Opinie o Extra Dom Marcin Rojszczak w Nowogard

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Extra Dom Marcin Rojszczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Extra Dom Marcin Rojszczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extra Dom Marcin Rojszczak w Nowogard

Michał Nowy wpis

Nie polecam! Raz marcinek dzwonił nawalony jak szpadel i bełkotał a na drugie dzień nafrykany. Marcin rojszczak nie jest słowny obiecuje i się nie wywiązuje, kłamie i manipuluje. Współpracował z patodeweloperem Robertem karpiem i jego bratem waldkiem karpiem - omega dewelopment ich budynek po dwóch latach się już sypie z dala od tych naciągaczy!!!

Grzegorz Nowy wpis

Gorąco polecam współpracę z biurem. Serdecznie dziękuję za profesjonalne I sprawne przeprowadzenie mnie przez proces kupna mieszkania oraz pomoc oraz doradztwo w procesie ubiegania się o kredyt. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i z pozytywnym rezultatem. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim usługi biura oraz współpracę z Panem Marcinem Rojszczak.

xXx Nowy wpis

Uwaga na biuro, zamiast pomagać przy transakcjach wzbogaca się poprzez pobieranie zaliczek, nie trzyma się zasad swoich umów, które sporządza w sposób nie zgodny z prawem!

Biuro Extra Dom Nowy wpis
@xXx

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem, gdyż opisana sytuacja nie miała miejsca. Samo określenie słowa zaliczka jest zwrotna? Nie trzyma się zasad swoich umów? Staramy się zawsze podpisywać z klientami umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego, chyba, że jedna ze stron jest w ciężkiej sytuacji finansowej, wtedy ma miejsce umowa cywilno prawna sporządzona przez obie strony transakcji. Zasady umów są ustalone przez dwie strony transakcji, biuro nie jest właścicielem nieruchomości a jedynie pośrednikiem, który wskazuje adres sprzedawanej nieruchomości.

Mario987

Biuro które (usunięte przez administratora)nas tzn nie doszło do finalizacji zakupu z winy sprzedającego który się wycofał, a prowizję która wplacilismy na zablokowanie oferty, tzn 5 tys zł nie otrzymaliśmy. Dlaczego? Nie wiemy do tej pory(usunięte przez administratora) Nie Polecam biura gdyż nie jest uczciwe wobec swoich klientów i nie przestrzega umuw które samo konstruuje żenada po całości

Mario987
@Mario987

Przepraszam za ten wpis, jeśli człowiek nie rozumie umuw i tego wszystkiego łatwo się denerwuje.

Kacper Matusiak
@Mario987

Korzystałem z usług biura, także sprzedający się wycofał i nie było żadnego problemu ze zwrotem blokady, chociaż wiem, że nie musieli, ponieważ termin z mojej strony mocno się wydłużył, sprzedającemu chyba puściły nerwy i się wycofał. W mojej sytuacji ewidentnie wina banku . Wiem, że inne biura pobierają prowizję w całości w wysokości 3% a nawet 5% za wskazanie adresu i podpisanie umowy przedwstępnej a więc myślę, że tutaj są korzystne warunki dla klienta i niekoniecznie korzystne dla biura, gdy strona sprzedająca lub kupująca się wycofa. Polecam to biuro! Kacper

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Extra Dom Marcin Rojszczak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Anna Skolisz

Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Pan Marcin jest osobą kompetentną, energiczną. W krótkim czasie sprzedaliśmy mieszkanie, które z racji konieczności wykonania generalnego remontu, nie było szczególnie atrakcyjne. Pan Marcin bardzo aktywnie działała na rynku nieruchomości, co w efekcie przyniosło udaną transakcję a z mojej strony wymagało jedynie złożenia podpisu na akcie notarialnym. Szczerze polecam tę agencję .

