Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński w Siedlce

Jaki jest okres rozliczeniowy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Barbara

Dramat!!! Pierwsze spotkanie - pan sprawia wrażenie poważnego fachowca, dostaje zaliczkę, robi kilka podstawowych rzeczy i kontakt się urywa na kilka tygodni, nie odbiera telefonu, nie odpisuje, nagle się pojawia wymyślając milion wymówek! Podaje nowe terminy i znowu urywa się kontakt. Pan zapewne wybiera sobie prace, które realizuje (może są bardziej opłacalne - jak duże zlecenia w jednej lokalizacji kilku mieszkań - wskazywać mogą na to niektóre pozytywne opinie) a od innych bierze zaliczki i robi z nich durnia!!!!! Nie polecam, jeszcze w życiu nie trafiłam na taki sposób traktowania klienta!!!

@Barbara

Proszę podać adres roboty bo se nie przypominam żebym robił u pani Barbary w ostatnim czasie

@Barbara

Niestety tez nie polecam

Karol Nowy wpis
@Właściciel

konstrukcja tej wypowiedzi właściela pokazuje właśnie jego poziom...

Karol Nowy wpis
@Właściciel

Marcin, w takim razie na to wygląda nie nigdzie noe robisz remontów :) j mnie też robota bie dokończona, zaraz będzie ponad 2 lata Jak jedziesz. Pajacujesz, I tyle.

Agnieszka

Omijajcie firmę szerokim łukiem! Właściciel wykonywał sam remont łazienki, która teraz się sypie. Remont do tej pory nie został zakończony i nie ma kontaktu z właścicielem od miesiąca. ☺

@Agnieszka

Napiszę pani gdzie ta łazienkę wykonywałem jak ma pani odwagę

Nie polecam

Agnieszka
@Właściciel

Mam odwagę napisać więcej. Jestem klientką, która w trakcie remontu była w zaawansowanej ciąży, którą zostawił "Pan" bez drzwi z kilkumiesięcznym dzieckiem (remont miał potrwać miesiąc a trwał od lutego do czerwca i od czerwca byliśmy bez drzwi a jak już drzwi dojechały to "fachowcowi" nie było po drodze je wstawić. Nie polecam i proponuję omijać szerokim łukiem bo dopiero po fakcie okazuje się ile bubli zostało zrobionych. ????

Paulina
@Agnieszka

Ale te drzwi o firma musiała skądś specjalnie zamawiać czy mieli na stanie u siebie?

k
@Agnieszka

brak słów na takie działanie - brawo dla właściciela !

Agnieszka Nowy wpis
@Paulina

Tak, wykonawca zamawiał osobiście. Drzwi przywiózł, rozliczył się za nie, wstawił jedne w dodatku źle i od tamtej pory się nie pojawił. Jedna ościeżnica przyszła uszkodzona i do tej pory nam jej nie przywiózł. Taki zdolny fachowiec, że swój sprzęt zostawił. ;-) Wymówkom nie było końca aż sami zorganizowaliśmy sobie brakujący element (kolejne 3msce czekania u producenta) i remont zakończyliśmy.

Przemek

Ode mnie pobrał zaliczkę i cisza miał przyjechać z kosztorysem i umową mija już dwa miesiące i cisza ale ja tak tego nie zostawię sprawą już się zajmuję mój adwokat uważajcie na tego (usunięte przez administratora)

@Przemek

Panie Przemysławie obawiam się że nie jest Pan jedyną osobą, którą owy fachowiec zwodzi i od której pobrał zaliczkę i nie wykonał pracy, moi rodzice są w podobnej sytuacji, chciałbym się podobnie jak Pan podjąć w tej sytuacji właściwe kroki prawne proszę tylko wskazać możliwość kontaktu w drodze korespondencji e-mail, telefonicznej lub osobistej

@Paweł

Pan nie odbiera telefonów, nie oddzwania i nie odpisuje - bierze kasę, umawia terminy a potem urywa się z nim kontakt. Uważajcie!!!

@Przemek

Panie Przemku u pana też nie robiłem prac wykończeniowych

@Przemek

Proszę o kontakt i konfrontacje

@Przemek

Proszę podać u jakiego Przemka nazwisko i adres ulicy bo ja napewno u pana wykonywałem żadnych prac

Hela
@Przemek

Wzięte 20 tyś zaliczki i porzucona praca z totalnym bajzlem. Bez umowy i bez pokwitowań. Bez rachunków za cokolwiek. Czyli praca na czarno.

