Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

Teodor

Tak pozytywne opinie klientów dobitnie świadczą o dobrej pracy, która jest wynikiem zadowolenia załogi.

Klientka

Witam p.Marcin kończył u mnie mieszkanie, mimo że nie znałam się na niczym to ten pan zajął się wszystkim.Efekt końcowy zaskoczył wszystkich nawet sąsiadów ????????????sąsiadka to nie chciała mi wyjść z łazienki...mieszkanie wyszło tak pięknie że jak wchodzę to po prostu łzy same lecą że szczęścia że można tak ślicznie wykończyć i czuć się dobrze w tak pięknym miejscu....czyli w moim małym mieszkanku????????????Dziękuję za pomoc za rozmowy, i za to że pan że mną wytrzymał.. polecam wszystkim nie trzeba się znać na niczym ta Firma zrobi wszystko idealnie efekty końcowe poprostu Rewelacja.Bozena

Klientka

Witam wlasnie jestem po rozmowach z panem Marcinem .Mimo że jeszcze u nas nie zaczął remontu naszej posesji to jesteśmy pod dużym wrażeniem. Oglądaliśmy jego wykończenia w innych domach i trochę musimy poczekać na p.Marcina ale podjęliśmy decyzję że warto.Czlowiek ten ma na prawdę dużą wiedzę na temat swojej pracy ....jak oglądałam wykończenia które teraz robią poprostu nie chciało się wyjść z domu ...bosko, starannie,dokładność to jest idealna,w łazience mimo że nie moja czułam się jakbym była w spa,,kolory wszystko było tak dobrane ze tego się nie da opisać.Psnie Marcinie urzekl nas pan Wiedzą i to bardzo... Czekamy na pana ...Bo wiemy że damy nasza posesję w dobre ręce....dziękujemy za rozmowę PMariola i p.Stanislaw i oczywiście czekamy

Klient

Fachowiec z górnej półki. Precyzja i staranność w wykonywaniu kazdego elementu wiedza, doświadczenie i wyrozumiałość na Kaprysy klientów,pozwalają na bieżące korygowanie aranżacji pomieszczeń w celu ich dopasowania do oczekiwań klienta pod względem estetycznym i funkcjonalnym .Wspolpraca SUPER ----EFEKTY-WYSOKI POZIOM

Aplikowałeś na stanowisko Poszukuję pomocnika oferowane przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient zadowolony

Dzień dobry polecam z całego serca pana Marcina Szacunek dla niego jest dobry w tym co robi remoncie ok.

Dziękuję super pozdrawiam kolejne mieszkanko wyszło genialnie pozdrawiam polecam wszystkim.

Klient

Superrrr dzięki jeszcze raz dziękuję panie Marcinie.

Inwestor

Witam super firma wszystko ogarniete jak nalezy panie Marcine dziekuje za pomoc polecam .Opinie sie wyraża za zrobiony remont ani za robote ktora pan nie robił nie rozumiem pewnych ludzi ale nic nie poradzimy jak ktoś ma nie pokoleji w głowie to powinien się leczyć wytrwałości panu życzę aby tak dalej będę polecać z całego serca i na pewno niejedna robotę panu zlecę dobranoc (usunięte przez administratora)

Jak szefostwo w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński? Spoko traktują ludzi?

Klient

Odzczepcie się od dej firmy jest ok

Ok ???
@Klient

Jak dla mnie firma ok to taka, która nie olewa swoich klientów. A sądząc po komentarzach właścicielowi zdarza się to coraz częściej. Nikt mi nie powie że dorosły facet który nie ma odwagi odebrać telefonu i powiedzieć: sorry szukajcie sobie kogoś innego (bo Was olewam ) jest ok.

Polecam ????????

Klient zadowolony

Dzień dobry Panie Marcinie dziękuję panu za wykonanie prac wykończeniowych u mnie w domu jestem osobą bardzo zadowoloną z remontu wyszło bardzo ładnie polecam z całego serca dziękuję.

Klientka

Wram wszystkich korzystałam z usług p.Marcina nasza współpraca zaczęła się również od obejrzenia innych mieszkań robił cuda czysto i solidnie .jestem kobietą bardzo zapracowana szukałam kogoś zaufanego i się nie pomyliłam. P..Marcin zajął się wszystkim wybierał materiał farby robił zakupy sam nie miałam czasu nawet kontrolować bo praca mi na to nie pozwala .kontakt był telefoniczny pan ogarnął elektryka materiały meble wszystko .przyjechałam tylko na odbiór mieszkania i odebrać klucze .mieszkanie wyszło cudnie polecam wszystkim.czlowiek bardzo zaufany rozliczenia nie ma problemu .Dziękuję całej ekipie i p.Marcinie

Klient

Firma godna polecenia .Zanim zleciłam remont dla p.Marcina sprawdziłam jego inne mieszkania .bez żadnych zastrzeżeń pokazał różne swoje prace nie ma do czego się przyczepić. Remont wyszedł pięknie. Rozliczenie wziął na koniec naszej współpracy wszystko do wglądu. Polecam z całego serducha .mieszkanie kupiłam drugie i na pewno będzie robił remont p.Marcin .Panie Marcinie życzę wytrwałości i siły z ludźmi. Polecam z czystym sumieniem.

Zadowolony klient

Polecam konkretnie i na temat .człowiek nie musi się znać na wszystkim ta firma doradzi i podpowie jak zrobić mieszkanie tak żeby mieszkało się dobrze .Polecam wszystkim

Klient

Dzień dobry z całego serca mogę polecić usługi remontowe Pana Marcina robota fachowo zrobiona dziękuję panie Marcinie

Jözefin

Polecam z całego serca dobrą robota.

Klient

Polecam firmę usługi remontowe Budziński Marcin remont wyszedł genialnie jest ok ???????? polecam z całego serca dobra robota panie Marcinie .Pozdrawiam Rafał.

Pan z Łukowa

Witam konkretna robota remont ok nikt się nie chciał podjąć remontu A pan Marcin wykonał wszystko perfekcyjnie polecam firmę i z pewnością będą dalsze zlecenia .

Klient

Materiały w porządku sprzęt nie ma zastrzeżeń...termin dopilnowany.firma dużo doradzila ...efekt końcowy bez zastrzeżeń i do domu wraca się z uśmiechniętą buzia .polecam

Klient

Konkretnie i na temat wszystko dopilnowane polecam z czystym sumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński - Siedlce

• Jak się pracuje w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński
3.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Mieczysława Asłanowicza 25 lok. 5
    08-110 Siedlce