Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.

Nowogard

Opinie o Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.

Magda

Czy jest ktoś, kto może powiedzieć więcej o firmie Geo-Gis? Jakie są warunki finansowe? Czy są szanse na podwyżki? Atmosfera w pracy? Może ktoś jeszcze pracował w tej firmie?

Tomek

Ja odszedłem z firmy około pół roku temu. Firma rozliczyła się ze mną co do przysłowiowego grosza. Na dodatek powiem że do dzisiaj używam firmowego laptopa i firmowego klucza c-geo. Na pewno moja "rozczochrana" jest dziś o wiele "siwsza" niż sześć lat temu ale nie żałuje bo dużo się nauczyłem w tej firmie.

Magda
@Tomek 18.01.2016 18:26

Mój narzeczony zastanawia się nad podjęciem pracy w Geo-Gis. Jakie są w niej warunki finansowe?Czy są szanse na premie/ podwyżki?

Geodeta GL

Jak masz okazie to nie pracuj w tej firmie Nie Warto !!!!!!

Geodeta ND

Bardzo nie przyjemna atmosfera w pracy, jednak najgorsze są oszustwa finansowe na pracownikach. Ja i wielu moich kolegów zostało oszukanych!!!

domino

Ja wybieram się na rozmowę do Geo-Gis Projekt w Nowogardzie...Jakieś opinie o tej firmie, może ktoś chciałby się podzielić??? Może ktoś był niedawno na rozmowie.....

Zostaw opinię o Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o. - Nowogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.