Opinie o Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska w Katowice

A.P. Nowy wpis

Moja opinia pokrywa się z wcześniejszymi tutaj - Pani Borkowska zachowuje się, jakby sprzedawała mieszkania za karę. Nie udziela odpowiedzi wcale albo udziela ich bardzo wymijająco. Zastanawiałam się, dlaczego jej ogłoszenia wiszą tak długo i już rozumiem - takim podejściem nie budzi zaufania i bardzo zniechęca do zakupu. Strach pomyśleć jakie kwiatki wyjdą po podpisaniu umowy. Mieszkania oczywiście kupione od miasta z bonifikatą i puszczane dalej. Niech ten model biznesowy każdy oceni sobie sam.

Beata Nowy wpis

Dzień dobry Kupiłam od Borkowska Nieruchomości mieszkanie, jestem bardzo zadowolona, obsługa bardzo profesjonalna spełniająca moje oczkowania i potrzeby, polecam.

Julia Nowy wpis

Praca przy nieruchomościach musi być całkiem ciekawa ? Zastanawiam się nad złożeniem cv, tym bardziej jak klienci sobie tak chwalą. Tylko nie wiem jak tam działa wynagrodzenie. Jest stałe czy zależy od sprzedanych mieszkań? Czy może to działa na zasadzie prowizji?

sławomir Nowy wpis

znalazłem mieszkanie jakiego szukałem. jestem bardzo zadowolony , polecam.

Aplikowałeś do firmy Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Maria

Jednak, gdybyście zapomnieli, to forum dla pracowników. Klienci mogą pomóc, nie przeczę. Np. wiecie coś o tym, żeby pani zatrudniała innych agentów? Bo tutaj czytam, że sama odbiera telefony i oprowadza po lokalach.

Tadeusz

Sprawnie zawarta umowa kupna i sprzedaż. Mieszkanie zakupione bez ukrytych wad, polecam.

Sylwia
@Tadeusz

No a jak cenowo, masz jakieś porównanie do innych biur, kojarzysz czy te prowizje tutaj są wysokie?

Alicja

Czytam te opinie i wierzę piszącym. Zbyt wiele w nich szczegolow. Ja bylam ogladac jedno miejsce i tez uslyszalam gadkę o znajomosciach z rzecznikiem prezydenta miasta (?!) Kogo to interesuje? Jakby to byl jakis prestiż i chwała. Ja jestem córką ojca z listy Forbesa. Tez mam się chwalic? ;) Zero klasy, tylko kołtun się chwali takimi sprawami. Odpuszczam.

Marzena
@Alicja

Ok, ale co to ma do pracy w firmie? Ja w ogóle nie do końca rozumiem cel twojej wypowiedzi. Chciałaś tam pracować?

Oszukana

Pani Agent zawiera umowy, w której jest zadatek, potem sprzedaje innemu za wyższa kwotę i oddaje to co wpłynęło, zamiast prawdziwa kwotę w przypadku zadatku, bardzo nieuczciwe praktyki!!

Pokrzywdxony
@Oszukana

Zadatek jest zabezpieczeniem umowy dla obu stron należy oddać w podwójnej wysokosci.

Anka
@Oszukana

Żartujesz?! To już kolejna osoba która z tą kobietą nie chce mieć nic wspólnego.

Anka
@Oszukana

Zartujesz??!?!?!?! :-O dobrze wiedziec, mialam spotkanie umawiac, ale odpuszcze.

Mario

Lokal na wynajem zgodny z opisem, cena przystępna, żadnych niespodzianek w umowie. Dziękuję!

Paulina

Zadzwoniłam w temacie mieszkania. Mieszkanie o znacznej wartości. Zblazowany głos po drugiej stronie I brak chęci odpowiadania na moje pytania sprawił, że nie zdecydowałam się nawet na umówienie spotkania. Mieszkanie do sprzedaży od roku .może p.Borkowska powinna sie zastanowic nad strategią sprzedażową? I nad swoją kulturą osobistą, której brak? Ciekawe że jeszcze znajdują się tacy, którzy tak sprzedają nieruchomości. Standardów zero, dawno nikt nas tak nie potraktował. Kupiliśmy w efekcie od konkurencji. Radzę omijać łukiem.

