Kawiarenka Incognito

Opinie o Kawiarenka Incognito

Sebastian
użytkownik zarejestrowany

Witam, mam pytanie czy ja tak słabo szukam czy Kawiarenka Incognito nie ma strony internetowej? Chciałbym podjąć z nimi współpracę, ale nie znam nikogo kto by tam pracował i trudno mi się rozeznać w warunkach. może ktoś, coś wie?

Mac

Mają zawirusowany komputer z którego drukują dokumenty - dziś na moim pendrive mam prezent od kafejki Incognito - bardzo niebezpiecznego w32Conficker, który m.in. zbiera dane z komputera. Skoro korzystałeś z kawiarenki, możesz się nieźle zaskoczyć, bo ktoś obejrzy twoje dane. Zdecydowanie odradzam - rażący brak profesjonalizmu

lol

brud syf i wolne łącze...

Patrycja

świetna kafejka. Miła i przystojna obsługa. Polecam

Zostaw opinię o Kawiarenka Incognito - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarenka Incognito