@Hela

Kto W dzisiejszych czasach daje 20 tyś zaliczki ....zadatek można dac do 1000 zł...który przepada jeżeli ktoś rezygnuje tak jest prawnie

Klient niezadowolony

Jak można tak działać?

żart
@Właściciel

Proszę zacząć odbierać telefony od zdenerwowanych klientów i kancelarii prawniczej!

Alicja
@Klient

Chyba ktoś bogaty. Może komuś się zera pomyliły? Kto by czegoś takiego wymagał niby.

Aplikowałeś na stanowisko Poszukuję pomocnika oferowane przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

Nie polecam! Tylko dla osób o mocnych nerwach chcących stracić czas i pieniądze.

ubaw

(usunięte przez administratora) U mnie jakoś przez ponad rok nie potrafił zrobić wykończenia, bez przerwy obietnice. (usunięte przez administratora) obieca wszystko, zrobi nic lub niewiele. O pieniądzach za to pamięta. Nie polecam!

@ubaw

W odpowiedzi na komentarz pani ubaw jeżeli pani twierdzi że ja robię rok pani remont i w dodatku biorę od pani pieniądze to to są oszczerstwa z pani strony i taki zarzut który pani napisała jest zgłoszony na policję i będzie pani za to odpowiadać bo już nie jedną opinie pani wyraziła na niekorzyść firmy i już wiem że to pani działa specjalnie żeby tylko zaszkodzić w dalszych zleceniach remontów .

@ubaw

Znowu pani pisze proszę się rozmówić tel podłości pani to robi czekam na kontakt

Hela
@ubaw

Popieram wypowiedź i ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów

Dawny klient

Marcin to czas najwyższy zrobić porządek i zgłosić ta panią za takie opisywanie nie prawdy...Brak odwagi żeby się podpisać...lub zgłosić na stronie możliwość robienia zdjęć jak jest wszystko dokładnie wykanczane

Przemek

Nie polecam nikomu uważajcie na tego (usunięte przez administratora) potrafi tylko zaliczkę brać a potem cisza sprawą już zajmuję się mój adwokat

Zadowolona z remontu

Pan (usunięte przez administratora)jak również pracownicy bardzo konkretni ,pomocni,sympatyczni.Wlasciciel firmy kontaktowy człowiek, sumienny, podejmuje dobre decyzję, charakteryzuje wysoki iloraz inteligencji umie czytać rysunki techniczne prace wykonywał wg projektu i świetnie sobie radzil, jeśli miał jakiś problem -wątpliwości mówił o tym głośno i starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie, prace są wykonane precyzyjnie, starannie,i w przemyślany sposób, Polecam tą firmę bo właściciel jak i pracownicy normalni ludzie z wiedzą bez żadnego wywyszania się...

Kabaty warszawa

Super robota polecam terminowo super jakoś pozdrawiam Zbyszek Zawadzki pozdrawiam

Niezadowolony klient

Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowany współpracą, która tak na prawdę się nawet nie rozpoczęła . (usunięte przez administratora)tej firmy jest bardzo nieterminowy. O ile przy oglądaniu mieszkania sprawia pozytywne wrażenie - ma gadane i swoje pomysły, które od razu przedstawia. Tak z trzymaniem się ram czasowych jest u niego jest zdecydowanie gorzej. Kiedy zbliża się już umówiony termin remontu zbywa klientów, przekłada terminy a potem przestaje odbierać telefony. Jest z nim bardzo utrudniony kontakt. Trzeba się kilka dni do niego dobijać i dzwonić z innych numerów. Nie oddzwania i nie odpisuje na wiadomości. Niepoważne podejście, wręcz (usunięte przez administratora)zlewanie klienta. Zmarnowałem mase czasu i finalnie dałem sobie spokój. Można się z nim tak bujać bez końca. Całe szczęście ,że nie dawałem żadnej zaliczki i znalazłem innego fachowca, który zaczął pracę w umówionym terminie.

xyz

@Właściciel a macie jakieś wakaty ?

@xyz

Dzień dobry w odpowiedzi na pytanie nie posiadamy wolnych etatów .

