Arti

Zielonka

Arti
3 304

Opinie o Arti

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czemu pracownicy firmy Arti nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Sylwia

Ja mam zupełnie inne podejście do pracy, stosuję poniższe zasady i praktycznie nie mam problemów z pracą i tak jest od zawsze. U nich zaczynałam, piękny okres, choć nie było lekko, to dużo fajnych ludzi poznałam i to się ceni naprawdę. A pracy jak to mówią nie przerobisz. Oto one – wg mnie najlepsze cytaty o szczęściu. A jakie są Twoje ulubione? 1. Prawdziwe szczęście trwa wiecznie i nie może być zniszczone. Wszystko, co nie posiada tych dwóch własności, nie jest prawdziwym szczęściem. Epiktet z Hierapolis 2. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 3. Najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest rozsiewanie go wokół siebie. 4. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 5. Szczęście nie jest czymś co przychodzi gotowe. Ono pochodzi z Twoich własnych działań. Dalai Lama 6. Uczynić kogoś szczęśliwym – to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić. Henri Frederic Amiel 7. Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. Buck Pearl 8. W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (…). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. de Mello Anthony 9. Nie mam czasu być nieszczęśliwa. Życie to świetna zabawa. Fannie Flagg 10. To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. Paul Thiry Holbach 11. Między domem a pracą są małe zakamarki szczęścia: ptak, ogród, powitanie sąsiada, uśmiech dziecka, kot wygrzewający się na słońcu. Pam Brown 12. Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie… Emerson Ralph W. 13. Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości (szczęścia), a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi. Bosmans Phil 14. Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc. Katarzyna Michalak 15. W nas jest raj, piekło i do obu szlaki. Kaczmarski Jacek 16. Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową 17. Kiedy szczęście stoi przed nami, wydaje się tak wielkie, że sięga stropu nieba. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy. Carmen Sylva 18. Człowiek jest nieszczęśliwy tylko dlatego, że nie wie, iż może być szczęśliwy. Fiodor Dostojewski 19. Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi? Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha? Fiodor Dostojewski 20. Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem. Rabindranath Tagore 21. Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami 22. Szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć 23. Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą. Abraham Lincoln 24. Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj. Andrzej Niewinny Dobrowolski 25. Dziwne są ścieżki szczęścia. Niektórzy potrafią zbudować swoje szczęście niemal z niczego, ocalić i rozdmuchać nawet najbardziej nikłą iskrę, choć wiatr i deszcz. Hanna Kowalewska 26. Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę – napij się wina, jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się, jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie – zostań ogrodnikiem. Przysłowie chińskie 27. Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello 28. Większość ludzi, nawet w tym stosunkowo wolnym kraju, na skutek zwykłej ignorancji i błędnego rozumowania tak jest zajęta wydumanymi troskami i niezmiernie ciężkimi obowiązkami, że nie potrafi zrywać piękniejszych owoców życia. Henry David Thoreau 29. Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech. Dlatego unika ponuraków. Lesław Nowara 30. Wielu ludzi jest nieszczęśliwych jedynie dlatego, że mają czas, aby zastanowić się nad tym, czy są szczęśliwi, czy też nie. George Bernard Shaw 31. Kwiat jest uśmiechem rośliny.

Konrad

Jako były pracownik jestem w stanie stwierdzić za klasykiem Człowiek nie lubi wolności, wszystko inne to kłamstwo, nie wie co począć z wolnością, ledwie ją uzyskuje, już zajmuje się otwieraniem komód z ubraniami i bielizną, porządkowaniem starych papierów, dokumentów, listów, idzie do ogrodu, okopuje go albo biegnie całkiem bez sensu i celu w byle jakim kierunku, bez względu na pogodę, i nazywa to spacerem. Weekend jest zabójstwem dla jednostki i śmiercią dla każdej rodziny. W sobotę, po zakończeniu pracy, poszczególny człowiek, a więc każdy, zostaje zupełnie sam, ponieważ ludzie tak naprawdę i rzeczywiście żyją przez całe życie jedynie pracą, tak naprawdę mają tylko swoje zajęcie, nic więcej. Żaden człowiek nie może drugiemu zastąpić zajęcia, nie ginie on nawet wtedy, gdy straci najistotniejszego, najważniejszego, najukochańszego człowieka, ale kiedy odebrać mu pracę czy zajęcie, usycha i niebawem umiera.

Agnieszka

@rt dlaczego? Powiesz coś więcej?

adam

A wypłata jaka jest teraz? Dziękuję za szybką odpowiedź

adamo

kontakt z tą firmą to masakra. nie uwzgledniaja reklamacji tylko ograniczają sie do tego aby sprzedac a resze to kliencie sie juz martw sam

Roman

Omijać szerokim łukiem. Nie polecam nikomu. Dno i 3 metry mułu. Komunistyczne podejście do klienta. Jak najmniej takich firemek na rynku. Pozdrawiam

rt

OPINIA NEGATYWNA

iro

firma arti to same prostaki--reklamacje zapomnijcie nei uznaja poprostu nie bo nie...

Hmm

Bardzo podejrzana oferta pracy. Chyba nie zdecyduję się wysłać CV do Nich.

