Opinie o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Osadkowski S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osadkowski S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Fajniak

Jeszcze rok, może dwa i w firmie będzie "Gang Świeżaków". Ale niestety nie maskotki z Biedronki tylko przedstawiciele w terenie.

Bozychleb
@Fajniak

To bedzie agrolok pełna geba. Bez wiedzy, w duecie. Bo to zarabia a ten model obecny nie.

Fajniak

Nie będę musiał wracać na kolanach. Bo sami zadzwonią :-)

kOZA
@Fajniak

Już dzwoni. I to góra. Siwa Góra.

Oliwier
@Fajniak

A tak się śmiali z generyków LB. A teraz pchają takie dziadoskie rozwiązania że słychać rechot na rynku. Tylko że ta obsmiewana konkurencja nigdy nie robiła aż takiego festiwalu cięcia dawek i krojenia rozwiązań. Będą odejścia klientów po takich "fachowych" pakietach.

Pracowałem w kilku firmach z branży i według mnie Osadkowski bije je wszystkie na głowe, jeśli chodzi o organizację i kulturę pracy. Dokręcają śrubę, ale widać pozytywne efekty. Pozdrowienia dla moich byłych kolegów! Pracowaliśmy razem, większość z was znam osobiście i zwyczajnie przykro się patrzy co wypisujecie. Tutaj 400 osób pracuje... Moze sie swoimi sprawami juz zajmiecie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Osadkowski S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Mundek

będzie po chińsku za niedługo

Oooo

Nie polecam tej firmy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Osadkowski S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zaloguj

Witam. Szukają specjalisty ds. logistyki. Jakie jest Wasze zdanie o tym pracodawcy. Dlaczego w tak krótkim czasie rekrutuje na tak wiele stanowisk?

Wega
@Zaloguj

Z mojej perspektywy pracownika , który pracuje w firmie przeszło 17 lat to bardzo bobry pracodawca. W każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą. Jak czytam wpisy to stwierdzam, że ludzie nie potrafią odejść z honorem i nawet można wywnioskować kto pisze takie pierdoły na tym serwisie. Każdy pracodawca wymaga od pracownika i nikt nie będzie ściemniał że siedzi w domu i pensyjka mu przychodzi na konto. Jak się strasz, jesteś kreatywny masz bardzo duże szanse się rozwijać. Ludzie w firmie są naprawdę super i pomocni więc bez obaw nikt nie żuci cię na głęboką wodę bez odpowiedniego szkolenia i przygotowania.

Zaloguj
@Wega

Dziękuję, bardzo mi ta informacja pomogła. Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz to całkiem dobrze to wygląda. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Nikoś
@Wega

Pracowalem tam do ubieglego roki i zgadzam sie z Toba ze swoimi kieronikami ostatnim i poprzednim mam kontakt do dzisiaj z zespolem też. To sa bardzo fajni ludzie, choć czesć coraz czesciej nowy nie ma z branza nic wspólnego. Mimo to zycze Tobie i Firmie powodzenia.

Nikoś

Przepracowalem tam kilka lat pod nie jednym kierownikiem . Pracowalo sie bardzo dobrze. Co do samochodów, ze jezdzą żony to kolego jak bys pracowałw firmie a jesli pracowales, przeczytal regulamin to wiedzialbys, że mogą.rozstalem sie z firma w ubiegłym roku. Nawet konkurencja i to najwieksza chwali logistyke firmy. Nie powiem ze wszystko bylo jak w bajce , ale w kazdej pracy jest cos co denerwuje. Jak ktos poszedl so pracy i myslal, ze bedzie ktos mu płacil za nic to niech wystartue do sejmu

prokurator

Szukają Dyrektora Logistyki ? Czyżby Panna G wyskoczyła już z " tańca z gwiazdami"? Znamienne...

Bida z nędzą
@prokurator

No Uzdrowiciel już odszedł. Teraz czas na Dżoanę. Nawet magazynierów już brakuje. I nie ma chętnych. Padaka.

Tobi
@Bida z nędzą

Kto?! Co?! Nikt nic nie mowil

konic

Pracuje w firmie kilka lat, zdecydowanie polecam. Proszę pamiętaj na tym portalu wpisy robią Ci najbardziej zadowoleni :-( , więc proponuje popytać o obiektywną opinię......, tu jej nie uzyskasz

Olka

@Fajniak to aż tak dużo, osób odchodzi?

