Opinie o Pphu Mawi Jerzy Chełkowski w Kobylniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pphu Mawi Jerzy Chełkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pphu Mawi Jerzy Chełkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Mawi Jerzy Chełkowski w Kobylniki

Łoś Super Ktoś

Jak tam Jureczku nadal gnębicie pracowników za najniższe stawki!? Niestety wasza firma nie jest jedyną w Unii Europejskiej która daje pracę a poza tym gdzie jest u was ta brama i ci chętni pracownicy!?

Kinga Kinte

Kto? Bo na pewno nie Chełkowscy! amazon za pełną umowę o pracę i za 170 godzin płaci obecnie 3500 netto a kierowcy tirów w amazonie mają 8000/9000 tys netto

Łoś Super Ktoś

@Łoś Super Ktoś

Teraz za gnębienie dają najwięcej w Wielkopolsce, bo cenia.wyklafikowanych pracowników. Sciskam czule

Kinga Kinte Nowy wpis

Pphu Mawi Jerzy Chełkowski poszukuje osoby na stanowisko Logistyk w mieście Rzezawa. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Leszek Nowy wpis

Chyba naiwnych szukają

Sylwia

Aż nie mogę się powstrzymać, żeby dopytać. To ma jakikolwiek związek z firmą czy to wasze prywatne porachunki?

Mariusz Nowy wpis
@Sylwia

Maciej

Nie powiem bo święty nie jestem ale Chełkowscy mają najwięcej na sumieniu ponieważ na kogoś mówią że jest (usunięte przez administratora) a sami są największymi złodziejami , jak chcą niech zrobią mi sprawę o zniesławienie a ja chętnie porozmawiam sobię na temat ich zabronionych czynów! Pozdrawiam serdecznie ciebie Jureczku wkrótce ktoś z was też wskoczy tam gdzie wy mnie wpakowaliście!

@Maciej

Co ty człowieku piszesz za herezję. Takich kocopolow dawno nie czytałem. Pozdrawiam czule ciebie i cała twoja rodzinkę.

Sylwia Nowy wpis

herezja? wygląda jakby pisał to kiedyś całkiem poważnie... A wiadomo co dwa lata temu mogło się w firmie stać, że takie komentarze tu padały? Coś konkretnego to było?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pphu Mawi Jerzy Chełkowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Onufry

Mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego przestaliście korzystać z tego forum?

Łoś
@Onufry

Niestety nigdy nie było , nie jest i nie będzie dobrze!

@Łoś

Jak ktoś jest łosiem to nie będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko

Kamila

@łoś a co jest nie tak?

@Kamila

Wszystko po kolei jest nie tak łącznie z chamskim traktowaniem pracowników , kopaniem pode mną żebym nigdzie nie mógł pracy znaleźć , mataczenie w mojej sprawie za pomocą rodziny i znajomych w policji , praca w święta za grosze! Państwo C święci skoro sami dopuścili się wielu (usunięte przez administratora)dobrze wiesz o co mi chodzi i pozdrów swoją mamę oraz męża wery!

@Maciej

Niewiem jak ty ale.mnie w szkole. Uczono że nazwisko pracodawców pisze się przez CH a nie samo C. Pozdrawiam i proszę się do uczyć, miłego dzionka ziomeczku twój nauczyciel Pozdro600

Pphu Mawi Jerzy Chełkowski poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Pouczam że jest art. 54 ust. konst. o wolności słowa , żadnych wulgarnych słów raczej nie było a cenzura jak za (usunięte przez administratora)

Wszytko od tej pory powiem ale nie przed KPP Grodzisk Wielkopolski ponieważ fajnie kogoś w coś wrabiać a ja się chętnie bym pochwale

Julia

Ale co kto i jak? Kto kogo? Konkrety, rzucasz jakimiś frazesami człowiek chce o pracy poczytać i nic nie rozumie

@Julia

Po prostu nie warto pracować w tej firmie ponieważ później się mszczą w różny sposób jak np. wrabianie mnie we włamanie które podejrzewam sami sfingowali

Zocha

@Maciej a może to dobrze, że firma wspiera polskich pracowników? czemu Ci to nie odpowiada?

