Opinie o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Osadkowski S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osadkowski S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski S.A. w Bierutów Nasienna 6

Czy Osadkowski S.A. zatrudnia studentów?

Antek

Tylko do zarzadu.

Obserwator

Życzę tej firmie jak najlepiej, ale jako były pracownik stwierdzam z boku, że firma swój szczyt ma za sobą i ma duże perturbacje na różnych polach. Są problemy to wszyscy wiedzą, jednakże clue wszystkiego jest to co i jak jest filtrowane do zarządu, a nie cała prawda jest filtrowana i Zarząd który ufa ludziom wierzy w to. Jeżeli nie nastąpi reakcja, zauważenia biznesu z bliska, nie widzę przyszłość dla tej Firmy,a nie życzę tego, bo Państwo Osadkowscy to są bardzo uczciwi, ludzcy ludzi i życzenie im źle byłoby czymś nieodpowiednim.

Natalia

@jolka2@Tommm możecie powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Jakie są Wasze zastrzeżenia do tego pracodawcy? To do czego Wy macie uwagi, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego tak istotne są rzetelne i merytoryczne wpisy. Mam nadzieję, że będziecie mogli uzupełnić swoje opinie.

xyz
@Natalia

Słodzą na początku, potem szybko sprowadzą cię na ziemię. Pracowałem tam trzy miesiące jako PH i podziękowałem za dalszą pracę. Ciągły monitoring za pośrednictwem GPS, ciągłe upominanie że odwiedzasz zbyt małą liczbę klientów, wyliczanie minimalnego czasu jaki masz spędzić u klienta (sprawdzają to za pomocą GPS zamontowanego w samochodzie), ciągłe uwagi że za mało sprzedajesz, zmuszanie do narzucania się klientom, codzienne zdawanie wieczorem szczegółowych raportów o tym gdzie byłeś (chociaż i tak to wiedzą - GPS...), o czym rozmawiałeś, jakie nastroje klientów itp., centralnie sterowany plan wyjazdów do klientów i tematy rozmów... do tego dzwonią również do klientów i pytają o czym PH rozmawiał, czy był kulturalny, schludnie ubrany, czy przyjechał czystym samochodem... No i sprzedaż, kasa, sprzedaż, kasa... Ile byś nie sprzedał to ciągle im mało i ciągle jesteś piętnowany za to że jesteś za słaby, nie dostaniesz premii, na twoje miejsce czekają inni, lepsi od ciebie... Na urlop możesz iść, ale w najmniej atrakcyjnym czasie, np. okres żniw: kiedy rolnicy pracują i nie mają czasu na kontakty z PH, bo oni w tym czasie sprzedają swoje towary i chcą jak najszybciej zebrać swoje płody, to ty musisz na siłę do nich jeździć, szukać ich na polu, denerwować ich w tym trudnym i ciężkim dla nich czasie zbiorów, bo firma wymaga, bo musisz im coś sprzedać, musisz wykazać się wynikami! Musisz, bo statystyki pokazują, że gdzieś tam inny PH jest lepszy od ciebie, a to ty masz być lepszy od niego! Jesteś słaby, do niczego! Zastanów się nad sobą! Masz sprzedać więcej, bo również jako zespół musimy być lepszym regionem niż inne regiony, itd... Trzeba przecież zapracować, zarobić na tę wielką machinę składającą się z kierowników, dyrektorów, menadżerów, na wielkie imprezy, luksusowe wycieczki kadry kierowniczej, drogie wyjazdy w ekskluzywnych hotelach pod przykrywką szkoleń... To wszystko mnóstwo kosztuje i PH muszą na to zarobić, trzeba więc wycisnąć z nich wszystko co się da. Dlatego tam jest ciągła rotacja pracowników. Typowa brutalna korporacja.

xx
@xyz

Witam, czy mogę prosić o kontakt prywatnie? Mam kilka pytań odnośnie tej firmy tylko do mojej informacji, ponieważ walczą ze mną w Sądzie od kilku lat. Mój mail: (usunięte przez administratora)

Mkfe
@xyz

Chłopie. To Ty się poprostu do tej roboty nie nadajesz...moze lepiej na poczcie znaczki stępluj od 7 do 15tej i git. Kazda firma handlowa w kazdej branzy twoezy cisnienie na wyniki. Bez wyjatkow.

