Opinie o FARO s.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FARO s.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FARO s.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARO s.j. w Kraków

byly pracownik

Ula la la co ja czytam, to nastaly jakies zmiany w strefach właścicielskich? Co to się podzialo? Kto szefuje?

@byly pracownik

biurowy

za co premia dla magazynierow ?! Na wszystko macie czas papierosy ile chcecie, wodka tez sie zdarza w czasie pracy i jeszcze nie wiadomo co… na magazynie balagan od zawsze, wezcie się k… do roboty, kierownik smiechu warte...

mag
@biurowy

pajacu z biura -flaszka rozgrzewa- a jest zima

biurowy
@mag

Tylko nie pajacu! jedni dostaja premie czy podwyzke a tobie wystarczy tylko wodka na imprezce od szafa

@biurowy

Taki jesteś cwany... ale podczas inwentaryzacji końca nosa nie wysunęliście z biur, chociaż na papierze jeden z drugim był "przewodniczącym składu"... Bo przecież zimno... A teraz masz czelność się produkować... żałosny jesteś...

Olek

Dobrzy pracownicy nie mają problemów w firmie. Zastanawiam się kiedy otworzycie oczy na siebie??

@Olek

"Dobry pracowniku"... Zastanawiam się, czy bardziej boli Cię d*pa od wypinania, czy obdarte kolana od wchodzenia pod biurko na II piętrze. Zapamiętaj jedno-źle opłacany pracownik nigdy nie będzie dobrym pracownikiem...

jack daniels

w biedronce podwyzki dwa razy w roku, w faro najwieksze szanse na podwyzki maja kobiety w ciazy... lub mierni ale zawsze wierni... tak zwane (usunięte przez administratora) Nikt ci nie da tyle ile Stanislaw ci obieca. NIECH KAZDY O TYM PAMIETA

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dmuchawiec

posłuchajcie mojej opowieści nie przestraszcie się jej treści rzecz się dzieje na magazynie gdzie najczęściej słychać ty skur..... każdy tu w ch... wali papieros za papierosem w grupie pali dyscypliny tu nie ma regulamin to ściema tu nawet okularnik alkoholik się uchwał każda flaszkę do kurteczki chował dobry okularnik chodzi pijany bez koszulki widać ze nawiany juz to jest widok na codzienny mariusz trzeźwy mariusz wybredny kusi zgłosić to gdzieś zgłosić niestety taki widok trzeba znosić na ch... te nowe osoby na nie wyrubke tez są sposoby na swoj sposob trzeba sobotę odjebac firma ciągle da się w ch... (usunięte przez administratora) wystarczyło by zmienić pake za cięcia była by wódka sake ludzi do pracy nie zagonisz jak ich dobrze nie (usunięte przez administratora) juz wszyscy żyją inwentaryzacji sprawa przeciez ekstra kasę dadzą nikt do tego nie kontroluje wiec okularnik spokojnie pije popoludniu wyłoni się ze śpiwora koniec snów o wyspach bora bora dobrze ze tym pan Stasiu kieruje który kompletnie nad tym.nie panuje dlatego wszyscy wala w ch... a zarząd niech płaci i niech się buja..

Koszmar powrócił
@Dmuchawiec

(usunięte przez administratora) Ci (usunięte przez administratora) Zajmij się swoim żałosnym życiem pizdeczko, kozak w necie - (usunięte przez administratora) w świecie

piekna w zast. ksiezniczki
@Dmuchawiec

ciekawie piszesz stas to jeden wlasciciel a co na to drugi mlody ?

księżniczka bez licencji

Zarobki całkowicie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Premie jak zniknęły kilka miesięcy temu, tak do tej pory nie wróciły... Wieczne bajki o podwyżkach...które już niedługo będą. Widać to "niedługo", to dla niektórych kilka lat. A pracy ciągle przybywa i przybywa... Wysyłki towaru do supermarketów, z których po miesiącu-dwóch wraca 70-80%...śmiech na sali po prostu...ale hajs w kieszeni prezesów i niektórych przedstawicieli musi się przecież zgadzać, mniejsza o pracowników, którzy to muszą ogarnąć... Najbardziej żenujące jest to, że pracownicy wynajęci z Adecco do kilku konkretnych zleceń zarabiają więcej niż magazynierzy z kilkuletnim stażem.