@Olka

Rotacja pracowników nie jest duża. Szkoda, że na miejsce doświadczonych handlowców przychodzą mniej doświadczeni....

Fajniak

Oglądaliście film "Truman Show"? Tak właśnie w tej firmie panuje przeświadczenie, że nie ma innego lepszego miejsca.... A inny lepszy świat jednak istnieje...

Haker
@Fajniak

Jak jesteś taki cwaniaczek to nie pisz pod przykrywką. Pamiętaj że są ludzie, którzy potrafią więcej uzyskać informacji z takich serwisów np. IP... Takiego robaczka jak Ty nawet nie stać na konkretne zabezpieczanie sieci, a w tym przypadku zwykłe hasełko nie wystarczy. Zresztą jak byś był bystry to byś wiedział że takie firmy jak OSA współpracują też z tym serwisem. Dotyczy to nie tylko tego wpisu z Twojej IP

@Haker

No właśnie jakiś czas temu dostałem na prywatnego @ informacje że moje dane zostają przekazane do jakiegoś działu w ich serwisie jak również do firm z którymi współpracują. Dziwna sprawa bo nigdy nie podawałem żadnych danych. Dopytałem magika i podobno dane zapisują się automatycznie z przeglądarki z ,których korzystamy , a akceptując tą krótką regułkę zgadzamy się na wszystko co jest zapisane gdzieś ale gdzie to trudno zlokalizować. Jakaś masakra ile danych wyciągają :(

Poniatowski
@Haker

Ktos się zdenerwował i próbuje straszenie odstawić. Tytułem informacji. OSA nie jest partnerem tego portalu, a więc na pewno nic nie przekazują. Dodatkowo gowork zapewnia anonimowość aby być wiarygodnym portalem, w przypadku hejtu blokuję IP hejtera i usuwa post. Jeżeli zbieracie za dużo danych i w niewłaściwy sposób, to to wykracza poza granice i ramy prawa i to moze mieć odpowiedni finał.. Z resztą już mały przypadeczek był, cóż nie firmo? Wesołych świąt

@Poniatowski

Chyba jednak się mylisz bo widzę ogłoszenia OSA na tym serwisie. Mi się wydaje że jednak utrzymują się głównie z takich ogłoszeń. Wesołych :)

Umcyk
@Fajniak

Mogliby muzyka z tego filmu puszczać po biurach to by z pełnym dopełnieniem byłbym ten film. No jest generalnie marmoladą pod kątem perspektyw i atmosfery w firmie

Dzejdzej

Ta firma owładnęło myślenie, że jest źle. Jest tylko źle i wyłącznie i że firma jest w permanentnym kryzysie. Wyprzedaje się majątek, likwiduje sztandarowe obiekty, a wartościowi ludzie sami uciekają. Teraz firma zawładnie myślenie rodem z call center i to będzie bardzo ciekawe. I wiecie co jest zabawne? Osadkowskiego nie położy konkurencja. Osadkowski się sam potknie o własne nogi i runie, bo przekombinuje model który wypracowuje.

Titu
@Dzejdzej

Firma bez przyszłości z taką kadra zarządzająca. Ci ludzie nie potrafią nic, zniszczą to co tworzył założyciel. Zero kompetencji, zero wiedzy o branży, zero wiedzy o biznesie, zero podejścia do ludzi. Oni nawet call center którym się zachwycają, nie potrafią zarzadzac.titu

Obserwatorr
@Titu

Niech zgadne..pisza to wieloletni, sfrustrowani pracownicy ,niezadowoleni z kierunku zmian ? Nie dziwie się, ze nie podoba się tym co moeli ciepłe stołki! Ja sie ewakuowałem, ale nie użalam się przynajmniej

Lolypop
@Obserwatorr

Wiecie jaki jest problem OSA? Tutaj każdy na około od super Przedstawiciela do magazyniera opowiada, że jest zle. I to jest cała kwintesencja. Bałagan na wozku z biedronki

