Opinie o FARO s.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FARO s.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FARO s.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARO s.j. w Kraków

EDI

Jest ok.

jano

Ja też ciągłe wydzieranie się na pracowników a do tego marne zarobki Grunt że markety biorą "najwyższej jakości towary" bieda z nędzą Polecam pracę

Luz

Już dawno taka spokojna nie byłam - odkąd tu nie pracuje

jila

Chciałabym zapytać jak czują się klienci kupujący u przedstawicieli handlowych pościel licencyjną a potem widzą ceny w marketach o wiele niższą Byłam jedna z klientek Pieniądze to nie wszystko można je zarobić w taki czy inny sposób ale dobrej opinii nie da się kupić [usunięte przez moderatora]

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lena

A ciepło w zimie tam będziecie mieli chociaż?

jaś

Podstawą dobrze działającej firmy są pracownicy Pracownicy którzy są wykwalifikowani z wiedzą na temat branży Odpowiednio wynagradzani za swoją wiedzę i zaangażowanie A we firmie liczy się nie kwalifikacja tylko to żeby pracownik jak najmniej rozumiał i wiedział [usunięte przez moderatora]

swój

Widocznie jesli tyle dostajesz bo ja duzo wiecej to wkrotce wylecisz :) ALBO WYLECIALES ? POWODZENIA ,a sa firmy gdzie nie ma premi ,nie ma godzin nadliczbowych i nie ma wyplat na czas I NIE MA ZENADY ...

B.B

spokojnie, zastępca kierasa pan (usunięte przez administratora) już niebawam będzie miał wylotkę z FARO , i BDB

obserwator

A ja znam kogoś kto nadawałby się na kierownika tylko jest za mądry wiec stanowiłby zagrożenie bo lepiej zatrudnić kogoś kto na niczym się nie zna i mało widzi i rozumie

maja

minimalna krajowa !!!!!!!!!!!!!!!!!! proszę sprawdzić ile wynosi minimalna płaca nie chcę pisać kwot

Ciekawska

A coś konkretnego?? Stwierdzenie, że zarobki ok, nie wiele mówi.

dyrektorka

zarobki ok,atmosfera rodzinna,ludzie z ambicją,praca marzenie.

Ciekawska

a ja mam takie pytanie. Jaka jest pensja w Faro na stanowisku Fakturzystki? Może to być przybliżona wartość

mucha

Jak tam nowy kierownik ? zadowolony z pracy i praca z niego ?

widzacy szerzej

moze nie wszystkich a tylko jednego??

widzacy

Chyba na Faro wszystkich zwolnili

Wierna klientka do czasu

Chciałam zapytać kiedy będzie jakaś promocja na wyroby EURO ? Towaru w brud , euro się kończy a promocji brak

magazynier z magazynu obok magazynu

a ja nie jestem zadowolony z pracy we firmie śmieszna kasa za pracę i ciągle jest coś nie tak a kierownik to dramat tylko siedzi przed komputerem czekamy na prawdziwego kierasa

maro

"zadowolony pracowniku" może pomyliło Ci się nie piszesz o innej firmie?

Tańczący z ręcznikami

Pewnie jaka płaca, taka praca :-) Ale to Wodzowie decydują - Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. Do zobaczenia w poniedziałek

Zostaw merytoryczną opinię o FARO s.j. - Kraków

• Jak się pracuje w FARO s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FARO s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARO s.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FARO s.j.?

Kandydaci do pracy w FARO s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FARO s.j.
2.9/5 Na podstawie 182 ocen.

FARO s.j.