Twój Koszmar Senny
@księżniczka bez licencji

Bubuś jak Ci się nie podoba to (usunięte przez administratora), nikt płakać nie będzie, a i może impreza firmowa będzie ku pamięci największego nieroba. Kozaczek myśli że jest wielki - wylej browar za jego (usunięte przez administratora) naklejki !

zmarzniety magazynier

panowie Zielinscy gdzie dodatek za prace na mrozie przy rozładunku kontenerow? a gdzie premie?! kiedys były! panie Stasiu, siedzisz se pan u gory w ciepelku i pan puka… ehh nie, teraz chyba juz nie! czekamy na jakis ekfiwalent, moze na jakas ciepla zupke? moze trzeba bedzie zadzwonic do pipu ;)

dobry dinozaur

Dla tych co nie zdążyli przeczytać... Jeszcze jestem. Pora uciekac, nie polecam juz pracy. Niedlugo moze sie tu zrobic gesto. Wole spac spokojnie. Hydraulik obiecywal podwyzki i raj jak wyrypie... wyrypal, a podwyzki dostali oddani duchem i pewnie cialem, moze cos sie z tego urodzi! A slynna psychoterapeutka "primavera" kiepska w swoim fachu... od nas wymaga sie punktualnosci, a mlody spioch prezes chyba nie ma budzika. Może wypowie się jakaś postac? Tylko poprosze taka z oryginalnej karty.

dawny magazynier
@dobry dinozaur

uciekaj chlopie

dawny magazynier
@dobry dinozaur

No to STASZEK dalej (usunięte przez administratora) ...ngiej

lesny ludek (smerf)
@dawny magazynier

no tak ! czyzby kolejny meski gol... ?

Hanna

@Swoją_drogą_ podążam nie obrażaj nikogo na forum. Polecam Ci zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin Czy pozostawisz informację na temat pracy w firmie FARO s.j.? Jakie są plusy pracy w tym miejscu?

@Hanna

To jest cały K.P ( jeden z Ownersów). Zawsze widzi dżazgę w cudzym oku, a u siebie belki nie dostrzega.... . To bardzo wrażliwy człowiek ( na punkcie swoim i najbliższego otoczeni)). Faryzeusz, cwaniak i filozof ( chłopski), w jednym. Szkoda że merytorycznej krytyki nie potrafi przyjąć na " klatę". I jak tutaj cokolwiek napisać, skoro w odpowiedzi tylko inwektywy, i żółć wylewa się wraz z jadem...

Hanna

@Lajkonik jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Polecam zapoznać się z nim przed dodaniem opinii na forum http://www.gowork.pl/regulamin @prośba o pomocczy aplikowałaś do firmy FARO s.j.? @dobry dinozaurrozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie ze względu na to, że nie dostałeś podwyżki.

prośba o pomoc

Obecnie jest rekrutacja na stanowisko specjalisty ds sprzedaży, czy może się ktoś szczerze wypowiedzieć o pracy na tym stanowisku ? Chce zmienić swoją obecną pracę tylko nie chce źle wybrać, jak czytam tutaj opinie to już nie wiem czy warto iść na rozmowę do faro. Jest szansa tam zarobić od 2500 zł w góre ?

Lajkonik

Tutaj juz wszystko zostalo powiedziane/napisane. Duzo opini merytoryzcnych zostalo usunietych ( pisanie prawdy w sposob kulturalny o wlascicielach nie jest niezgodne zarowno z regulaminem gowork.pl, ale i polskim prawem (sic!)). Co mozna jeszcze napiac o 2 ludziach, ktorzy pochodza z nizin spolecznych - jaskiniowiec, bedzie jakiniowcem. Liczy sie kasa ( w kieszeni 2 owners ). Ps. Ja osobiscie polubilem kaznodzieje/tokarza z Pogorza Duchackiego, ( Choc Hydraulik spod Piotrkowa T. tez jest fajny :-)). Haniu - Kotusiu, mam jeszcze cos wiecej naskrobac ?

