Opinie o FARO s.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FARO s.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FARO s.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARO s.j. w Kraków

Hanna

@Jack Daniel's, a Ty nadal jesteś zatrudniony w FARO s.j.? Może powiesz więcej o warunkach pracy w owej firmie? Pamiętajmy tylko, że atmosfera czy właśnie warunki pracy mogą się od siebie różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

Jack Daniel's
@Hanna

Ze względu na klauzulę poufności, oraz Top Secret ( zwłaszcza dla obronności kraju) nie mogę wszystkiego napisać.... . Warunki pracy, wynagrodzenia, atmosfera zostały wyczerpująco opisane powyżej ( część została usunięta z tej strony, na wyraźne życzenie" Shaggiego" z pogórze duchackiego - nie mógł pogodzić się z rzeczywistością, że to co oferuje i rząda to powinien płacić co tydzień, a nie co miesiąc. Pewnie pomylił sobie kolektę niedzielną z miesięcznicą ;-)).

Hanna

Coś się zmieniło od tego czasu w FARO s.j.?

Jack Daniel's
@Hanna

Tak. Jeden z właścicieli zapuścił bujne afro . Poza tym najlepsi i ambitni pracownicy dawno już opuścili ten " Garden Paradise " :-) Aloha .

Technik obrobki skrawaniem

Janusze Bussinesu. Dwoch klarnetow ktorzy nie maja nic do zaoferowania potencjalnemu pracownikowi. Jako zaslona dymna dyplomamy ktore kupuje sie na rynku ( jako zaszczytne wyroznienia ):-). Omijac szerokim lukiem...

leszek

@helmut to dlaczego pracy nie zmieniłeś przez tyle czasu? Coś cię jednak tutaj trzyma, więc nie jest tak źle. Nie rozumiem takich negatywnych opinii, przecież rynek pracy jest duży :)

Leon

Dzięki za troskę, ale pracuję tyle ile chcę:-). Ps. Coś pozytywnego też da się napisać: lokalizacja firmy ( dobry dojazd ), wypłata zawsze w terminie, kilku fajnych ludzi. Więcej pozytywnych sobie nie przypominam, a na pamięć nie narzekam .....

Leon

Oj tak ( ponad 20 lat ), i dlatego 2 jest spełnionych na 100% ( też ich znamy ) :-)

Leon

Nie jest to praca dla ludzi ambitnych ( bo takim trzeba poprostu dobrze płacić! ).Ale jak ktoś chce dobrze zabiać, to nie pod tym adresem ....

Kordian25

Drogi Ani! Kiedy aplikowałem, nie znałem firmy od środka ( rozmowa rekrutacyjna byla miła i rzeczowa ). Dopiero po kilku miesiącach zorientowałem się że to jest "jajko niespodzianka". Zakończyłem tam prace, i jestem szczęśliwy jakbym trafił 6- kę w totka ....

Kordian25

Witam wszystkich. Ja równiez jestem byłym pracownikiem z kilkuletnim stażem pracy w Firmie .... .Jak niektórzy próbują wybielić ex pryncypałów to naprawdę aż rzygać się chce. Z perspektywy tych lat przepracowanych w Firmie Faro uważam że była to koszmarna praca, pod totalną inwigilacją jaką miałem i to pod każdym względem. Wysokość zarobków powalała .... . Aktualnie mam pracodawcę, u którego jest godziwe wynagrodzenie, profesjonalne szkolenia, socjal ( w 100% dofinasowanie do opieki medycznej / dla mnie oraz rodziny /, bony Sodexo, kursy językowe itd. Naprawdę wstyd przyznać, ale pracowałem w tej firmie kilka lat!!! Wojciech.O

Helmut
@Kordian25

Zgadzam się w 100%, ja też miałem dłuższy staż w tej firmie: słabe zarobki,inwigilacja, zero socjalu,pracownicy wywalani na bruk z byle powodu, kumoterstwo, nie polecam.Marek.

ROZWAŻNA FIRMA

Teraz czekamy na dyplom pt: "Skąpa Firma"

Strzała67

Witam wszystkich serdecznie,jestem byłym pracownikiem z kilkunastoletnim stażem pracy w Firmie i co tu czasami czytam co poniektórzy wypisują to naprawdę aż nóż się w kieszeni otwiera. Z perspektywy tych lat przepracowanych w Firmie Faro uważam że była to najlepsza praca jaką miałem i to naprawdę pod każdym względem. Czytam tu jak narzekacie na Szefostwo firmy bo chyba ich nie znacie dobrze i jest taka moda żeby opluwać Właścicieli. Jest to bardzo zła moda i uwierzcie mi naprawdę nie miałem nigdy powodu narzekać. Jeżeli swoją pracą i zachowaniem zasłużycie na zaufanie z ich strony to relacje miedzy nimi i wami będą naprawdę na przyjacielskiej stopie. Narzekacie też na stawkę godzinową, uwierzcie ta stawka naprawdę nie jest zła! Jest bardzo dużo osób które pracują czasami prawie za połowę tej stawki! Co prawda rozstałem się z Firmą ale stało się to na przyjacielskiej stopie, także w myśl przysłowia " Szanuj Szefa swego bo możesz mieć gorszego" sprawdza się tu w stu procentach. Dlatego będę zawsze kibicował tej Firmie żeby rozwijała się jeszcze bardziej i polecam tą Firmę osobą które szukają zatrudnienia. Pozdrawiam wszystkich Wojtek R. Podpisuję się bo napisałem w moim mniemaniu samą prawdę i myślę że większość obecnych pracowników zgadza się w głębi ducha ze mną. Naprawdę nie ma co się wstydzić żeby się do tego przyznać!!!

Rafaelo

w G4S mieli na FARO 7,50 zł netto na godzine , pamietam jak mi Jarek opowiadał

gość

A jak tam pogoda w Czikago ?

KiNiA

o ile pamietam to ochraniał SOLID i mieli 5 zł na godzine

OLO

A jak tam u łochrony, jaka firma ich teraz łochrania i jaką stawke mają łochroniarze ?? dawniej była G4 i chłopaki mieli 7 zł na godzinę , jeden nawet z łochrony poszedł na magazyniera

były

katastrofa tam pracowac, Kiedys tam pracowałem i masakra : Pan Z. jeszcze w miare ale pan P. szkoda gadac. na papirosa nie można bo zakaz palenia na terenie firmy , a i pan P.robi co jakis czas obchody czy nikt nie pali wokół firmy. Jak złapie to chcw zwolnic,a zastepca kierownika pan S. lubi kablować

@były

S kabluje ? To zmienił się chłopina, a taki poczciwina był ;;;-)

Byly pracownik

Mnie na rozmowie rekeutacyjnej powiedzieli na poczatek 7-8 zl/h, a pozniej 9... Skonczylo sie ze na poczatku 7 zl a pozniej z laska 8 zl. A i tak mialam szczescie, bo niektorzy tej 8 nie dostali.

Import manager

bib, wytrzeźwiej bo bzdury wypisujesz. Póki takie dziady biznesu będą na rynku, to mentalność "pracodawcy" pozostanie na etapie 8 pln. Ps. Córce daj 10€ dziennie kieszonkowego, to zobaczymy gdzie skończy....

Import manager

vnbvmmn

Praca ciężka, studenci zapieprzają na magazynie na tych z biur, w upałach, mrozach, kurzu etc. za marne 8 zł. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FARO s.j. - Kraków

• Jak się pracuje w FARO s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FARO s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARO s.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FARO s.j.?

Kandydaci do pracy w FARO s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FARO s.j.
2.9/5 Na podstawie 182 ocen.

FARO s.j.