Opinie o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Osadkowski S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osadkowski S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Baranek.pl

Bardzo dobra firma bardzo dobre maszyny polecam

zainteresowany

Na jakie zarobki może liczyć poczatkujący PH ?

Wesia
@zainteresowany

3500 brutto

@Wesia

A później na jakiej zasadzie stawki się zwiększają?

@Wesia

Hej ale 3500 to chyba na pół etatu? Mam z nimi rozmowę. Iść czy dać sobie spokój?

@Piotr

Ciekawa jestem czy ostateczne poszedłeś, bo feedbacku nie dajesz niestety.... z jaką stawką ostatecznie wyszli? napiszesz jak ta rozmowa wyglądała tak właściwie?

Jaroslaw

Wymagania żeby dostać premie kosmos . Dużo czynników które nie pomogą jej zdobyć.

@Jaroslaw

To znaczy jakie konkretnie są te wymagania? Jesteś w stanie je podać lub wymienić?

Aria

Jeśli chodzi o backup biurowy to pracownicy są zwalniani - nowy prezesik likwiduje nadwyżki zatrudnienia likwidując stanowiska pracy. Mnie zwolniono w pierwszym dniu pracy po urlopie macierzyńskim a miałam 10 lat stażu pracy... :( Jeśli chodzi o handlowców, to obieg jest bardzo duży, co chwilę przewijały się nowe nazwiska i raczej sami rezygnują szukając lepszych warunków. Wszystkie negatywne zmiany w firie zaczęły się po przekazaniu "władzy" młodemu pokoleniu Osadkowskich.

@Aria

Aria, trochę posiedziałaś na tym macierzyńskim - zmiana prezesa była jakieś 7 lat temu :D

@pracownik

Była zmiana dawno, ale zmiany nie od pierwszego dnia wprowadzano, tylko z roku na rok. Gdy jeszcze był OR to było wszystko i dla klientów i pracowników. Jak kupili R to już później było tylko gorzej.

Gabriela
@Michał

A co konkretnie się pogorszyło dla pracowników? Jak z takimi kwestiami jak warunki pracy, płaca?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Osadkowski S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ogonek Slawkow

Pawel z Mazur sie chwali ze dawali mu16tys zl i splacili mu kredyt na dom zeby nie odszedl do konkurencji. A kiedy nam podnosza pensje…

@Ogonek Slawkow

Ile w takim razie wynosi ta pensja? Ile uważasz, że powinna być podniesiona Twoja pensja?

Czytaj Dobrze
@Ewa

Odpowiedzi: a) 16 tys netto b) ten sam poziom dla mnie!

Dagus

Czy widełki płacowe na stanowisku spec ds. obsługi klienta, które widnieją w ogłoszeniu to jakieś żart? Chciałam złożyć cv, ale kto przy zdrowych zmysłach zgodziłby się na wynagrodzenie rzędu 2500zł netto? Czy jest tu ktoś kto potwierdzi, że firma Osadkowski na prawdę tyle płaci?

Klient

W Oleśnicy przy ul. Krzywoustego był sklep ze środkami ochrony roslin. Czy sklep zostal przeniesiony w inne miejsce?

@Klient

Pytasz, bo byłeś i nie widziałeś czy tak po prostu?

@Joanna

Pytam, bo czasami się zaopatrywałem.

Jacek

Na jakie podstawowe wynagrodzenie może liczyć przedstawiciel handlowy firmy osadkowski ? Czy jakieś bonusy lub % od sprzedaży jest dla handlowca. Potrzebuję podstawowych informacji zanim złożę aplikacje.

@Jacek

Na start jak masz doświadczenie w branży to można ugrać ok 6 tyś brutto podstawy. Na więcej bym nie liczył.

Dominika

A ile tego doświadczenia w branży potrzeba? :D żeby móc dostać te 6 tysięcy brutto podstawy

Dominika

A jak się nie ma doświadczenia to ile? :)

Bolek

Praca w sumie byłaby fajna żeby nie trzeba było przepychać się z biurem. Żeby coś załatwić związanego z obsługą klienta to bardzo często trzeba mieć anielską cierpliwość. Traci się bardzo dużo czasu na te formalności, a handlować trzeba. Biuro sobie, handlowcy sobie. Oczywiście jest w biurze kilka osób z którymi można się dogadać bez problemu, lecz niestety nie liczni. Kierownictwo jak ma dobry dzień to pomoże, a jak nie to musisz się prosić i przypominać. Ogólnie dużo i pięknie gadają, a z ich wykonaniem już jest gorzej. Prezes, dział marketingu i szkoleniowy super, z resztą bywa różnie. Uważać szczególnie na niektóre kobiety na stanowisku kierownika o włosach blond.