@Zocha

Dla tego mi nie odpowiada ponieważ przez 14 miesięcy znosiłem wyzywanie mnie od najgorszego oraz ogólne chamskie zachowanie że strony byłego szefostwa , święty nigdy nie byłem ale szefostwo ma więcej na sumieniu ode mnie! Nie znaczy to żeby dokręcać mi włamanie z kradzieżą za pomocą rodziny i znajomych w policji!

Tomasz
@Maciej

Rozumiem, że zwolniłeś się z Mawi? A mógłbyś może napisać coś o zarobkach? Ile realnie można było zarobić? Powiesz też czy zapewniają premię bądź benefity? Z góry dziękuję.

@Zocha

W jaki sposób wspiera pracowników!? Tym że mają stawki poniżej minimalnej krajowej oraz jest problem z zaliczkami!? Nie wspomnę o szanowaniu pracowników ponieważ w tym zakładzie to nie istnieje!

@Tomasz

Benefity nie istnieją , praca w świątki piątki i niedziele poniżej minimalnej krajowej po kilkanaście godzin dziennie. (usunięte przez administratora) że strony szefostwa oraz brak zaliczek!

@Zocha

Jacy wspierający!? Wrabiają mnie teraz o niby włamanie! Tyle że kurtka ma zwykłe a nie zielone wstawki! Wiem to gdyż pokazywali zdjęcia! Brawo na rano CBŚ wszystko się dowie (usunięte przez administratora)

Sylwia

A jak wyglądają zwykłe wstawki? I skoro są zdjęcia to w czym jest problem, przecież to chyba wystarczający dowód?

zadowolony

Firma oczekuje dobrej pracy a to nie wszystkim pasuje i dlatego pozostało narzekanie? Ja nie mam powodu żeby narzekać, przeciwnie warto polecać,

@zadowolony

Masz wszystkich w domu czy jesteś jednym z właścicieli firmy!? Jeżeli jest taka fajna praca to dla czego już nie ma ani jednego pracownika z Ukrainy!? Jeżeli jest dobra praca to ludzie powinni przychodzić a nie uciekać , kolejna sprawa że jeżeli dobrze się pracuje to nie tyle że nikt nie ucieka ale nie byłoby nikogo kto by narzekał!

@zadowolony

Taaalepiej wrabiać kogoś o włam , czara goryczy się przelała!

Maciej H

Oglądaliście film Leon Zawodowiec co skorumpowany policjant wybił całą rodzinę bo mógł!? Po de mną ryjecie w całym powiecie Grodziskim żebym nigdzie nie mógł znaleźć pracy ale pamiętajcie że kij ma dwa końce i chociaż na razie nie zgłosiłem pewnych rzeczy do CBŚ oraz CBA w Warszawie to nie znaczy że nigdy to nie nastąpi!

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Pphu Mawi Jerzy Chełkowski w mieście Kobylniki? Będziemy wdzięczni za każdy news.

Nazar

Mawi i pieczarki to ta sama firma wiem bo robiłem

Magdalena
@Nazar

A wiesz, jakie są warunki zatrudnienia w Mawi? Jakie są tam zarobki? Dziękuję z góry za odpowiedzi.

@Magdalena

Warunki to umowa zlecenie lub pół etatu a i tak (usunięte przez administratora) się kilkanaście godzin dziennie za 9-10 zł netto na godzinę

Witold
@Nazar

Umowa zlecenie nie jest zbyt atrakcyjnym rozwiązaniem dla pracownika, bo nie ma płatnego urlopu lub chorobowego. Czy przy dłuższej współpracy jest możliwość zmiany umowy na bardziej korzystną i atrakcyjną na czas określony?

@Witold

Masz rację że umowa zlecenia nie jest zbyt atrakcyjna , za bardzo nie ma możliwości normalnej umowy a do tego (usunięte przez administratora) na wysokości wypłat oraz zebranych kilogramach

Nazar

Tą całą firmą powinno się zająć CBŚ dla tego że mają różne firmy , to przykrywka dla innych brudnych interesów ! A ta ciężarówka co ją celowo szefostwo podpaliło żeby wyłudzić odszkodowanie bo się psuła to co !?

Ten ten sam (usunięte przez administratora) co pieczarki

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Mawi Jerzy Chełkowski - Kobylniki

• Jak się pracuje w Pphu Mawi Jerzy Chełkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Mawi Jerzy Chełkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Mawi Jerzy Chełkowski?

Pphu Mawi Jerzy Chełkowski
1.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 10
    62-065 Kobylniki