Osadkowski S.A.

Lubrza

Opinie o Osadkowski S.A.

Maximax

Chyba cienko tam jest skoro zwalniają ludzi w Prusicach, Konratowicach oraz w dwóch punktach na Mazurach. Bida zajrzała w oczy

Hank

Taa, firma tak wspiera rolników, ze do dzis sie sadza z Osadkowskim za kontraktacje kukurydzy. Ma jeszcze wyjątkowo drogie rozwiązania. Z Alisterem na czele.

Frankpolma

Pracowałem jako przedstawiciel. Nie podobało mi sie. Nie do końca ok system premiowy, produkty te same co u konkurencji, ogromne parcie na wejście do dużych gospodarstw, bez marzy a tym samym z niska premia. Chcą lojalkę jako jedyni na rynku(sick!,) Odszedłem, poszedłem do mniejszej firmy (konkurencja) - dużo normalniej. Pozdrawiam (były PH)

Ciekawy

Jak warunki jako PH

drrr

lubrza???? to jest tylko punkt handlowy siedzibą tej firmy jest bierutów

Zostaw opinię o Osadkowski S.A. - Lubrza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadkowski S.A.