Opinie o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Osadkowski S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osadkowski S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

jolka2

Błedem było zaufać tej firmie - brak słów.

ktoś

Prawdziwa porażka. Niesłowność, brak kompetencji w rozmowie, brak szacunku do pracownika. Mi osobiście zrobili bardzo nieludzką rzecz i już rozumiem komentarze powyżej o braku profesjonalizmu. Jedna wielka żenada, NIE POLECAM , robią z ludźmi co chcą, a prawie nic nie wiedzą o handlu - przedstawicielkę odradzam.

Natalia

@Zainteresowany pracąwidzę, że nikt nie odpowiedział jeszcze na żadne z Twoich pytań. Czy może skontaktowałeś się w tym czasie bezpośrednio z firmą? Udało Ci się uzyskać jakieś dodatkowe informacje? Jeśli tak, to podziel się nimi tutaj. A może ktoś teraz może wyjaśnić choć kilka kwestii poruszanych przez @Zainteresowany pracą?

Peter

Ile zarabia magazynier w Namysłowie i na jakiej umowie? Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Osadkowski S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
nur21

Pracownicy( mam na myśli 2 osoby na szczeblu średnim- wyższym pracujące w centrali) w firmie Osadkowski S.A Bierutów są niesłowni i niehonorowi przez co przestają być również kompetentni. Jeśli więc oceniać firmę po najsłabszym ogniwie to jest to przedsiębiorstwo na którym nie można polegać. Nie polecam żadnej formy współpracy.

syh

pomijając temat budowania to na pewno je sprzedaje o czym dobitnie świadczy fakt iż firma poszukuje teraz pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy do sprzedaży maszyny rolniczych w Nysie, warunki są bardzo atrakcyjne bo dają prywatny pakiet medyczny

Klepania

Od kiedy to Osadkowski buduje maszyny? Umarłem ze smiechu

tak..tak

Zabawna to będzie Twoja mina jak nie będziesz realizował poziomu sprzedaży. Konkurencja jest duża.

grześ
@tak..tak

Dużo spacerów po polach. Bardzo wymagający klienci i bardzo duża odpowiedzialność w końcu doradzasz i sprzedajesz chemie. A rolnicy niedouczonego handlowca spuszczają w 15 minut i potem jesteś tylko dostarczycielem ofert.

Crash

Gregory do jakiej firmy zwiałeś? Też rozważam zmianę z konkurencji. Czy mają umowy lojalnościowe? Jak są traktowane?

Gregoryy
@Crash

Do Flory. Nie ma lojaki. Jest mi dużo lepiej i dużo łatwiej minsienpracuje

Gregoryy

Są lepsze firmy zaopatrujących rolnictwo. Blichtr, blask, ale to wszystko idzie z premii pracodawców. Odszedłem od nich do konkurencji i nie żałuje

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Osadkowski S.A..

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski S.A. - Bierutów

• Jak się pracuje w Osadkowski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Osadkowski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osadkowski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osadkowski S.A.