Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

baner wywiady
Wiktoria Nowy wpis

Sporo tu pisze klientów, a mnie interesują opinie pracowników, bo brat jest po budowlance i szuka aktualnie pracy w zawodzie. Na początek sprawdzają jakoś umiejętności i podstawową wiedzę czy wszystko wychodzi w praniu? Brat jest młody i liczy na zdobycie doświadczenia, ile tu na start się zarabia?

Barbara
Inne

Dramat!!! Pierwsze spotkanie - pan sprawia wrażenie poważnego fachowca, dostaje zaliczkę, robi kilka podstawowych rzeczy i kontakt się urywa na kilka tygodni, nie odbiera telefonu, nie odpisuje, nagle się pojawia wymyślając milion wymówek! Podaje nowe terminy i znowu urywa się kontakt. Pan zapewne wybiera sobie prace, które realizuje (może są bardziej opłacalne - jak duże zlecenia w jednej lokalizacji kilku mieszkań - wskazywać mogą na to niektóre pozytywne opinie) a od innych bierze zaliczki i robi z nich durnia!!!!! Nie polecam, jeszcze w życiu nie trafiłam na taki sposób traktowania klienta!!!

Właściciel
Pracownik
@Barbara

Proszę podać adres roboty bo se nie przypominam żebym robił u pani Barbary w ostatnim czasie

Klient
Inne
@Barbara

Niestety tez nie polecam

Karol
Inne
@Właściciel

konstrukcja tej wypowiedzi właściela pokazuje właśnie jego poziom...

Karol Nowy wpis
Inne
@Właściciel

Marcin, w takim razie na to wygląda nie nigdzie noe robisz remontów :) j mnie też robota bie dokończona, zaraz będzie ponad 2 lata Jak jedziesz. Pajacujesz, I tyle.

Agnieszka
Inne

Omijajcie firmę szerokim łukiem! Właściciel wykonywał sam remont łazienki, która teraz się sypie. Remont do tej pory nie został zakończony i nie ma kontaktu z właścicielem od miesiąca. ☺

1
Właściciel
Pracownik
@Agnieszka

Napiszę pani gdzie ta łazienkę wykonywałem jak ma pani odwagę

Klient
@Agnieszka

Nie polecam

Agnieszka
@Właściciel

Mam odwagę napisać więcej. Jestem klientką, która w trakcie remontu była w zaawansowanej ciąży, którą zostawił "Pan" bez drzwi z kilkumiesięcznym dzieckiem (remont miał potrwać miesiąc a trwał od lutego do czerwca i od czerwca byliśmy bez drzwi a jak już drzwi dojechały to "fachowcowi" nie było po drodze je wstawić. Nie polecam i proponuję omijać szerokim łukiem bo dopiero po fakcie okazuje się ile bubli zostało zrobionych. ????

Paulina
@Agnieszka

Ale te drzwi o firma musiała skądś specjalnie zamawiać czy mieli na stanie u siebie?

k
@Agnieszka

brak słów na takie działanie - brawo dla właściciela !

Agnieszka Nowy wpis
@Paulina

Tak, wykonawca zamawiał osobiście. Drzwi przywiózł, rozliczył się za nie, wstawił jedne w dodatku źle i od tamtej pory się nie pojawił. Jedna ościeżnica przyszła uszkodzona i do tej pory nam jej nie przywiózł. Taki zdolny fachowiec, że swój sprzęt zostawił. ;-) Wymówkom nie było końca aż sami zorganizowaliśmy sobie brakujący element (kolejne 3msce czekania u producenta) i remont zakończyliśmy.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Starszy archiwista
Siedlce
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Механик / Младший механик
Siedlce
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
(117 opinii)
Wyślij CV
logo firmy FAKTURZYSTKA/FAKTURZYSTA DZIAŁ LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ
Siedlce
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
(109 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Przemek
Inne

Ode mnie pobrał zaliczkę i cisza miał przyjechać z kosztorysem i umową mija już dwa miesiące i cisza ale ja tak tego nie zostawię sprawą już się zajmuję mój adwokat uważajcie na tego (usunięte przez administratora)

Paweł
@Przemek

Panie Przemysławie obawiam się że nie jest Pan jedyną osobą, którą owy fachowiec zwodzi i od której pobrał zaliczkę i nie wykonał pracy, moi rodzice są w podobnej sytuacji, chciałbym się podobnie jak Pan podjąć w tej sytuacji właściwe kroki prawne proszę tylko wskazać możliwość kontaktu w drodze korespondencji e-mail, telefonicznej lub osobistej

Klient
@Paweł

Pan nie odbiera telefonów, nie oddzwania i nie odpisuje - bierze kasę, umawia terminy a potem urywa się z nim kontakt. Uważajcie!!!