Zadowolona
@Titu

Pracuje w Osad.kilka lat i w końcu wierze, że właściwe osoby są na właściwym stanowisku. Nie ma ludzi którzy znaleźli się przez przypadek na jakimś stanowisku.jedynie co się zwiększyło to wymagania i większa kontrola ale dzięki temu mam pełną mobilizacje do pracy i premia już była większa.czasami sama się łapie na tym że są nerwy ale to coś kosztem czegoś.zdecydowanie polecam

Obo
@Zadowolona

Po Twojej wypowiedzi czuję, że u poprzedniego szefa czyt. Kaczmarskiego bylo ciężko :) Ludzie na stanowiskach dyrektorskich spoza branży jak Pan od garnków i mikserow, w ogóle nie poczuli co to rolnictwo, jeśli kierunek się nie zmieni to klienci sami powiedzą "żegnajcie". To nie jest branża, w ktorej klienci sami regulują sobie poziom rentowności i marżowość, tam te pozycje ustala pogoda :) więc teksty o kontroli i wymaganiach ? - nie na miejscu. Proszę sobie przypomnieć jak nie bylo tej kontroli i wymagań w firmie i jakie wtedy były wyniki :))))

Bibi
@Zadowolona

To chyba musiałeś wcześniej garnki sprzedawać, a nie produkty do produkcji roślinnej.

Edit
@Bibi

Jeszcze mogła obdzwaniac ludzi którzy nie zapłacili za garnki XD

Hehehel
@Obo

@Obo Powiem tak. 100 % racji. Pan Z. B. To ściemniacz jakich mało pisze maile i wiadomości na grupach które nie mają w ogóle pokrycia chcąc budować swoją pozycję jaki to on nie jest super, ile to on nie wie. Ale niestety dla niego wszyscy już wiedzą ze ściemnia. Ufają mu tylko kierownicy mam nadzieję, że takie informacje dochodzą do prezesa chociaż jak na to wszystko patrze to mało go interesuje co w trawie piszczy a Pan Z. z pozostałymi "kumplami" robią swoje. Niestety zbyt fajnie juz się nie pracuje jeśli nic się nie zmieni to trzeba będzie się ewakuować

MS
@Obserwatorr

,,Ja się ewakuowałem, ale nie użalam się przynajmniej"- Brawo Tak naprawdę to żaden z tych użytkowników nie zapoznał się dokładnie regulaminem serwisu :) ,,Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie"

Firma zamyka oddział i nagle wysyp pozytywnych komentarzy...

Wujek Dobra Rada

Porady dla nowych handlowców, czyli jak przetrwać rok. 1. Jeśli nie znasz się na środkach do produkcji rolnej to daruj sobie. A jak się znasz to uciekaj. Zrobisz jak zechcesz... 2.Na wiosnę musisz wciskać pakiety, które są drogie i bardzo rozbudowane. Oczywiście musisz wiedzieć co wchodzi w skład pakietów i dawki! Sam się będziesz w tym gubił a co dopiero klienci... 3. Codziennie dokonuj wpisy ze spotkań i wykonanych rozmów tel. Nikt tego nie czyta, ale musisz napisać co proponowałeś. 4. Opisuj wszystkie "utracone transakcje". A będzie tego sporo.... Dlaczego? Bo drogo. 5. Na szkoleniach/spotkaniach nigdy nie krytykuj jakiegoś rozwiązania! Przytakuj i ze wszystkim się zgadzaj! 6. Zawsze się zgadzaj z tym co mówi kier. regionu, kier. obszaru. 7. To co mówi dyr. sprzedaży to prawda objawiona! Chociaż nie zna się na środkach ochrony roślin, nasionach i nawozach. Pewnie pomyślałeś to jak zarządza sprzedażą? Ma od tego kierowników regionu, obszaru, Uważnie czyta maile z poszczególnych branż. Jak przeczyta o wyprzedaży środków czy nowych rozwiązaniach to zaraz napisze maila do wszystkich handlowców co trzeba sprzedawać... 8. Uważaj na szkoleniach i notuj. Jak nie zdasz testu to będziesz się tłumaczył.... 9. Nie próbuj zrozumieć sposobu naliczania premii bo mało kto to rozumie. 10. Jeśli dotrwałeś do lata to pora na zakup płodów rolnych od klienta... A jak się klient zdenerwuje na skup bo np. cena, parametry nie takie to zapomnij o handlu.... 11. Nawet przez chwilę nie pomyśl aby jechać do klienta brudnym autem. 12. Listopad/ grudzień to czas na sprzedaż nasion kukurydzy. Jak nic nie sprzedasz albo za mało to będzie kiepsko....