Małgorzata i Roman Sadowski

Wszystkim zdecydowanie polecam współpracę. Biuro pomogło w sprzedaży mojego mieszkania wykazując wysoką kompetencję, biorąc w swoje ręce wszelkie formalności, gwarantując zgodne z wymogami prawnymi przeprowadzenie transakcji. Teraz również mogę zwrócić się do nich z wszelkimi pytaniami dotyczącymi wątpliwości podatkowych itd. Bezcenna pomoc. Dziękujemy

Karol

Czy biuro chętnie przyjmuje na staże ?

co

@Biuro Extra Dom nie rozumie, prowizję ustala się z klientami firmy ? A nie z szefostwem?

Martyna

Jak wygląda tu kwestia prowizji za sprzedaż mieszkań?

Biuro Extra Dom
@Martyna

Dzień dobry, prowizja jest ustalana indywidualne z klientam.

Cieszę się, że moje mieszkanie trafiło do oferty biura. Pośrednik był bardzo konkretny i pomimo konkurencji ze strony innych biur nieruchomości najszybciej przyprowadził zdecydowanego klienta i wynegocjował cenę jakiej oczekiwałem.

Adam Molnik

Polecam, wszystko sprawnie załatwione bez żadnych problemów.

Agata

Szkoda, że mało tu wpisów pracowników Extra Dom. Jakie kompetencje trzeba mieć, by móc pracować w biurze nieruchomości? Wystarczą kursy specjalistyczne?

Jan Sobczyński

Kolejny już raz korzystałem przy wynajmie mieszkania z usług biura i jak zwykle jestem pod wrażeniem skuteczności, profesjonalizmu i cierpliwości (można się poradzić o wszystko co związane z transakcją). Jest ok!

Hubert Walczak

Jak dla mnie super biuro i mega profesjonalni pracownicy

Agata

Czy ktoś zechce podzielić się opinią o pracodawcy jakim jest Extra Dom? Chodzi mi przede wszystkim o to, jaką proponują tam formę współpracy i czy często zdarzają się nadgodziny? Ktoś się wypowie?

Kaczmarski Paweł

Nie zgadzam się z tą opinią, miałem transakcję wiązaną i nie mogłem sprzedać dopóki biuro nie dysponowało mieszkaniem dla mnie. Wydaje mi się, że ta opinia pani jest nieprawdziwa. Podpisywałem akt sprzedaży i zakupu jednego dnia. No chyba, że pani szukała sobie sama nieruchomości, no to można mieć wyłącznie pretensje do siebie. Jak najbardziej polecą tą firmę!

MStaniszewska

Zdecydowanie polecam współpracę, dzięki której podwójna transakcja sprzedaży mojego mieszkania oraz zakupu nowego została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Na każdym etapie tych transakcji mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Biuro wyszukało ofertę moje wymagania, co umożliwiło wybranie tego wymarzonego mieszkania, za co bardzo dziękuję. Małgorzata Staniszewska

To nie jest forum dla klientów ale dla pracowników!!

Max

Nie polecam! Firma bardzo nie profesjonalna. Dzwoniłam z zapytaniem odnośnie nieruchomości, zapytać o kilka szczegółów. Pani ogólnie nie zorientowana, co sprzedaje, gdzie sprzedaje, jakby byla tam przypadkiem. Obiecała się zorientować i oddzwonić. Po dwóch tygodniach oczekiwania, sama zadzwoniłam. Okazało się, że Pani nie może mi udzielić żadnych informacji, bo nie wie czy ta nieruchomość jest na sprzedaż czy nie, bo niby z właścicielem nie może się skontaktować. Wniosek z tego taki, że mają nieaktualne oferty, albo są tak nie profesjonalni,że sami nie widzą co sprzedają. Dziwię się , że z takim podejściem do klienta taka firma jeszcze istnieje. Gdzie firm znajdującymi się sprzedażą nieruchomości w zachodniopomorskim jest mnóstwo. Nie warto wogóle zawracać sobie głowy, tak niepoważną firmą. Szukajcie czegoś innego.

Juzyszyn
@Max

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i bardzo uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom. Marta i Waldemar Juzyszyn

Juzyszyn

Zostaw merytoryczną opinię o Extra Dom Marcin Rojszczak - Nowogard

Extra Dom Marcin Rojszczak
4.5/5 Na podstawie 21 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042