Olga
@Mkfe

W pewnym sensie należy przyznać Ci rację - w branży handlowej bez wątpienia liczą się osiągane przez pracowników wyniki. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że firma Osadkowski organizuje staże i praktyki, co wydaje się być dobrą propozycją dla młodych osób. Wiesz może, jak długo trwa taki staż?

zyx
@xyz

Co za odpowiedź. A za co mają Ci płacić - za to, że w ogóle raczyłeś wstać hahaha!!! W życiu bym Cię nie zatrudnił.

Julia
@zyx

@zyx Powiedz, czy Osadkowski przy zatrudnieniu daje swoim pracownikom świadczenia pozapłacowe? Wczasy pod gruszą, paczki świąteczne?

zyx
@Julia

Nie ma paczek świątecznych. Wczasy pod gruszą są w zależności od zarobków. Są też karty relax- czyli dofinansowanie roczne, na sport, bilety i do wykorzystania w niektórych sklepach sportowych.

Olga

Aktualnie Osadkowski S.A. szuka osób od pracy na kilku stanowiskach, w tym Specjalisty ds. rozliczeń i logistyki: https://osadkowski.pl/pl/kariera/oferty-pracy/. Oferują m.in umowę o pracę i pakiet medyczny. Czy ktoś zamierza aplikować?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Osadkowski S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
student

Witam, Mam raczej pytanie do Państwa odnośnie środka sprzedawanego przez firmę Osadkowski, a mianowicie Colombus 51 wg: czy można gdzieś go jeszcze kupić? Studiuję rolnictwo i mam do zrobienia projekt o herbicydach 3 składnikowych, a ten środek właśnie w swoim składzie ma 3 sybstancje. A może ktoś z Państwa stosował, coś zostało i chętnie by odsprzedał jedno opakowanie? Poza tym nawet jakaś opinia by mi się przydała na temat tego środka. Pozdrawiam

j23

hej mam pytanie ile mozna zarobic w tej firmie jako magazynier?

Rafał
@j23

@j23 Również jestem ciekawy zarobków na tym stanowisku. Czy udało Ci się coś dowiedzieć, bądź aplikowałeś do firmy? Benefity typu karta sportowa, dofinansowania do świąt i wakacji wydają się być naprawdę atrakcyjne

Kots

Witam czy w tej firmie opłaca się pracować ?

Grzegorz
@Kots

Co rozumiesz przez stwierdzenie "opłaca się pracować"? Masz na myśli zarobki, które oferuje pracodawca, czy może atmosferę i możliwości rozwoju zawodowego? Sprecyzuj proszę swoje pytanie, aby użytkownicy mogli lepiej na nie odpowiedzieć.

ktos
@Grzegorz

Wszystkiego bym chciał się dowiedzieć zarobki atmosfera i rozwój

bbbb
@ktos

??

pyton89
@ktos

no oplaca sie, bo w końcu fajne prowizje zaczynają płacić przedstawicielon

Oo
@pyton89

Ile można średnio zarobić jako nowy bez doświadczenia ??

@Kots

Dobrze się pracuje. Atmosfera spoko, benefity też, prowizja na stanowiskach handlowych ok. przydałoby się odświeżenie szkoleń. Firma się rozwija, robisz swoje a masz spokój :)

oo
@PH

jaka podstawa i ile średnio przez rok można wyciągnąć ?

@PH

Wspominasz o benefitach. Czy mógłbyś napisać nam o tym bardziej szczegółowo? Ciekawi mnie, na jaki socjal można liczyć podejmując pracę w Osadkowskim. Użytkownik @oo pytał także o średnie wynagrodzenie w tym miejscu - może jesteś w stanie podać chociażby orientacyjne widełki płacowe?