Właściciel
Pracownik
@Przemek

Panie Przemku u pana też nie robiłem prac wykończeniowych

Właściciel
Pracownik
@Przemek

Proszę o kontakt i konfrontacje

Właściciel
Pracownik
@Przemek

Proszę podać u jakiego Przemka nazwisko i adres ulicy bo ja napewno u pana wykonywałem żadnych prac

Hela
@Przemek

Wzięte 20 tyś zaliczki i porzucona praca z totalnym bajzlem. Bez umowy i bez pokwitowań. Bez rachunków za cokolwiek. Czyli praca na czarno.

Klient
@Hela

Kto W dzisiejszych czasach daje 20 tyś zaliczki ....zadatek można dac do 1000 zł...który przepada jeżeli ktoś rezygnuje tak jest prawnie

Klient niezadowolony
 Pytanie
@Przemek

Jak można tak działać?

żart
@Właściciel

Proszę zacząć odbierać telefony od zdenerwowanych klientów i kancelarii prawniczej!

Alicja
@Klient

Chyba ktoś bogaty. Może komuś się zera pomyliły? Kto by czegoś takiego wymagał niby.

Klient
Inne

Nie polecam! Tylko dla osób o mocnych nerwach chcących stracić czas i pieniądze.

ubaw
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) U mnie jakoś przez ponad rok nie potrafił zrobić wykończenia, bez przerwy obietnice. (usunięte przez administratora) obieca wszystko, zrobi nic lub niewiele. O pieniądzach za to pamięta. Nie polecam!

1
Właściciel
Pracownik
@ubaw

W odpowiedzi na komentarz pani ubaw jeżeli pani twierdzi że ja robię rok pani remont i w dodatku biorę od pani pieniądze to to są oszczerstwa z pani strony i taki zarzut który pani napisała jest zgłoszony na policję i będzie pani za to odpowiadać bo już nie jedną opinie pani wyraziła na niekorzyść firmy i już wiem że to pani działa specjalnie żeby tylko zaszkodzić w dalszych zleceniach remontów .

Właściciel
Pracownik
@ubaw

Znowu pani pisze proszę się rozmówić tel podłości pani to robi czekam na kontakt

Hela
@ubaw

Popieram wypowiedź i ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów

Dawny klient
Inne

Marcin to czas najwyższy zrobić porządek i zgłosić ta panią za takie opisywanie nie prawdy...Brak odwagi żeby się podpisać...lub zgłosić na stronie możliwość robienia zdjęć jak jest wszystko dokładnie wykanczane

Przemek
Inne

Nie polecam nikomu uważajcie na tego (usunięte przez administratora) potrafi tylko zaliczkę brać a potem cisza sprawą już zajmuję się mój adwokat

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

Zadowolona z remontu
Inne

Pan (usunięte przez administratora)jak również pracownicy bardzo konkretni ,pomocni,sympatyczni.Wlasciciel firmy kontaktowy człowiek, sumienny, podejmuje dobre decyzję, charakteryzuje wysoki iloraz inteligencji umie czytać rysunki techniczne prace wykonywał wg projektu i świetnie sobie radzil, jeśli miał jakiś problem -wątpliwości mówił o tym głośno i starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie, prace są wykonane precyzyjnie, starannie,i w przemyślany sposób, Polecam tą firmę bo właściciel jak i pracownicy normalni ludzie z wiedzą bez żadnego wywyszania się...

