Opinie o Regem Sp. z o.o. w Bierutów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Regem Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Regem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regem Sp. z o.o. w Bierutów

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Co wchodzi w socjal Regem Sp. z o.o.?

bozena
Kandydat

nie uczciwa firma (usunięte przez administratora)i nie płacąca im za pracę,najgorsza firma z jaką miałam do czynienia.

zadowolony pracownik
 Rekomendacja
@bozena

oj widac konkurencja się odzywa :)

pracownik Nowy wpis
@bozena

ja jestem bardzo zadowolony z pracy

Gabriela Nowy wpis
@pracownik

Tak? A dasz znać tak w ogóle jak z warunkami tutaj? Bo tu od dwóch lat nikt niczego nie pisał, wszystko pewnie przeterminowane. :(

pracownik Nowy wpis
@Gabriela

umowa w zależności od potrzeb albo o pracę albo zlecenia. praca na cały etat lub jako dorywcza. z szefostwem wszystko się ustala indywidualnie.

Czy w Regem Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

stażystka

z tego co wiem to mają stałą ekipę, dużo też pracują właściciele, bo to naprawdę pracusie, a nie państwo co tylko palcami pokazuje. zawsze mozna zadzwonić i podpytać. Generalnie ludzie w porządku. naprawdę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Regem Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Piotr

cenie wspólpracę i polecam

Marta
@Piotr

@Piotr, to super, brałeś u nich auto? Mnie zastanawia, czy przyjmują teraz do pracy sprzedawców. Brat szuka zajęcia w Bierutowie.

Piotr

Konkretny i uczciwy kontrahent.

ratownik

najlepsze ubezpieczenia i produkty. fajna obsługa. polecam!

kontrahent

polecam - rzetalna firma

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Regem Sp. z o.o. w miejscowości Bierutów? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Regem Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Regem Sp. z o.o. - Bierutów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Regem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Regem Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrocławska 52A lok. 2
    56-420 Bierutów
  • NIP: 9112028072 REGON: 380294961 KRS: 0000743213

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Regem Sp. z o.o.