Opinie o Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. w Mirosławiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. w Mirosławiec

Kierowca

Facet to (usunięte przez administratora) Nie wypłaca tego co ogłasza w OLX. Uważajcie jak podpisujecie umowę bo ma sprytnie skonsyruowaną. Do tego niebezpieczny dla ludzi. Wpada w szał. Przypadek dla psychiatry..

Czytam te negatywne opinie i się zastanawiam co za dzbany robia pod gore tym uczciwym ludziom. Chyba za to że Krzysztof i jego żona Agnieszka stawiają na pierwszym miejscu kierowców jak i samochody . Nigdy nikomu niczego nie odmówili i nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) Szef to bezpośredni człowiek i jak ma coś powiedzieć to powie. Pisanie że ktoś musi pójść do psychiatry to tylko ten kto pisze takie komentarze. Z pewnością jest to Dariusz R z walcza, bo zgadzają się daty kiedy wyleciał z pracy i komentarze wstawione zaraz po wywaleniu z firmy. Żal mi takich ludzi bo nic w życiu nie osiągneli a szkalują innych- panie były komandos wstyd takie komentarze umieszczać

Obecni pracownicy

Był taki pseudo kierowca o imieniu Dariusz nazwisko R który kradł paliwo,konfliktował się i nie współpracował. Odgrażał się w firmie żeby z nim nie zaczynać bo on 500 pompek robi i może wszystkich pozamiatać. Wiec Się szef zdenerwował i pogonił gnoja z firmy. A ten (usunięte przez administratora) pisze o przypadku dla psychiatry . Baran

były pracownik Nowy wpis

cóż,widać że dariusz R. uaktywnił się na całego. potrafi tylko oskrażać innych i okłamywać. wytłumacz Dariuszu R.,skoro piszesz żę nie wypłaca tyle co w ogłoszeniu,jakim cudem pracują u Krzysztofa chłopaki od początlku istnienia firmy. to kawał czasu bo już 15 lat. Ty Dariuszu R zostałeś wywalony nawet od Radka S. firma Senator. poleciałeś z hukiem z Cymesu,więc ogarnij się gościu i usuń te swoje (usunięte przez administratora). Komandos się znalazł. Nie masz człowieku za grosz honoru.

X Nowy wpis
@były pracownik

Panie S, żebyś chociaż fakty pisał.. Dariusz R. nigdy nie pracował w jakimś Cymesie. Jeżeli zmyślasz to rób to z głową człowieku. Opinia o Tobie jest powszechnie znana jak potrafisz wyzywać ludzi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do posłuchania i obejrzenia zanim wdepniecie w(usunięte przez administratora).

Kierowca Nowy wpis

Widzę, że pod niektórymi komentarzami kryje się tylko jedna osoba. Widać to po prymitywnej gramatyce oraz błędach. Wpisy o jakiś kradzieżach i wywaleniu kogoś są dziecinne. Oto fragment jednego z SMSów do kierowcy, który się niby konfliktował i kradł paliwo. ... "Wszystko się zgadza. Ale pozostanie do rozliczenia czas pracy kierowcy,a ja nie zmuszam pana do podpisania czegoś jeżeli pan się nie zgadza z wynagrodzeniem wypłaconym. Dlatego napisałem panu ze poprosimy o wizytę po rozliczeniach finansowych. Bez obrazy ale niestety wyprowadził mnie pan z równowagi za co przepraszam. Mam jedynie żal do pana o to ze porzucił pan prace natychmiast. Liczę ze normalnie porozmawiamy w przyszłym tygodniu...." To jak to jest? Sam się zwolnił czy wywalony został? W PIT-11 też można zobaczyć jak ta wspaniała firma płaci(zainteresowanym do wgłądu). Są również inne dowody jak ten ktoś traktuje kierowców.

