Opinie o Arti w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arti. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arti w Zielonka

milutka

za zwolnienie i za urop nie placa, mimo ze ma sie umowe o prace, wyplata jest do reki, i nic im nie zrobisz ze wyplaca ci np. polowe mniej, bo zaczynaja straszyc ze podpisywalas niby pozyczki na kwote 2, 3 tys, czyli tak zwane kp czy kw, ktore podpisujesz przy dostaniu kasy

Ola

A nie lepiej było załatwić sobie zwolnienie i jeszcze troche ich pociągnąć skoro oni tak sobie z Wami pokrywają? I jak to jest z tym nieplaceniem kasy? Wypłata idzie na konto, czy do ręki?

karola123

qaz, o czym Ty piszesz, kto tam pracuje, tam nie ma pracowników, którzy pracują dłużej niż 1 miesiąc max do 3 miesięcy. Jaka polityka z pracodawcą??? A czy to jest w ogóle pracodawca, nie to Panowie niewolników. Po co uprawiać politykę, kiedy nikt tam nie chce pracować. Wszystkie opinie wstawiam po to aby, ustrzec chętnych do pracy w Arti Zielona, ponieważ szkoda ich czasu, energii, zdrowia, pieniędzy pamiętaj, że za ostatni miesiąc Ci nie wypłacą pensji i mają na to swoje sposoby. Poza tym zgadzając się na pracę w tym czym rezygnujesz z być może z innej pracy, która przyniesie satysfakcję, lub po prostu ludzkie traktowanie. Czegoś takiego jak szacunek i właśnie ludzkie traktowanie w Arti nie dostaniesz. Pozdrawiam serdecznie Pana I i Pana A i Panią I..kę. Super trzymajcie tak dalej, mnie się nie nudzi pisanie. :)

karola123

Dlaczego nie widać moich poprzednich opinii???? Były napisane zgodnie z prawdą i regulaminem. Jak się nie mylę Polska to państwo prawa? To w jaki celu Go Work prowadzi ten portal chyba po to aby zarobić na takich ludziach jak właściciele firmy Arti. Nie polecam tej firmy i przyczynię się do tego aby, w necie krążyły opinie zgodne z prawdą czyli BARDZO NIEPOCHLEBNE. Firma Arti to bardzo zły pracodawca, nie znalazłam tam ani jednego argumentu za tym aby tam pracować. Właścicieli dalej pozdrawiam i nich płacą za usuwanie opinii, a ja będę pisać bo za to nie płacę. No i zachęcam ich do pisania pochlebnych niech robią z siebie idiotów...upss przepraszam nie muszą :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arti. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy MONITORING! - Pracownik ochrony - ZIELONKA - 28,50 zł brutto
Zielonka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi e-commerce
Zielonka
Italian Fashion By Guazzone Sp. z o.o. S.K.A.
sprytna

Faktycznie opinie na początku wystawił właściciel , wszystkie te pozytywne są 28 i 29 maja 2012 !! HA HA ALE WSTYD !!!!!!!!!

dawid2134

Witam wszystkich pracowałem w tej firmie i mówię od razu !!!Wszystkie pochlebne decyzje na temat tej firmy wystawia sobie właściciel!!!!!Jeśli chcesz by cie traktowano jak śmiecia to możesz tam iść !!!! Zero !!!Szacunku do ludzi!!! Pensje obniżane za nic!!!

Robcia

limonka

ja też nie polecam tej firmy pracowałam tam kiedyś takiego meksyku jak tam to jeszcze nie widziałam(usunięte przez administratora)

ex worker

Takiego meksyku jak w ARTI świat moich oczu nie widział nigdy a pracowało się w paru firmach (usunięte przez administratora) nie polecam

Sebastian

(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Brak rzetelności. Wielka negatywna opinia.

hf

Na bieżąco negatywne opinie (od 2012r) znikają...

wiola

Jakby się zastanowic to od 2012 roku nie było zadnej negatywnej opinii o Arti, ale pojawiło się kilka pytań, szkoda, że pracownicy tak niechętnie odpisuja, ale może do nich wysle CV.

kot

Na jakim stanowisku bylas zatrudniona?

Naiwny

Kiedyś pracowałem tam, nie było źle, choć trzeba było wyrabiać targety.

kserwisk

Arti :) wiele dobrych opinii.

wfrwrhe

ARTI TO FIRMA OK!

zbłąkana owieczka

zgadzam się, polecam

advsbuoa

Dużo pozytywnych komentarzy na temat firmy, jak jakiś czas temu tu wszedłem, to było ich dużo a teraz jeszcze więcej.

kasia

pracowałam w tej firmie jakiś czas temu.. Nawet fajno...8godzin dziennie czasami przy kompie.Wolno jeść, pić, chwilkę odetchnąć. Ludzie są staraja sie wyrobić ile się da ,wypłata zależna od wyników.

karolina

Generalnie zasada w firmie jest taka...szybko cie przyjmują rozmowa kwalifikacyjna, szkolenie i do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Arti - Zielonka

• Jak się pracuje w Arti?

Zobacz opinie na temat firmy Arti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arti?

Arti