nie najmniejsza) praca prosta. Tylko trzeba chcieć pracować.

madzia

dla mnie ważne były takie sprawy jak ubezpieczenie praca na jedną zmianę pensja na czas i wszystko tu tak jest

Minister bez teki

Rotacja tu większa niż w innej branży, jednak jak komuś pasuje telemarketing to trudno o lepszą niż Verona firmę. Jestem tu już prawie pół roku i nie jest źle. Polecam.

Igor

Może ktoś wie czy firma potrzebuje pracowników?

ELIZA
@Igor

Sprawdź na olx a najlepiej idź samemu. Z tego co wiem tak.

auge teufel

Czy ktoś zna jeszcze inną firmę w mieście, która daje pracę osobą młodym bez doświadczenia i starszym często na głodowej rencie?? I nie mam na myśli "roboty" przy drodze... Ja nie znam. Verona jest spoko, uczy rozmawiać, słuchać, wyrabia punktualność i szacunek do pracy. Płaci na czas i ubezpiecza.

kicikocia
@auge teufel

Pamiętam jak tu pierwszy raz szłam...jak na ścięcie :) w trakcie poznałam sympatycznych ludzi, przełamałam nieśmiałość i nareszcie mam własną kasę.

dragon
@auge teufel

jak na tę branże to faktycznie trudno wymagać więcej a i tak można ustukać bez wykańczalni ponad 2 koła

Za opinie niech posłuży taki fakt: zarabiam w Veronie więcej niż moja mama w szwalni...

Dobrze, że są takie firmy jak Verona, które naprawdę zatrudniają osoby bez doświadczenia, młode i te po 50.

Do telemarketingu nie wszyscy się nadają i nie muszą w nim pracować. Ja jestem zadowolona, jestem już 4 miesiąc i nigdy nie było żadnego problemu z wypłatą a to dla mnie najważniejsze.

Rycerz
@ja

Potwierdzam, ja jestem tu prawie rok. Nigdy nie było jakichś szopek i wałków. Dodam, że z szefostwem można się dogadać i grafik ułożyć po swojemu tyle, że trzeba to zrobić wcześniej a nie znienacka.

zadowolona

Zarabiam robiąc to co umiem najlepiej czyli gadaniem :) Nie mam powodu do narzekania ani wstydu. Dobra firma, uczy cierpliwości... do innych ludzi :D

Szybki chłopiec99

Na pewno lepiej pracować w Veronie niż tyrać na jakimś stażu za kilka stów lub najniższą krajową. Takie mam zdanie. Zyskuję doświadczenie i kiedyś to wszystko zaowocuje.

kobieta i matka

czytałam różne dziwactwa na temat verony... dużo o moralności... niemoralne to byłoby jakbym dziecku co do garnka nie miała włożyć, albo jakbym kradła lub dawała każdemu (usunięte przez administratora) na słuchawce to niemoralni i chamscy bywają ale osoby po drugiej stronie... tu zarabiam i cieszę się że mogę. wszystko.

króliczek
@kobieta i matka

Mam tak samo jak Ty...

scyzoryk
@kobieta i matka

Jak czytam tych "moralistów" to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera... Pracuję w Veronie i nie muszę kraść ani na mamusinym garnuszku siedzieć. Nikt do niczego nikogo nie zmusza. Dla mnie to proste ale dla tych nierobów już nie. Pozdrawiam.

Ktoś były
@scyzoryk

O moralności najwięcej mówią ponadnormatywne (usunięte przez administratora) i kanalie :D Verona pomogła mi przetrwać w trudnym dla mnie okresie. Pozdrawiam.

Kropka

Gdybym tu nie pracowała byłby płacz i zgrzytanie zębami.

tosiek

Jasne zasady pracy i płacy. Firma OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.