Kierowca Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Obecni pracownicy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kierowca

Jaka umowa obowiązuje w Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. podczas okresu próbnego?

po 11 latach pracy u Krzyśka w firmie odszedłem bo ciałem po prostu być codziennie w domu. Gdybym miał wrócić do jazdy ciężarówką to tylko do Fenixa. stała praca, forsa na czasowe zestawy,prezenty na święta i żadnych problemw. a jak ktoś szuka zaczepki to zawsze znajdzie zle rzeczy w firmie. pracują starzy kierowcy o początku firmy i nikt nie wymyśla.polecam z Ręką na sercu.

MEBLE WÓJCIK

jesteśmy z partnerami z `panem Krzysztofem od kilku lat i tylko źli ludzie mogą szkodzić panu Krzysztofowi i jego firmie którą sobie cenimy, to odpowiedzialni i kompetentni właściciele jak i kierowcy. NIe widzimy żadnych złych sytuacji we współpracy, stali powtarzający się kierowcy z czego jako załadowcy towarów jesteśmy bardzo zadowoleni,ponieważ kierowcy znają się na robocie. bardzo rzadko zdarza się że są opóźnieniach oznacza że bardzo dobrze firma jest zarządzana. a więc skoro są stali kierowcy,pięne i zadbane zestawy,bardzo dobry kontakt z logistyka firmy-to tylko zły człowiek musi mówić źle o firmie Fenix Krzysztofa Sulika z Mirosławca.

Urszula

Ktoś tu pomimo tych negatywów pisał ze są w porządku warunki finansowe tzn pewnie chodziło o to ze płaca na czas ale chętnie poznałabym kwotę bo to jest przecież najbardziej ważne także czy, mógłby ktoś mi napisać jak sprawa się tutaj przedstawia?

Janusz
@Urszula

Pracuję już 9 lat w firmie u Pana Krzysztofa. Urszula Jeżeli pytasz o pieniądze to są na czas i nie z niczym problemów. Nie ma potrzeby pisania o zarobkach tutaj,ponieważ w firmie są jasne i klarowne warunki zatrudnienia. Jak ktoś nie chce,to nie musi pracować.

Weronika
@Janusz

Jakie są te klarowne warunki zatrudnienia? Umowa o pracę jest? : )

janusz
@Weronika

umowa o pracę,podstawa od 4500 netto średnia zarobków u nas to nie mniej jak 5,5-6 tys na rękę. pauzy wekendowe dłuższe niż 45 godzin i rzadko się zgadza że są skracane. stała trasa. będę bronił firmy bo tylko cymbały piszą źle o tej firmie-ja jestem zaadowolony.

Janusz

ktoś tu widać robi pod górę w firmie. ostatnio był taki (usunięte przez administratora) z Jastrowia o imieniu Przemek,naciągnął firmę na urlop i zwolnienia lekarskie. jak się okazało później,super kierowca pracuje w firmach max 3 miesiące i ciągle kombinuje. 2 -3 miesiące i idzie mieszać dalej. system wynagrodzenia jest bardzo dobry. w firmie pracują kierowcy po 10 lat,więec co ci Krystyna udowadniać???

scania v8

pracuje u Pana Krzysztofa już 8 lat i jak czytam takie komentarze,to chętnie poznałbym osobiście tego Kamila i Borysa,ale tylko ktoś potrafi szkalować dobre imię firmy pod nickiem. W firmie nie ma problemów z pieniędzmi,z pracą a nawet z urlopami,wszystko po układane jak trzeba. Auta serwisowane i naprawiane na bieżąco,praktycznie nowe zestawy. Dużo w ludziach dziś zazdrości....,wstyd czytać takie komentarze!!! cep to jesteś ty borys

Kamil

Nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora)zdecydowanie trzymać się z dala od niego, nie umie kulturalnie rozmawiać wyzywa ludzie jak mu coś nie pasuje. (usunięte przez administratora) i wodorosty w skrócie

Borys

Jak nie chcesz miec do czynienia z cepem to daj sobie spokuj

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. - Mirosławiec

• Jak się pracuje w Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.
  • Zamkowa 14 lok. 4
    78-650 Mirosławiec
  • NIP: 7651484497 REGON: 320686202

Fenix Firma Usługowa Krzysztof Sulik.