@Marta

Karta sportowa, dofinansowania do świąt, do wypoczynku, konkursy sprzedażowe, w których można wygrać nagrody wycieczki i i inne, jeszcze jakieś sportowe grupy. Wiadomo do tego narzędzia pracy auto, laptop. tablet, telefon. Co do kasy jest ok. i obowiązuje prowizja więc skoro podstawy są ok i to masz tez wpływ na to ile zarobisz realizując cele. szczegółowe wynagrodzenie to sprawa poufna.

@PH

Serdecznie Ci dziękuję za doprecyzowanie swojej poprzedniej wypowiedzi. Osadkowski S.A. oferuje swoim pracownikom naprawdę wiele atrakcyjnych benefitów. Dlatego sądzę, że wiele osób będzie tam chciało teraz aplikować, a widziałam na ich stronie, iż prowadzą teraz procesy rekrutacyjne. Potrzebują przed wszystkim właśnie przedstawicieli handlowych. A powiedz, czy wymagają tam od potencjalnych kandydatów dużego doświadczenia na w/w stanowisku, czy dają szansę na nabycie go?

Magda
@Marta

Witam, a czy wy wiecie, że na wejściu są "umowy o zakazie konkurencji" ? A czy zdajecie sobie sprawę co podpisanie takiej umowy oznacza? Popytajcie się w terenie co wyprawiają z kilkoma osobami, które odeszły? Firmy nie polecam, przepracowałam tam kilkanaście lat. Zarządza " towarzystwo wzajemnej adoracji" + " pociotki" Kasa średnia.

Rafał
@Magda

Każdy z pracowników rozpoczynających pracę w firmie Osadkowski ma obowiązek podpisania umowy o zakazie konkurencji? Wiesz może, na jaki okres obowiązuje taka umowa? Widzę, że jesteś dobrze poinformowany, dlatego pozwoliłem sobie zadać to pytanie. Mam nadzieję, że pomożesz.

@Magda

Zgadzam się się z Marta tez tam pracowałam zakłamanie i hipokryzja wzajemna adoracja są ludzie którzy pracuje 5 rok na najniższej średniej krajowej przedstawiciele handlowi s aconchwila wzywani na dywanik za mała sprzedaż są strasznie zwolnieniem w komputerze i w tel kom maja zainstalowany program donsledzneia gdzie byli i ile przepracowali ponadto z zakazem konkurencji jest to blokada dla osoba którym nieś podoba się charakter pracy w ich firmie krotko mówiąc jeśli neo wchodzisz w (usunięte przez administratora) i nie bierzesz pracy do domu a tak często jest to masz problemy ciagle są spotkanie które maja na celu rozliczanie twojej pracy i tak w kółko a na wycieczki jeżdżą tylko kierownicy

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie Osadkowski SA? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4200zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Osadkowski SA na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4200 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy), czy są one kwartalne, roczne? 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdy dzień pracy skrupulatnie? Czy wystarczy sumiennie sprzedawać? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

ktoś
@Zainteresowany pracą

Skąd wiesz jaka jest podstawa brutto skoro nie byłeś na rozmowie?

rolnik

Witam serdecznie. Mam do Państwa pytanie na temat zakup środków rolniczych u Państwa w sklepach. Chodzi mi o sklep który mieści się w Rawiczu w woj wielkopolskim. Czy w Państwa sklepach mogą robić zakupy tylko i wyłącznie rolnicy ,którzy posiadają duże gospodarstwa? Czy klient który wchodzi do Państwa oddziału i chce zakupić u Państwa drobne opryski np na dwa ha bo wie że Państwa produkty są najlepsze i po podejściu do naprawdę chamskiej obsługi która jest zatrudniona w oddziale rawicz staje się pośmiewiskiem dla całej obsługi i reszty klientów którzy robią tam większe zakupy... Proszę mi odpowiedzieć ,czy młody rolnik posiadający ok 6 ha ziemi musi być tak dyskryminowany i nie może zrobić u Państwa zakupów i za każdym razem musi wyjść z płaczem z tego sklepu po zrobieniu przez obsługę tam z człowieka totalnego "debila" przepraszam za słowo ale po wyjściu z Państwa sklepu tak człowiek się czuje... W tych czasach moim zdaniem panuje zasada klient nasz pan i mimo ze nie mogą czegoś sprzedać powinni Panowie za biurkiem podejść do klienta w normalny ,grzeczny sposób a nie chamsko i bezczelnie wyśmiać człowieka mając przy tym ogromny ubaw. Jest mi ogromnie przykro że w tych czasach jest takie traktowanie człowieka i mam nadzieję że otrzymam od Państwa odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że mylę się że rolnik o mniejszych hektarach jest tak samo traktowany jak te co ma 100.. Dodam że w śród znajomych też taka sytuacja się zdarza idąc d sklepu w Rawiczu,ale nikt tego nie zgłasza bo się boi i wiedząc że nikt z tym nic nie zrobi i trzeba omijać Państwa sklep szerokim bokiem,a szkoda..