Kabaty warszawa
Inne

Super robota polecam terminowo super jakoś pozdrawiam Zbyszek Zawadzki pozdrawiam

Niezadowolony klient
Inne

Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowany współpracą, która tak na prawdę się nawet nie rozpoczęła . (usunięte przez administratora)tej firmy jest bardzo nieterminowy. O ile przy oglądaniu mieszkania sprawia pozytywne wrażenie - ma gadane i swoje pomysły, które od razu przedstawia. Tak z trzymaniem się ram czasowych jest u niego jest zdecydowanie gorzej. Kiedy zbliża się już umówiony termin remontu zbywa klientów, przekłada terminy a potem przestaje odbierać telefony. Jest z nim bardzo utrudniony kontakt. Trzeba się kilka dni do niego dobijać i dzwonić z innych numerów. Nie oddzwania i nie odpisuje na wiadomości. Niepoważne podejście, wręcz (usunięte przez administratora)zlewanie klienta. Zmarnowałem mase czasu i finalnie dałem sobie spokój. Można się z nim tak bujać bez końca. Całe szczęście ,że nie dawałem żadnej zaliczki i znalazłem innego fachowca, który zaczął pracę w umówionym terminie.

xyz

@Właściciel a macie jakieś wakaty ?

Właściciel
Pracownik
@xyz

Dzień dobry w odpowiedzi na pytanie nie posiadamy wolnych etatów .

Pani Bożenka
Inne

Witam Najlepsza firma w branży remontowo-budowlanej. Pan Marcin jest osoba ,która wywiązuje się podjętych działań terminowo i rzetelnie Kieruje się w swojej pracy pasją ,doradza poprostu 100% profesjonalizmu.Polecam.Ps.Panie Marcinie bardzo dziękuję za współpracę i czekam na dalsze nasze plany zawodowe .Pani Bożenka

Zniesmaczony
Pracownik

(usunięte przez administratora) pozostał olbrzymi niesmak. Ciągłe zwodzenie, brak dotrzymywania własnych zobowiązań co do terminu, czekanie miesiącami, brak odbierania telefonów. Człowiek nie przyjmuje żadnej krytyki, uwag, co do swojej pracy, od razu zaczyna krzyczeć. Po rozmowach w innymi wykonawcami i dostawcami towaru potwierdza się opinia wykonawcy niesolidnego, nie odbierającego telefonów w razie problemów. Omijać szerokim łukiem, a jeśli się zdecydujecie to koniecznie podpisywać umowę z określeniem terminu. Bo brać zaliczki i kasę za nieskończoną robotę to potrafi. A w te komentarze pozytywne nie wierzcie, bo najwyraźniej pisze je sam sobie.

Klientka
Inne

Rzetelna firma, pełen profesjonalizm. Prace wykonane szybko, fachowo i terminowo. Szef pracuje razem z resztą ekipy bardzo duże doświadczenie zawodowe, dba o jakość wykonywanej usługi oraz porządek w miejscu pracy. Jest kontaktowy, uczciwy i bardzo punktualny. Polecam firmę Pana Marcina, a ja dziękuje Panie Marcinie za super wykonane remonty w dwóch mieszkaniach.

Właściciel
Pracownik
@Klientka

Dziękuję za opinię i zapraszam do dalszej współpracy Pozdrawiam M.Budziński.

Klientka

Super wykonana łazienka polecam

Właściciel
Pracownik
 Rekomendacja
@Klientka

????dzieki

Zadowolona klientka
Pracownik

Firma godna polecenia remont już jeden u mnie wykonali. Teraz czeka drugie mieszkanie na Mieszka do wykończenia i tej firmy bym nie zamieniła na inną bo wszystko jest dopilnowane jak należy....właścicielowi życzę wytrwałości z klientami ....(żona nie jestem ....laptopa też nie mam )A CALEMU ZESPOLOWI ZYCZE WYTRWALOSCI

1
Właściciel
Pracownik
@Zadowolona klientka

Dzięki pozdrawiam

anonim
Były pracownik
 Problem

(usunięte przez administratora)

Pani Milena

Witam p.Marcin od dłuższego czasu ma zlecenia właśnie u mnie...dziwne nadzoruje jego prace ponieważ podpisaliśmy duże zlecenie i z tą firma widzę się codziennie ...firma dojeżdża codziennie sporo kilometrów na budowę...Dlatego się dziwię jak można opisać nie prawdę...Ale z jednym się z panem zgodzę szkoda że nie można dodawać zdjęć bo napewno bym to zrobiła jak pięknie wykanczaja mieszkania i domy ....Polecam wszystkim ????????????

1
Właściciel
Pracownik
@Pani Milena

Dziękuję za współpracę pozdrawiam

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński - Siedlce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

  Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński
3.8/5 Na podstawie 37 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mieczysława Asłanowicza 25 lok. 5
  08-110 Siedlce
 • NIP: 8212194705 REGON: 364588379
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński
Przejdź do nowych opinii