Faruś

W Faro farsa goni farse Pijaństwo podczas godzin pracy i nikt nic nie widzi ... Nie czuje....ŻENADA !!!

Hanna

@dobry dinozaur o czym dokładnie mówisz? @Dobrze poinformowany czy pracujesz w firmie FARO s.j.? Opowiedz o swoich doświadczeniach. Wszystkie opinie będą ważne dla przyszłych pracowników firmy.

dobry dinozaur

bajkowe przekrety hydraulika z kielc... kto je wszystkie zna...???

Seba T

praca jak praca, tragedii nie było.kilka osób w porządku,kierownik który dba o dobro pracowników nieraz swoim kosztem( pozdro panie M ), wypłaty w terminie,ale to tyle z pozytywów. Warunki pracy-tragedia.brak miejsca do pracy, towar z regałów ściąga się ręcznie(wspinaczka jest codziennością-), bo nie ma opcji dojechać wózkiem. towar taki jak pościele, ręczniki, pieluszki dla dzieci przechowywany pod gołym niebem, przykryty starymi plandekami, duża część przemoczona, spleśniała,śmierdząca.te najbardziej śmierdzące trafiają do pralki.....żony właściciela( może ktoś już trafił na "nową" pościel, która pachnie płynem do płukania ? ).ale najważniejsze, że co roku "Złota gazela" zawisa na ścianie. ktoś,kiedyś dobrze rozkminił ,że firma powinna nazywać się "KPiSZ", od inicjałów właścicieli :)Faro to nie firma, to stan umysłu :)

Jack Daniel's
@Seba T

Czyżby gabinet z metodą Gestalt nie przyniósł splendoru pani Marioli? Primavera Sp. Z O.O jest pewnie owocem miłości hydraulika do tekstyliów. Ale co na to myśliciel/ tokarz z Pogórza Duchackiego ( jest ciepły czy zimny?)

Dobrze poinformowany

Oj,dzieje się, dzieje... Wkrótce w Faro nikt nie zostanie? https://www.gumtree.pl/a-handel-i-praca-w-sklepie/krakow/producent-tekstyliow-domowych-primatex-poszukuje-pracownikow/1002000113410911189647409

@Dobrze poinformowany

Jaki producent..., importer z krajow 3 swiata ( gdzie o prawach pracownika nikt nie slyszal, stawce glodowej - tutaj wspolny mianownik, choc kolor skory pracownika nieco inny ). Powstanie owej sp. z .o o to wyraz ewolucji w zakresie ksiegowosci kreatywnej. Jak mawial klasyk: "K***a, k***e lba nie urwie". I tak oto beda ze soba "konkurowac". Ps. U zandnego nikt uczciwie nie zarobi, bo w kwestii placenia, to obaj Owners sa na etapie wczesnej jaskini...

Królestwo Shaggiego

No to teraz niezła zagwozdka dla najlepszych i ambitnych - rekrutacja u jednego z ownersów już ruszyła, szukajcie ofert na pracowych portalach. Co mądrzejsi starzy pójdą do nowego, a stare Faro poszuka nowych na umowę zlecenie na głodowych stawkach i tak pociągnie może kilka miesięcy... Oczywiście jeśli ktoś wytrzyma pod rządami wszędzie węszącego spisek Miłościwie Panującego. Reszta ucieknie do królestwa mlekiem i miodem płynącego, gdzie panować będzie wieczna wiosna.

Hanna

@"Czekający", jesteś/byłeś pracownikiem FARO s.j.? Co w takim razie więcej możesz napisać na temat panujących ogólnych warunków pracy. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu.

"Czekający"

Długo czekałem na ten moment. Wkrótce coś Wam napiszę.

Zostaw merytoryczną opinię o FARO s.j. - Kraków

• Jak się pracuje w FARO s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FARO s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARO s.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FARO s.j.?

Kandydaci do pracy w FARO s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FARO s.j.
2.9/5 Na podstawie 182 ocen.

FARO s.j.