Zażenowany
@rolnik

Ale bzdury..... Klient boi się zgłosić niemiłą obsługę przełożonym pracownika... Nadal robi zakupy w danym sklepie i wychodzi z płaczem.... Żenujący wpis....

robert oleśnica
@Zażenowany

koleś napisał prawdę w waszych sklepach tak się właśnie traktuje mniejsze gospodarstwa , ty możesz sobie być zażenowany prawdy nie zagłuszysz ,wasze podejście to porażka z małego zdoić jak najwięcej a dużemu sprzedać po kosztach aby tylko wbić się przed konkurencje ,wasz koniec jest bliski

Była kontrahentka
@robert oleśnica

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Sama byłam w takiej sytuacji. Jednak jest wiele lepszych firm niż Osadkowski i na pewno o wiele więcej lepszych Doradców i PH w innych firmach dla których liczy się nie tylko wyciągnięcie na sile swoich produktów, ale także fachowa porada. Niestety Osadkowski bardzo traci w oczach Wielkopolan

@robert oleśnica

To normalne, że jak ktoś kupuje większą ilość danego towaru to otrzymuje niższą cenę za jednostkę danego asortymentu. Tak jest w każdej branży. Pewnie kupując tylko tonę jakiegoś nawozu chciałbyś otrzymać cenę jak gospodarstwo które kupuje kilkadziesiąt ton....? Robert idź do hurtowni sprzętu elektronicznego i zapytaj jaka jest cena telewizora przy zakupie 100 szt.? A później zapytaj czy kupisz w tej cenie jedną sztukę..... Też powiesz, że ich podejście to porażka? Idź na zakupy do Biedronki i powiedz, to niesprawiedliwe że jak ktoś kupuje 3 pączki płaci niższą cenę za sztukę niż ten co kupuje jednego pączka. To że cena jednego piwa jest droższa niż byś kupił w 4-paku.... Nie wiem czego tu nie rozumiesz.....?

turbanos
@Handlowiec z innej branży

rozumiesz patafianie że oni sprzedają malym na olbrzymiej marży a dużym bez zysku to nie jest normalne

@turbanos

Zapomniałeś chyba o przestrzeganiu zasad, spisanych w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Nie wolno tu nikogo obrażać - proszę zatem, żebyś następnym razem o tym pamiętał. Jesteś może zatrudniony w firmie Osadkowski?

Handlowiec z innej branży

To jest odpowiedź do @turbanos To nie jest odpowiedź do Pani Natalii! Przepraszam za pomyłkę nicku!

@turbanos

Pomyśl jak firma może funkcjonować sprzedając bez zysku..... Nie obrażaj innych jak czegoś nie rozumiesz. Takie proste obliczenia wykonuje się w podstawówce. Skoro masz z tym problem postaram się przedstawić Ci to w miarę prosty sposób. Przykład: Towar X 1 szt. - cena dla małego odbiorcy 110 zł za 1 szt. (marża 10% = 10 zł na 1 szt.) Towar X 100 szt. - cena dla większego odbiorcy 102,20 zł za 1 szt. przy zakupie 100 szt. (marża 2% = 2 ,20 zł na 1 szt.) Mniejszy odbiorca - marża 10 zł Większy odbiorca - marża 220 zł Czy to jest sprzedaż bez zysku ?

