Opinie o Studio-Sport Jacek Skubis w Nysa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio-Sport Jacek Skubis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Studio-Sport Jacek Skubis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio-Sport Jacek Skubis w Nysa

Viola Nowy wpis
Inne

Koledze na tej siłowni źle położony przez kogoś hantel zsunął się i obciął końcówki palców (opuszki) Bardzo źle to wyglądało. Przyszyli je na SOR i na szczęście przyjęły się . Sprawa skończyła się w nyski sądzie bo rodzina S. oczywiście nie poczuwała się do winy. Sąd miał inne zdanie - nakazał wypłatę odszkodowania 6000zł. Takie klimaty. Wyrok do wglądu w sądzie.

Zuzanna
Inne

Siłownia założona i pierwotnie prowadzona przez Grażynę S. (oficjalnie na syna J. ) od lat prowadzącą w Nysie tzw. klub nocny(usunięte przez administratora) Jak się ma takie biznesowe korzenie to trudno o zachowanie standardów - także w relacji z klientem. Sporo różnych uchybień -część kończyła się sprawami sądowymi ( np. grzywna za wyrzucenie kontrolerów ZAIKS -nielegalne odtwarzanie muzyki). Można tą i inne sprawy sprawdzić w nyskim sądzie --dostęp do wyroków jest dostępny każdemu obywatelowi na mocy konstytucji. Zrobili się "sławni" po tym, jak od 2019 roku blokują mieszkańcom dostęp do przejścia kolejowego znajdującego się nieopodal siłowni: (usunięte przez administratora)Fakt, że działka została nabyta legalnie i w przetargu nie zmienia istoty rzeczy, gdyż doszło do ewidentnych uchybień w magistracie, na niekorzyść mieszkańców. Zdecydowanie nie polecam. Administratorom Gowork, którzy usunęli poprzedni post mogę dosłać komplet dokumentów o działaniach i uchybieniach rodziny S. Sprawa ta i inne w Nysie ogólnie znana, Grażyna S. podejmuje rozliczne działania na rzecz usuwania komentarzy w których mieszkańcy usiłując się ostrzec się nawzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio-Sport Jacek Skubis - Nysa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Studio-Sport Jacek Skubis
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
    48-303 Nysa
  • NIP: 7532422484 REGON: 160793551
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Studio-Sport Jacek Skubis
Przejdź do nowych opinii