Robert Surowski

Adres: Alojzego Dambonia 77 lok. 12, 45-860 Opole

NIP: 6391471438 REGON: 276048910

Robert Surowski

Opinie o Robert Surowski

Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Robert Surowski w miejscowości Opole nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Robert Surowski - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Surowski