Heniek
@Bolek

Ok

Lili
@Bolek

Dokładnie. W biurze maja handlowców oj daleko w …

Jacek
@Lili

Czemu? Przecież powinni współpracować bo w końcu wszystkim zależy na zysku. Atmosfera jest słaba że nie można się dogadać?

Igrwk

Dzień dobry, pracuje w firmie konkurencyjnej do OSD. Proszę o informację jakie warunki finansowe są dla przedstawicieli ze sprzedażą około 25 mln zł (50% środki ochrony roślin, 50% cała reszta). Na jakie auto można liczyć? Jakie są pensje podstawowe i premie?.

michal
@Igrwk

Za to sprzedaż to b ci dali z 20 tys, jest tylko jeden problem tam nikt nie ma takiej sprzedaży, bardzo mało ludzi robi powyżej 10 mln, jak ktoś sprzeda za 5 mln to już dobry przedstawiciel.

Lukasz

Kiedyś firma była naprawdę dobra i bardzo dobrze się w niej pracowało. Dzisiaj to mało co z tego zostało. Najgorzej mają przedstawiciele/handlowcy, bo nie ma rozwiązań, nie ma cen, nie ma logistyki-nasiona, wapno, nie ma pomocy biura. W biurze zawsze było dobrze. Jak chcesz na przedstawiciela tu iść to się zastanów, z tymi cenami i rozwiązaniami konkurencja ciebie zje na śniadanie. Nielicznym się udaje, ale to lata pracy i znajomości decydują a nie rozwiązania i cena konkurencyjna. Płaca na początek bardzo mała, niech ciebie nie zaskoczy troszkę powyżej minimalnej na początek.

Leszek
@Lukasz

Czekaj, trochę powyżej minimalnej już z podstawą? To ile wynoszą premie za sprzedaż w takim razie? ;o To brzmi jak żart ;/

@Leszek

ale w osadkowskim najniższa krajowa na stanowisku przedstawiciela? to chyba fejkowy news ;) ja tam nie narzekam, ale sprzedaję i kredyt z nadwyżką spłacam.

michal
@ja

Na początku na pewno nie dostałeś dużo więcej niż powyżej minimalnej, chyba że przechodzisz z konkurencji. Żeby dostać premie trzeba sprzedawać ich towary, lub co chcą wypchnąć. Premia tez jest od 80% planu. Zrobic plan np. na północy gdzie brakuje chemii, bo południe szybciej sprzedaje powodzenia. Też dla porównania w sklepie kupisz taniej chemie niż u OSA. A żeby mieć troszkę lepszą cene musisz z każdą pierdołą dzwonić.

Magazynier

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier z UDT? Czy można robić nadgodziny? jakie są zmiany?

Jonek
@Magazynier

Mamy dyrektora, który imion nie może spamiętać.Dlatego wprowadza kamizelki odblaskowe z numerami.Aż pracować się nie chce.A do tego słupki wykresy.Nikt się nie podejmuje pracy np. sprzątanie, jazda wózkiem czołowym ,bo nie jest zapisywana w tych wykresach.Normalnie walka o paczki.

Człowiek myślący

Ależ się ulewa byłym pracownikom. To jednak dodaje wartości firmie i dowód, że dobrze się pracuje, a relacje są w porządku. Rynek się zmienia, firmy również, nie tylko te rolnicze. Wiele osób odchodzi wyrzutem emocji i liczy na spektakularne sukcesy...więc niech byli pracownicy spojrza na siebie j innych. I gdzie te właśnie rozwoje sukcesy. Wymieniony management ledwo daje radę zaczepic się gdziekolwiek ma 3mce. Ot wieloletni fachowcy rynku Agro. I nagle chmura...przychodzi gość "Z garnkow" jak to mówicie i poprawia wynik. Więc pytanie retoryczne...czy dyr handlowy musi być specjalista Agro?...jest handlowy, ma być w tym dobry, ogarniać zespół i może mieć przetarcie w kilku branżach. Moja ta już 3cia przez 15lat pracy i zalece wszystkim jeden ruch....nie zasiedzcie się. A prezes firmy. Rozwija się w dobrym kierunku, da rade.

Fredek
@Człowiek myślący

Garnek, Słuchawka, już się bardziej nie kompromitujcie. Zabijecie ta porządna firmę z historia. Zabijecie ja wspólnie z niekompetenym prezeskiem który ma jedną rozkmine - jak ten Boruch, Procam i Agrii robią kasę a On nie. No właśnie taki ze się znają, a on na tym jak na prawie. W ogóle.

Madame
@Fredek

Dokładnie ! Pan od garnków Heheh poprawia wynik ?!? Chyba swój w tym jak zmniejszyć obroty i ilość osób zatrudnionych. Widać po ogłoszeniach jak lgną ludzie do pracy ...Kiedyś prestiż dziś, lepszy rydz niż nic

@Człowiek myślący

@Człowiek myślący nie bądź taki pewny, że to piszą byli pracownicy ....

