Opinie o FARO s.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FARO s.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FARO s.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARO s.j. w Kraków

Aro Nowy wpis

Pisano na jesieni, że spoko firma. Że, jak się swoje robi, to nikt gitary nie zawraca i nie szuka dziury w całym. Ludzie i atmosferę także chwalono. Z ich strony zaś wynika, że funkcjonują na rynku tekstyliów domowych, a oferują m.in. pościele, koce, ręczniki, kołdry i poduszki. Jakie więc trzeba umieć obsługiwać maszyny, by tu pracować przy ich wyrobie? Jakaś praktyka krawiecka jest niezbędna przed podjęciem tu pracy? I jak ocenicie aktualne warunki zatrudnienia, szczególnie zarobki?

grzechu Nowy wpis

Kiedyś u nich robiłem..na starych śmieciach - Rydlówka strasse :) Fajna firma. Spoko atmosfera. Jak robisz swoje, to nikt ci się nie(usunięte przez administratora) Wielkim błędem było pozbycie się kierownika Marka (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy FARO s.j.?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie FARO s.j.? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 22 sierpnia

Odpowiedź Nowy wpis

Musisz mieć prawo jazdy na traktor i kosiarkę. Powinieneś też wykazać się samodzielnym myśleniem w temacie jak codziennie dojeżdżać do Cigacic w woj.lubuskim. Nauczcie się czytać ludzie...

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szkoda gadać

Firma to dramat, (usunięte przez administratora)i słabe wypłaty. Nie polecam

Urszula
@Szkoda gadać

To najniższa krajowa jest czy co?

byla pracownica

czy firma faro jeszcze istnieje? po pieknym budynku nie ma sladu, zal

Klient

Tetrowa pieluche to zaklada sie wiadomo gdzie dziecku! ale żeby uszyć z tego maseczki na covidowa?! gdzie wirus jest wszędzie trzeba być albo handlarzem bronia... Wycofać ze sprzedaży ! Glupota!

TRue

Właśnie zatrudniają handlowców , Czy warto aplikować? Proszę o konkrety. Dziękuję

@TRue

Nie uzyskałeś tu żadnej odpowiedzi. Dowiedziałeś się czegoś więcej z innego źródła? Jeśli tak to proszę podziel się informacjami bo na pewno będą one przydatne także dla innych zainteresowanych pracą w FARO.

Jakie wartości są cenione w FARO s.j.?

były niebyły pracownik

Nepotyzm, kolesiostwo i brak szacunku do wiedzy i zaangażowania wartościowych pracowników. Każdy, kto się choć odrobinę ceni prędzej czy później odejdzie. Dlaczego? Bo coś takiego jak docenienie zaangażowania i ciężkiej pracy tutaj nie istnieje. Ale praca jak praca. Wypłata zazwyczaj na czas.

Czy w FARO s.j. występują paczki/bony świąteczne?

jeszcze nic nie zrobil a juz pyta o nagrody...

zatroskana

a ja chcialabym dostawac pensje jak najdluzej nie oczekuje talonow na swieta bo roznie moze byc w obecnych czasach...

No coz nie spisala sie w roli strategii i rozwoju, moze to miejsce zajmie jakis syn, bo chyba trzeba zaczac budowac jak taki kryzys, albo i my wszyscy wylecimy...

frodo

nosil wilk razy kilka poniesli i wilka...hahah

Jola

jeden z ownersow o inicjalach KP odszedl pare lat temu, a zburzyli Stasia i synka bo tak umia prowadzic i trzeba bylo wynajac cos i sie wyprowadzic ze spuszczona glowa...

pomimo zmiany siedziby i magazynow firmy mozemy nadal powiedziec ze jestesmy jednym z najwazniejszych gracvzy na krajowym i europejskim rynku tekstylnym, zdrowka!

@pracownik

Szczerze nie miałam pojęcia, że firma FARO zmieniła w ostatnim czasie swoją siedzibę. No ale do rzeczy - bardzo chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną przedstawiają się tamtejsze warunki płacowe. Na jakie, mniej więcej, zarobki może liczyć nowy pracownik, bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego?

@Renata

mysle, ze teraz to chyba na 40% minimalnego wynagrodzenia jesli sa rekrutacje? wczesniej byla jakas oferta na 2300 na raczke, jesli jestes zainteresowana dzwon do wlasciciela

wirus

myslalem, ze ktos z „zyczliwych” zieje jadem, a tu rzeczywiscie kuuuupa gruzu...

zszokowany

a coz to bomba spadla na office Stasiowi i Krzysiowi na nowo co dobudowany? co jest grane?

byly pracownik

nie ma co robic (usunięte przez administratora), ja ciesze sie ze nie pracuje juz w tej firmie, tam nie placi sie za zaangazowanie i wylany pot , jak nie masz wtyki to wylecisz a (usunięte przez administratora) maja sie najlepiej ,jeden na drugiego (usunięte przez administratora)

zadowolona

Póki co to firma się rozwija więc nie rozumiem tych wpisów. Przecież można zmienić pracę!

@zadowolona

No wiesz, ile osób, tyle różnych opinii - przecież każdy z nas oczekuje czegoś od swojego pracodawcy. Ale do rzeczy - sama sobie chwalisz pracę w FARO. Wspomniałaś, że firma się rozwija: czy zatem będzie poszukiwała nowych pracowników?

Nostalgia
@zadowolona

jak rozumiesz ze firma sie rozwija ? Czy wlasciciele w tej firmie sa rodzaju zenskiego ? jeszcze wypowiadac sie czy ktos ma zmienic prace czy nie i jeszcze z wykrzyknikiem , brak poszanowania pracownikow ktorzy w roznych warunkach tyraja zima lato na polu wstyd , zenada (usunięte przez administratora) , teraz jest rynek pracownika no chyba ze jest sie ta co wchodzi pod stol szefa... jej przeciez wszystko wolno. ja napisalam tak bo przeciez tutaj sa dobre warunki pracy i dojazdu

odpowiadajacy
@zadowolona

Co z socjalem ? Dla naiwnych nikt ci nie da tyle co pan stasiu obieca a drugi wlasciciel bez komentarza ... a co na to zadowolona ?

@Nostalgia

Chyba źle zinterpretowałeś post @zadowolona, która nie miała przecież niczego złego na myśli. Sam ją pośrednio obraziłeś. Każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować. Pracujesz w ogóle w FARO?

ciekawy

dokad firma sie przenosi? to przeciez dobra lokalizacja i komfortowe miejsce pracy. A co tam bedzie?

nostalgia

eh no coz zal bedzie sie przenosic...

Zostaw merytoryczną opinię o FARO s.j. - Kraków

• Jak się pracuje w FARO s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FARO s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARO s.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FARO s.j.?

Kandydaci do pracy w FARO s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FARO s.j.
2.9/5 Na podstawie 182 ocen.

FARO s.j.