Ambroży Sp. z o.o.

Bierutów

Opinie o Ambroży Sp. z o.o.

najważniejsze że zakończyła się ich współpraca z CLAAS tylko niszczyli wizerunek tej marki

niezadowolony

panowie prawda jest taka przed zakupem maszyny handlowiec obiecuje cuda byle tylko wcisnąć a już po zakupie zaczynają się komplikacje począwszy od księgowych po serwis niestety taka jest prawda WIĘCEJ TAM NIC NIE KUPIĘ

jakaaa

co za podejście dzwonię na serwis a tam nikt nic nie wie MASAKRA!!!!!

nom

Panowie tylko AGRO-AS!!!

alek
@nom 23.05.2016 23:05
Panowie tylko AGRO-AS!!!

tylko nie agro-as o wiele gorzej się tam dzieje

@alek 18.04.2017 17:25
tylko nie agro-as o wiele gorzej się tam dzieje

a skąd możesz wiedzieć? masz porównanie? a może jesteś kolejnym pracownikiem firmy Amb... który próbuje "ratować" honor

grubson

co to wnosi do tematu???? Coś wam się pokazy zielonkowe nie udały :DDDDD

olo

ostrzegam wszystkich handlowców składających aplikacje, mobbing wszechobecny zakłamani, obiecują na początku coś wspaniałego co później odbija się w drugą stronę NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY

seba

pozdrawiam nieudolny serwis

Sąsiad
@seba 29.04.2016 23:37
pozdrawiam nieudolny serwis

@Sąsiad 06.06.2017 22:25
Kombajny wyjeżdżają każdego roku do pracy na żniwa do Rumuni a potem umyte dalej są polecane do sprzedaży....

To pomówienie, na Rumunię wysyłamy tylko kombajny Lexion 770, które do dnia dzisiejszego są nasza własnością, nigdy nie sprzedaliśmy żadnego kombajnu po usługach na Rumunii.

no

"Kwestia szkoleń produktowych" jesteś śmieszny w tym momencie. Zgadza się firma rodzinna i dążą do $$$$$. To jest ich strategia

agarta

nawet nie mają kombajnów na placu

IGNI

Handlowcy nie znają cen. Co 3 miesiące przyjeżdża ktoś inny. Chciałem zakupić parę maszyn ale olano mnie. Co to za firma??? AMBROŻY NIE POLECAM !!!!!!!!!!

ambroziak

FIRMA DĄŻĄCA KU UPADKOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Warunki pracy są dobre pensja mogłaby być wyższa ale to chyba jak wszędzie" zarabiasz 10 tys mało ci??????????????????????????? Tomasz P...

Ja

Jestem pracownikiem w tej firmie. Jak dla mnie firma ta stawia przed nowymi pracownikami bardzo szerokie możliwości rozwoju. Atmosfera jest wspaniała, relacje z szefostwem są bardzo dobre. Sami klienci pozytywnie odbierają naszą firmę z chęcią i bez obaw korzystają z naszej oferty.

pani

Pracuje w tej firmie wiele lat i uważam, że z szefostwem da się dogadać. Warunki pracy są dobre pensja mogłaby być wyższa ale to chyba jak wszędzie. Wiele osób podobnie do mnie pracuje w tej firmie od kilkunastu lat i są zadowoleni. Młodzi to od razu by chcieli wszystko.... Wg. mnie firma szanuje i docenia lojalnych sumiennych pracowników.

klas

Jeżeli szukasz pracy i nie masz innej oferty to może być miejsce dla Ciebie. W innym wypadku nie polecę tego pracodawcy ze względu na złą atmosferę między pracownikami wywołaną nieprofesjonalnym podejściem szefostwa do większości spraw.

on

Pracowałem kilka lat w firmie i muszę powiedzieć że jest bardzo duży mobing!!! Oczywiście nie dbają o pracowników a nawet uważają że każdy pracownik to złodziej. Na początku zawsze miło z uśmiechem Ciebie witają. Nie liczy dla nich się doświadczenie pracownika tylko najniższe zarobki. Są w stanie (co pokazali kilkukrotnie) bardzo dobrych i doświadczonych pracowników zwolnić lub doprawdzić aż sam pracownik przez ich mobing zwalnia się. Oczywiście wszystko dotyczy właścicieli firmy a nie pracowników gdyż atmosfera wśród pracowników jest miła i przyjemna.

Zostaw opinię o Ambroży Sp. z o.o. - Bierutów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambroży Sp. z o.o.