Człowiek lepiej myślący
@Człowiek myślący

Wyniku nie poprawia gość "z garnków" tylko handlowcy/sprzedawcy swoją ciężką pracą. Oczywiście, że dyr handlowy/sprzedaży musi być specjalistą w tej branży! To nie patelnie, które się sprzedaje cały rok. Tutaj nie jest wymagana wiedza specjalistyczna. Dyr powinien wiedzieć co i kiedy się sprzedaje. W innym wypadku ciśnie o sprzedaż towaru, o którym nie ma pojęcia. Nie wie, że zakup jednego towaru może wykluczyć zakup innego. Ogarniać zespół? A co do rady "nie zasiedźcie się" to już wielu skorzystało. A na ich miejsce nie ma chętnych lub przychodzą bez doświadczenia. Tak wygląda ogarnięcie zespołu?

N00b
@Człowiek myślący

Dyrektorku, weź już się tak nie chwal, ze poprawiłeś wyniki :) Wynik jest dobry tylko dlatego, że był to dobry rok w rolnictwie i rolnicy mieli kasę a nie dzięki Tobie. Masz racje "nie zasiedzcie sie" mozesz juz iść gdzieś indziej ? :)

Irek
@Fredek

Procam i Agrii nie zarabiają. Wszystkie dane finansowe są w internecie na stronie KRS... póki co PUH Chemirol to najlepiej zarabiający dystrybutor w Polsce. Prawie 200 mln netto zysku. Procam nr 2 na rynku - 18.5 mln. Osd - 1.5 :)

piotr

Jakie zarobki na stanowisku kierownik serwisu?

Handlara

Cześć, od kilku miesięcy zastanawiam się nad złożeniem CV, ale brak tutaj merytorycznych opinii o najważniejszym - o pieniądzach. Na jakie zarobki może liczyć PH? Jaka podstawa, jaka premia? Czy wyciąganie 7-8 k netto jest realne? Będę zobowiązana za odpowiedź. Pozdr,

Dario
@Handlara

Tak. W dwa miesiące.

Tom

Witam. Jestem zainteresowany praca jaka przedstawiciel handlowy . Bardzo proszę o jak najwiecej informacji na co można liczyć w kwestii zarobkowej oraz jakie są targety. Sam mam kilku letnie doświadczenie w handlu i bankowość , szukam nowych wyzwań i zmiany klimatu finansjery :) Z góry dziękuje za wszelkie informacje

Ola

Serwis to zgraja cwaniaków i leserów. To co zrobili to tylko namiastka serwisu ,a zawołali korcie. Mieli zrobić duży serwis 'a zrobili mini chociaż skroili jak za duży. Brak uzupełnienia olejów , nie ponaciągane pasy, wiszące łańcuchy, a reszta wyjdzie na polu bo jak uwierzyć po czymś takim , że zrobili wszystko.(usunięte przez administratora) Winszuje powodzenia

Haker
@Ola

No tak tylko że to nie miejsce na wyrażania opinii na temat pracy serwisu. Jak masz obiekcje co do pracy serwisu to pisz, dzwoń do kierownika, dyrektora...

zainteresowana

Widziałam, że Osadkowski SA szuka handlowca. Jak wygląda praca sprzedawcy i na jaką podstawę netto można liczyć?

@zainteresowana

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda praca przedstawiciela czy sprzedawcy ?

Maciej

Witajcie! Ostanio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Bierutowa. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Osadkowski S.A.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W LM Wind codziennie zamawiałem przez SmartLunch obiadek - który na mnie czekał na przerwie.

Mundek
@Maciej

Tak, jest masażysta, masuje aby podnieść wydajność pracy

Pomocny
@Maciej

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Piłat

Widzieliście konferencje? Widzieliście pakiety? Boruch siedzi i nakrywa się nogami ze śmiechu. OSA kpilo z niego i rozwiązań jego grupy po czym zrobiło dla rolnika 3x większy szrot i wije się z dumy. Ta firma sięga gangu swiezakow. Wojtuś mielimy rację. Jesteś jak Pan Ziobro.

@Piłat

Nie widziałem. Co to za rozwiązania?

Znający
@Piłat

Leszek B ze swoimi firmami Chemirol,Napena,Flora,Agro-Efekt,Innvigo,Kurka-sieć sklepów to już nie spogląda nawet na osada jako na znaczącą konkurencję odjechał im o lata świetlne.

Tym
@Znający

Ale jest szansa w produktach proagri. Co nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski S.A. - Bierutów

• Jak się pracuje w Osadkowski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Osadkowski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osadkowski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osadkowski S.A.