Tymon

Macie całkiem ciekawy socjal. Jak kształtują się w firmie zarobki? Pytam gdyż chcę aplikować.

on

czy przyblizy ktos warunki pracy dla kierownika serwisu w Nysie ?

Natalia

@Niegdyś pracownik, kiedy miałeś okazję pracować lub współpracować z Osadkowski? Opinia użytkownika @PH pokazuje iż warunki zatrudnia są dobre. Wyjaśnij dlaczego nie zgadzasz się z tym? @PH, po nicku domyślam się, że prawdopodobnie jesteś przedstawicielem handlowym w tej firmie? Czy inne stanowiska mają również zagwarantowane tak samo atrakcyjny pakiet benefitów? @Pepe, czy aplikowałeś do tej firmy? Jak przebiegła rekrutacja?

Niegdyś pracownik

Nie polecam pod każdym względem- pracy jak i współpracy.

Natalia

@Była kontrahentka, @robert oleśnica, czy zgłaszaliście swoje uwagi bezpośrednio w placówce? Nasze forum ani ja nie jesteśmy związani w żaden sposób z tą firmą i nie mamy możliwości przekazać Waszej opinii. @Magda, aplikowałaś na to stanowisko? Opisz swoje wrażenia po rozmowie. @PH, napisz nam coś więcej na temat Twojej pracy. Czy Osadkowski S.A.gwarantuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benfity, nagrody?

@Natalia

jasne, jest pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, wycieczki dla najlepszych, ZFŚS, system premiowy, konkursy sprzedażowe), dodatkowo narzedzia pracy z których można korzystać do celów prywatnych. Nie narzekam.

Pepe

Dzień dobry Ostatnio na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie, że potrzebują pracownika na FPH Oława. Może ktoś przybliżyć jakie są obowiązki pracownika, jakie wynagrodzenia itp.

Zuza

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

@Zuza

Pracuje u Osadkowskiego od połowy ubieglego roku, realizuję swoje cele na poziomie zbliżonym do 100% . Nie narzekam, robię swoje, dobrze współpracuje mi się z kierownikiem, mam bazę kilentów, narzędzia pracy, solidną podstawę i premia się zgadza.

Magda

Czy ktoś wie jaka jest płacą na stanowisku specjalista do spraw rozliczeń i logistyki z językiem niemieckie?

Fan Osadkowski sa

moja przyjemność pracy w firmie Osadkowski SA okalająca sie istna porażka i powiem jedno W tej firmie panuje hipokryzja zakłamanie obłuda i za zazdrość i zawiść szczególnie każdy śmiesznie nadaje sobie pseu do tytuły żeby podnieść swoją wartość panie dyrektorze pani dyrektor panie kierowniku szczególnie jedna pani która ma bardzo duże zaniżenie swojej wartości przez swój wygląd a raczej jego brak nadrabia niby hmm osobowością hmm ale tu inteligencji również brak jeśli nie wchodzisz w tyłek i nie ma ciepłej wazelinki to masz lipę w pracy każdy wbija ci nóż obrabia ci tyłek sniejax ci się prosto w twarz gdy ty musisz pracowc za 3 osby żeby ktoś mógł poplotkować przy kawce i poobrabiac tyłek i zwracasz uwagę lądujesz na dywaniku i tak w kółko warunki płacy maskara na jednym stanowisku nakłada się 5 stanowisk i to jeszcze mało odradzam omijacie szerokim łukiem

Majster

Przepracowalem trzy lata jako pH 2 lata pod starym dowodzeniem i po roku rządzenia przez młodych trzeba było uciekać. Ta firma traci blask z dnia na dzień jak ludzie po 25 latach odchodzą znaczy że zaczyna się padaczka. Kiedyś tak dziś nikomu nie polecam.

Xxxxx
@Majster

Dokladnie, masz kolego racje..Czysta prawda.

Tommm

Blask firmy słabnie z każdym dniem

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski S.A. - Bierutów

• Jak się pracuje w Osadkowski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Osadkowski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osadkowski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osadkowski S.A.