I.f.

Krótko I na temat: nie polecam. Kontakt zarówno telefoniczny jak I bezpośredni pozostawia wiele do życzenia: Pani agent chyba zatrzymała się w latach 2000-cznych ze swoim lekcewazacym podejściem do klienta który Ma pytania. Zniecierpliwiona nie odpowiada na te niewygodne. Sprzedaje mieszkania z przetargów.

Auto.Skup..MARBIL..505-125-450

polecam

Kamil

Pani Borkowska jest radną, czemu daje wyraz przy każdej możliwej okazji, A tak się złożyło, że miałem z tą agentką kontakt dwukrotnie I za każdym razem słyszałem, kim jest. Niezbyt to eleganckie A już na pewno nie z klasą. Logo to obchodzi? Druga rzecz, kiedy już trochę nieruchomości nie widzi I zacznie sprawdzać BIP- czy przypadkiem jest, że większość nieruchomości jakie zakupuje na własność pochodzi z przetargów UMiasta Katowice? Nie wiem, ale wystarczy sprawdzić BIP, by się przekonać o skali tych zakupów. Mieszkania w centrum Katowic, z bonifikatą 50%, a po roku od zakupu, cena na rynku jaka ląduje w ogłoszeniach to x2 ceny z przetargu. Na pierwotnym spotkaniu oglądalem mieszkania o dużym metrażu I o dużej wartości, w ścisłym centrum, I jak się okazało, ta nieruchomość także pochodziła z zasobów Katowic. Dziś oczywiście cena x2. W trakcie spotkania Pani agent chyba ocenia kupujących po wyglądzie, bo na żadne merytoryczne pytanie dotyczące stanu technicznego mieszkania nie była w stanie mi powiedzieć, a że wygladalem niepozorniez po prostu mnie ignorowala, zajmując się innymi, bardziej "wygladajacymi" klientami. Przy czy czym jedyne czym Pani Borkowska była zainteresowana, to opowiadanie o swoich znajomosciach. Wyszedłem po niespełna 5 minutach, pani pewnie nawet nie zauwazyla. Mieszkanie stoi z ogłoszeniem do dziś, a ja autentycznie byłem zainteresowany. Podczas rozmow telefonicznych nieprzyjemna -nazwijmy rzeczy po imieniu- celowo zmyla, nie odpowiada na niewygodne pytania, na temat informacji, ktore bardzo łatwo można sprawdzić w Internecie jak chociażby to, od kiedy dana nieruchomość jest na rynku wystawiona. Pytanie, po co? Dziś można sprawdzić naprawdę wiele, nie będąc detektywem. Wszystkie nieruchomości są w trakcie rozmów "bardzo chodliwe", a jednak wiszą w sieci po 4-12 miesięcy. Jestem oburzony, że w taki sposób traktuje się inteligentnych potencjalnych klientów... mimo że zakup nieruchomości jest dla mnie ważny, I rozglądam się po rynku, absolutnie nie zdecyduje się na zakup od osoby, która w taki sposób prowadzi swój biznes I tak prezentuje siebie. Profesjonalizmem bym tego nie nazwal. Kwestia przetargow- pozostawiam do oceny czytającym, polecam zrobić własne śledztwo. Ogolnie- od tej Pani niczego nie kupię, bo mam wielki dysonans etyczno-moralny, czy ten obrót niegdysiejszymi zasobami miasta powinien być prowadzony przez radną. To nie są standardy, jakie w przestrzeni publicznej powinny funkcjonować.

Zostaw merytoryczną opinię o Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska - Katowice

• Jak się pracuje w Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska?

Borkowska Nieruchomości Anna Borkowska
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Kochanowskiego 6 lok. 4
    40-035 Katowice