Opinie o FARO s.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FARO s.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FARO s.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARO s.j. w Kraków

Pracownik magazynu

Były to pewnie ty jesteś (co widać po stylu jaki prezentujesz, skoro tak piszesz) Ewidentnie widać, że nie masz najmniejszego pojęcia o sytuacji w firmie. Zatem wysnuć można 2 wnioski: albo nie wiesz co się dzieje dookoła ciebie bo jesteś tak przytrzymany, albo jednak nie pracujesz w tej firmie a na skutek niespełnionych ambicji wytykasz palcem wszystkim, że nie są już jej pracownikami. Osobiście uważam, że ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna. Nie zabiorę głosu publicznie z prostego powodu. Gdybym się odezwał zostałbym zwolniony (jak wspominałem wcześniej, nie zależy mi już tak jak na początku) ale takie osoby jak ty nie przestawały by o mnie pisać na tym forum, czego sobie nie życzę. Weź się schowaj z tymi żałosnymi wypocinami, które snujesz na podstawie własnego doświadczenia. Wiesz tyle co zjesz, skoro mówisz, że wylecieli ci, co się obijali, a sam pewnie jesteś nic nie znaczącą sierotą albo ŁOJEM !!!!

obiektywny inaczej

Pracowniku magazynu (na pewno niebyły ) masz w 100 % rację.Inwestowanie w kadrę to podstawa prawidłowego funkcjonowania firmy Sam pomysł na interes to połowa sukcesu druga połowa to pracownicy ( pracownicy z doświadczeniem) Pracowniku obiektywny popatrz obiektywnie czy faktycznie we firmie jest coraz lepiej?

siksa

janka - 2012-03-15 21:05:41 "siksa" myślę że nie jesteś klientką, a wręcz jestem pewna"janka" czy prócz tego,że prowadzisz konflikt z własnym mózgiem masz również problem z czytaniem i rozumowaniem tekstu ?

janka

"siksa" myślę że nie jesteś klientką, a wręcz jestem pewna

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
xyz

Jak tam nowy kierownik magazynu ? Znalazł się już ktoś w dobrym stanie zdrowia , chyba że starego przestało kaszleć ?

siksa

klientka - 2012-03-15 18:40:54 Ja jestem zadowolona i rzeczywiscie obsługa jest miła ,a ostatnio b.miła (mówie jako klientka ) Ale nikt wszystkim nie dogodzi .Znam ta firme i ten sklep od wielu lat .Maja tez sklep w Czyzynach jest b. ładny ale jest tam drogo ,pewnie czynsz wysoki .Bede chodzic na Kosciuszki pomimo standartu mi to nie przeszkadza , nadal do zobaczenia !klientko,chyba jesteś z rodziny wtajemniczeni wiedzą prawdę...czy ty klientko przypadkiem nie prowadzisz jakiś konflikt z własnym mózgiem

klientka

ziarko do ziarnka

Mógłbyś się chyba zdziwić.,ale pomijając

Postronny

Tu nie chodzi o poniżanie kogokolwiek ani naśmiewanie się.Po prostu tak duża i prężna firma nie powinna mieć swojego sklepu firmowego w garażu A jeżeli już to przynajmniej niech to będzie wyremontowane Jedyny plus to obsługa młoda i miła

pracownicy zadowoleni z magazynu TEZ

odpowiedz do trzech wczesniejszych wypowiedzi : łatwo jest krytykowac i ponizac -bardzo łatwo ! . Pokazcie co wy osiagneliscie i co macie :) ,podajcie adresy i w ktorych gabinetach mozna was znalezc , z ogromna przyjemnoscia was odwiedzimy . O KOGO MAMY PYTAC ...???

