Korszeń Zdzisław P.H. Hurtpol

Nowogard

Korszeń Zdzisław P.H. Hurtpol

Opinie o Korszeń Zdzisław P.H. Hurtpol

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w P.H. HURTPOL w kwestii wynagrodzeń?

mik

Może na magazyn beda kogos poszukiwac ale nie wiem, musisz samemu moze sie przejechac do nich i zapytac, tutaj raczej sie nie dowiesz bo widzisz ja tez bym chcial sie zatrudnic ale nikt nie udziela info

ja

tam nikt nie kontroluje i niepstrzega czasu pracy kierowcy.Szef uzycza karty na zaladunki aby kierowca mial przerwe a pracujesz ladujac samochod na trase.Polecam kontrole ITD i Inspekcja Pracy odnosnie umow samozatrudnienia

informator

Wszystkim odradzam prace w tej firmie. Totalny balagan, brak konkretnej polityki handlowej, logistycznej. Pracodawca nie liczy się z pracownikiem. Każdemu odradzam pracę w tej firmie.

były

Kierowca na własnej działalnosci,totalna poraszka,jeszcze zabieraja za dzierzawe auta,masakra. pracoja dwa miechy w miesiacu to zarobia( usunięte przez administratora )..

ktos

Firma totalna poraszka,nieszanoja pracownikow,a zwłaszcza kierowcow.nikomu niepolecam

Zostaw opinię o Korszeń Zdzisław P.H. Hurtpol - Nowogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korszeń Zdzisław P.H. Hurtpol