Jakie auta nla Ph i jak z użytkowaniem prywatnie ?

Leszek

Też jestem ciekaw czu służbowego samochodu można też używać w celach prywatnych. Liczę na to, że niedługo jakiś przedstawiciel handlowy z Osadkowski powie coś na ten temat.

Misiek
@Leszek

Każdy jedzie gdzie chce i ile chce . Nikt tego nie kontroluje mimo że są GPS jedź np do Wrocławia w jakąś niedzielę handlową to zobaczysz ile aut Osadkowskiego stoi na parkingu :) Kierowników autami to nawet żony jeżdżą, wszyscy o tym wiedzą a nikt nic z tym nie robi tak wiec ten temat spoko. Auta na początek pewnie yaris albo auris. Chyba że idziesz ma kierownika / dyrektora to dostaniesz coś lepszego :) Autem się na podpalaj zapytaj ile chcą Ci zapłacić bo tu się możesz zdziwić.

T
@Leszek

Mozna, za używanie w celach prywatnych co miesiąc z pensji pobierana jest kwota kilkudziesięciu zł Oczywiście używanie bez przeginania pały

Uważajcie na tę firmę. Ekipa kierowniczo/dyrektorska lata za głównym dyrektorem, że za chwile któremuś paluszek się nie zmieści i coś się posypie ;) To co powie główny dyr jest najlepsze i najważniejsze a kierownicy popadają w zachwyt i klaszczą nawet gdy wiedzą, że ten kłamie. Ja rzuciłem papierami i odszedłem. Poszedłem do ich konkurencji i na chwile obecną nie żałuję. Mam nadzieję, że niebawem cos sie tam zmieni. Bo jeśli nie to może być z nimi różnie... a sam prezes nie ma pojęcia co się w firmie dzieje a szkoda. Tyle trudu rodziców przez 25 lat można szybko zaprzepaścić. I popieram opinie "za starych robiło się lepiej ".

Mebo

Dokładnie ! Trzeba uważać , fajna firma kiedyś ... niestety przerodziła się w korporacje z której już nie wyjdzie ! Pan dyrektor najważniejszy, który kompletnie nie zna się na rolnictwie : / Szkoda trudu rodziców : /

Alisterek

Szlachcicu, Ty możesz nam nie wiadomo co ci procesy, wskazówki przez figi, beiny cuda recepty napisały, Ty i tak będziesz dla nas autorytetem jak jacek kurski w tvp. Ty pomysł jak mamy myśleć o tym że Ty nas nie prowadzisz jak na spotkanie Titanica że skala lodowa

błąd w adresie

Firma Osadkowski SA ma siedzibę w Bierutowie przy ul. Kolejowej 6 kod pocztowy - 56-420

Hej, firma szuka przedstawicieli na teren lubelszczyzny. Mógłby ktoś opowiedzieć trochę o pracy w Osadkowskim. Zarobki, atmosfera pracy , warunki ? Czy da się w miarę sprzedwać tak daleko od magazynów i odziałów ? Z góry dzięki ! :)

MS
@Zainteresowany

Sprzedaż z oddalanego magazynu w tej firmie to nie problem, zamawiam dzisiaj i jutro mam towar w gospodarstwie. Logistyka pełna profeska.

ZZ

pracowałem w procam i nie polecam, Osadkowski to jednak poszanowanie klienta i pracownika. pseudo doradztwo w tych dystrybucjach z importu, które są nastawione na drenaż klienta i zostawiają po sobie tylko niesmak nauczyło mnie, że gdyby takich Osadkowskich, AgroAs, AgroEf było więcej to miejsce dla Procam by było tyle, że nie sprzedali by tego szajsu ani kg.

Anzelm

Jak bardzo zmieniono pracę w firmie na skutek pandemii? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski S.A. - Bierutów

• Jak się pracuje w Osadkowski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Osadkowski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osadkowski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osadkowski S.A.