magazynier zadowolony

A dlaczego nie polecasz ? Bo wyrzucili cie ,bo sie obijałes . Jesli komus te stawki nie odpowiadaja to niech idzie gdzie indziej to nie jest praca przymusowa .Jesli ktos pracuje to akceptuje to . Warunki umowy moga zmienic dwie strony . A zmieniono tylko jednej osobie bo był taki \"MOCNY \" ale tylko w gebie i rzucal kartonami niszczac towar i nie tylko...Niech sie zbada . Ja jestem zadowolony bo dostaje jak zawsze pieniadze na czas i kazdy dostaje premie według własnego zaangazowania . To co wiem to sa firmy które nie płaca nawet 3 miesiace i dłuzej lub na raty . Magazynierze o inicjalach ...znamy cię .Jak znajdziesz inna prace to daj znac odwiedzimy cię oby ci lepiej płacili Co do p.P.S to pracuje rok ,a firma ma 20 lat .JESTES SMIESZNY ...Ale gdyby wszyscy byli tacy jak(usunięte przez administratora) jest jeszcze wiele osób to byłoby ok . Ale dla ciebie nie ma tam miejsca !!!

klientka

Nie znam relacji wewnątrz firmy,płace,przełożeni itd. widzę co było przedtem a co jest teraz.Właściciele są ludźmi ułożonymi,to widać.ale obsługa katastrofa.Strach w oczach,zero mądrych argumentów-jak roboty-sprzedaj i uciekaj.Przytoczę jeden przypadek: (usunięte przez administratora) Myślałam ,ze mnie szlak trafi.A dawniej przychodził magazynier i wiedział co powiedzieć i mówił mądrze i szczerze i czasami wesoło- ale wszystko było miło i uczciwie.Teraz to plastik.Jednak kapitał ludzki to skarb.Takie moje wrażenie.

odpowiadająca

Kolego czy też koleżanko Porównaj sobie licencje która była na początku Kubuś Puchatek, Skooby z tą która jest obecnie Mogłabym jeszcze kilkanaście produktów wymienić tylko po co.

WILCZYCA

Oby to nie była taka sama misja jak "Teksańska Masakra Kompletem Walentynkowym 3" bo będę chyba zmuszona znaleść w tym faroeście jakąś lisice i wszarpać ja za ta rudą kitę.

mika

To już nie te czasy że sprzedaje się byle co byle było od nas . Za towarem musi iść jakość.Dobra jakość a nie Pakistan i Chiny ,których ludzie mają już dość. To se ne wrati.

KIBIC

Chyba marketing zaczął działać Towaru na Euro dużo a sprzedaż mizerna.

dzieci z chorobą narzyzmu

KTOŚ napisał dosłownie super!!!,moje uznanie.

karol

Pracowniku obiektywny Naucz się pisać po polsku albo pisz jak będziesz trzeżwy Nie można Ciebie zrozumieć idż do spania a jak chcesz się podlizać to jutro w pracy lub w domu

pamiętliwy

Najlepszy kierownik był jakieś 5 lat temu Gość miał wszystko w jednym palcu Asortyment, zamówienia i miał dobry kontakt z klientami ,a przy tym był szanowany Ale niestety był za mądry dla szefostwa bo walczył o swoje dla pracowników magazynu i dla siebie!!!

kiertownik magazynu

Około 2 lat temu szukałem pracy .Mam 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu magazynu . Byłem nawet na rozmowie ale się nie nadawałem . Rozmawiałem z jednym z właścicieli.Obecnie pracuje w konkurencyjnej firmie. Wtedy byłem załamany .Zostałem bez pracy ponieważ zlikwidowano moją poprzednią firmę . Obecnie dziękuje losowi że tak to się skończyło . Niech dalej Ci Panowie stawiają na laików Powodzenia Bo najważniejsza jest kasa a nie człowiek !

Zostaw merytoryczną opinię o FARO s.j. - Kraków

• Jak się pracuje w FARO s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FARO s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARO s.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FARO s.j.?

Kandydaci do pracy w FARO s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FARO s.j.
2.9/5 Na podstawie 182 ocen.

FARO s.j.