Pani Bożenka

Witam Najlepsza firma w branży remontowo-budowlanej. Pan Marcin jest osoba ,która wywiązuje się podjętych działań terminowo i rzetelnie Kieruje się w swojej pracy pasją ,doradza poprostu 100% profesjonalizmu.Polecam.Ps.Panie Marcinie bardzo dziękuję za współpracę i czekam na dalsze nasze plany zawodowe .Pani Bożenka

Zniesmaczony

(usunięte przez administratora) pozostał olbrzymi niesmak. Ciągłe zwodzenie, brak dotrzymywania własnych zobowiązań co do terminu, czekanie miesiącami, brak odbierania telefonów. Człowiek nie przyjmuje żadnej krytyki, uwag, co do swojej pracy, od razu zaczyna krzyczeć. Po rozmowach w innymi wykonawcami i dostawcami towaru potwierdza się opinia wykonawcy niesolidnego, nie odbierającego telefonów w razie problemów. Omijać szerokim łukiem, a jeśli się zdecydujecie to koniecznie podpisywać umowę z określeniem terminu. Bo brać zaliczki i kasę za nieskończoną robotę to potrafi. A w te komentarze pozytywne nie wierzcie, bo najwyraźniej pisze je sam sobie.

Klientka

Rzetelna firma, pełen profesjonalizm. Prace wykonane szybko, fachowo i terminowo. Szef pracuje razem z resztą ekipy bardzo duże doświadczenie zawodowe, dba o jakość wykonywanej usługi oraz porządek w miejscu pracy. Jest kontaktowy, uczciwy i bardzo punktualny. Polecam firmę Pana Marcina, a ja dziękuje Panie Marcinie za super wykonane remonty w dwóch mieszkaniach.

@Klientka

Dziękuję za opinię i zapraszam do dalszej współpracy Pozdrawiam M.Budziński.

Klientka

Super wykonana łazienka polecam

@Klientka

????dzieki

Zadowolona klientka

Firma godna polecenia remont już jeden u mnie wykonali. Teraz czeka drugie mieszkanie na Mieszka do wykończenia i tej firmy bym nie zamieniła na inną bo wszystko jest dopilnowane jak należy....właścicielowi życzę wytrwałości z klientami ....(żona nie jestem ....laptopa też nie mam )A CALEMU ZESPOLOWI ZYCZE WYTRWALOSCI

@Zadowolona klientka

Dzięki pozdrawiam

Pani Milena

Witam p.Marcin od dłuższego czasu ma zlecenia właśnie u mnie...dziwne nadzoruje jego prace ponieważ podpisaliśmy duże zlecenie i z tą firma widzę się codziennie ...firma dojeżdża codziennie sporo kilometrów na budowę...Dlatego się dziwię jak można opisać nie prawdę...Ale z jednym się z panem zgodzę szkoda że nie można dodawać zdjęć bo napewno bym to zrobiła jak pięknie wykanczaja mieszkania i domy ....Polecam wszystkim ????????????

@Pani Milena

Dziękuję za współpracę pozdrawiam

Zadowolony

Pan Marcin wykańczał w moim domu poddasze z płyty g-k, kładł glazurę, terakotę, płytki z czerwonej cegły. Wykonywał gładzie gipsowe, sztukaterie, malowanie ścian, beton architektoniczny i obudowę kominka. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze i precyzyjnie. Nic nie odstaje i nie pęka. Służy dobrą radą i nie zostawia klienta w potrzebie. Pamiętam sytuację kiedy okazało się, że posadzka anhydrytowa nie została wyszlifowana przed układaniem terakoty. Firma, która wykonywała posadzkę mogła przyjechać za 2 tygodnie. Pan Marcin zajął się tematem. W ciągu jednego dnia zorganizował sprzęt, tarcze i wyszlifował posadzkę. Zrobił to metodą bezpyłową (to ważne bo miałem już pomalowane sufity). Dzięki temu uniknąłem co najmniej 2-tygodniowej obsuwy. Z rozliczeniem też nie było problemów. Za każdym razem dostawałem zestawienie co ile kosztowało. Oczywiście klient zawsze chce taniej i szybciej, ale nawet gdy zdarzały się drobne poślizgi p.Marcin odbierał telefony albo szybko oddzwaniał. Spokojnie mogę polecić firmę Pana Budzińskiego jako fachowego i rzetelnego wykonawcę.

@Zadowolony

Dziękuję panie Marku za opinie z pana strony i zapraszam w przyszłości do dalszej współpracy pozdrawiam.

Wlasciciel

W odpowiedzi na komentarz wystarczy tylko cierpliwie poczekać z zaistniałą sytuacją jaką mamy na świecie ciężko jest dotrzymać terminu rozpoczęcie prac roboty się przekładają nie tylko u państwa jak komuś zależy na dobrym fachowcuto musi poczekać życzę dobrze zrobionego remontu

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński - Siedlce

• Jak się pracuje w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński?

Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Budziński
3.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Mieczysława Asłanowicza 25 lok. 5
    08-110 Siedlce