Hotel Panorama

Mszczonów

Opinie o Hotel Panorama

anka

czy hotel ma jakieś nowe oferty pracy wie ktoś może

m

Pensje słabe, aczkolwiek nie najgorsze. Duży plus za terminowe wypłaty, płacone nadgodziny. Zero oszustw. Wszystko na papierze, umowy o pracę i umowy zlecenia, zależy kto i na jakim stanowisku. Ogólnie ok.

Wiola

Pracowałam w tym hotelu i jestem zadowolona z atmosfery oraz z warunków socjalnych a tych w wielu firmach brakuje. Uczciwie dają umowę, urlopy, nadgodziny. Jedyny minus to niskie pensje, ale warunki pracy są na wysokim poziomie. No i pyszne obiadki :) Polecam.

Zostaw opinię o Hotel Panorama - Mszczonów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Panorama