Uuu

Praca "pokojowa" dedykowana specjalnie dla kobiet?? Arti, kiedyś sprzedawało zabawki.

hej

@Bioks, dobre słowo: "powinni". Opinię napisałem zgodnie z prawdą. Nie chcesz, nie wierz, sam się przekonasz pracując tam. Powodzenia!

hej

Praca fizyczna po 8 godzin dziennie, to po prostu nie prawda. Pracujesz do momentu spakowania wszystkich wysyłek. Zwykle tj. 10-11 godzin (Jeśli jest dostawa towaru, nawet 12h!). Wypłaty nie przekraczają 1900 zł. Niestety, ale tak to wygląda w realu. Zarobki 2-3 tys. tylko na ogłoszeniu.

była

(usunięte przez administratora)Praca ciężka zarówno jako handlowiec jak i magazyn. Za marne grosze i beznadziejne traktowanie. Nie polecam

nowy

dzis znalazłem ogłoszenie do arti na magazyn , ale zajrzałem tutaj i przyznam szczerze ze odechciało mi sie juz tam jechac i składac cv. A miałem zamiar tam wysłać cv. tyle negatywnych opini że nie bede zawracał sobie głowy

kiki

Pracowałam w Arti.( usunięte przez administratora ).PORAZka porazka porazka.najgorsza firma naprawde.

kret

Witajcie, jak to jest, że człowiek do nich przychodzi osobiście i nigdy nie trafia na prezesa, czy jakiegoś kierownika? Nie chcą rozmawiać, podać telefonu by się umówić na rozmowę. Słyszę tylko prośbę zostawianie CV i gest rozłożonych rąk bezradności. Próbowałem do nich się wbić od pół roku, z tego co piszecie może to i moje szczęście, że tam nie trafiłem. Oferty pracy wystawiają regularnie. Na to wygląda, że coś tu nie tak...

kamiko

(usunięte przez administratora)jedyna zaleta to regularne pensje pracowalam cale 4 tyg i sama dobrowolnie sie zwolnilam nie polecam

inka

ta firma to istna tragednia. nikomu nie polecam.

Gosia

No właśnie są nowe ogłoszenia, o czymś to świadczy

aszti

Byłam w tej firmie na szkoleniu w tym roku i niestety wszystko co tu piszą to prawda :( Zrezygnowałam. W ogłoszeniu i na rozmowie wszystko ładnie, pięknie a potem okazuje się że oferowana praca jest zupełnie inna... Ciągle trwa rekrutacja bo ludzie rezygnują w trakcie szkolenia albo zaraz jak tylko znajdą nową pracę. Szczerze nie polecam

kalimeeera

Kurcze.... Ja jestem z Zielonki i dzis jestem umówiona w Arti na rozmowe ale jak tak teraz przeczytalam te opinie to normalnie szok. Niestety nic na "miescie" nie slyszalam o pracy tam ale to co przeczytalam nie miesci sie w glowie. Dobrze ze z ciekawosci zajrrzalam na ta strone bo jeszczee byym z nimi jakąś umowe podpisała. Na rozmowę pójde z ciekawosci ale opinie te mnie trochhe nie ukrywam przerazilywiec chyba nie bede sie zbytnio w to angazowac

heheszek

Racja taka, że ta firma nie ma konkurencji wśród traktowania pracowników. Przecież tam nikt z Zielonki i okolic nie chce pracować bo wie co to za firma wystarczy spytać na mieście kogokolwiek o ARTI.

prawdawaswyzwoli

W końcu jakieś prawdziwe opinie wpłaty do ręki i w sumie to co łaska bo wypłaty to loteria urząd skarbowy gówno może zrobić bo jak da się kopertę to wiadomo jak się kończy wizyta wiecie jak to wygląda w tym kraju. Zatrudniają na czarno pieniędzy nie wypłacają ogólnie nikt z Zielonki i okolic nie chce tam pracować spytajcie na mieście o ARTI każdy wam powie miłe słowo na temat pracy w tamtej firmie nawet spójrzcie sobie na opinie na temat samej firmy i tego chińskiego chłamu, którym handlują śmiesznie że już nikt go nie chce kupować na allegro mają parę kont bo mieli tyle negatywów.... ;/ ogólnie tym co nie wierzą polecam się tam zatrudnić pozdrawiam

mrowca

Prawda (niestety) jest taka jak opisała to karola123 w poście z października br. Ja chciałam tam tylko zarobić na swoje wydatki i tyle. Przyjść, zrobić swoje i pójść do domu. Nic więcej. Spotkałam się z brakiem szacunku i nierównym traktowaniem. Kwestii wypłat, urlopów, zwolnień (i jeszcze raz WYPŁAT!) celowo nie poruszę, bo musiałabym powtórzyć wypowiedź milutki z października... Dodam jedynie, że w firmie, to temat tabu. Jeżeli będziesz tam pracować, to nie pytaj o to nikogo w biurze (i przełożonych), bo mimo, że spytasz "po cichu", "góra" i tak się dowie. W wielkim skrócie - nie polecam tej firmy. Moi przedmówcy wszystko ładnie, prosto i zgodnie(!) z prawdą opisali. Zamiast jeździć do Nich lepiej aktywnie poszukajcie pracy. Sytuacja na rynku pracy się poprawia, nie jest aż tak trudno znaleźć normalną pracę jak to było jeszcze rok, dwa temu. Naprawdę. Tak to jest jak ktoś się w szybkim czasie, dorobi dużych pieniędzy. Zapomina się o tych których mijało się pnąc (i będąc) na szczyt(cie), ale kiedyś gdy spadną na dół, to się zdziwią... PS. Łatwo jest się domyśleć, kto jest użytkownikiem: Lejce oraz Frodo ;)

karola123

nurek idź przecież my tu nikomu nie zabraniamy pracować. Tylko żeby po 4 tygodnia jak przyjdzie czas do wypłaty, nie żałował.

milutka

za zwolnienie i za urop nie placa, mimo ze ma sie umowe o prace, wyplata jest do reki, i nic im nie zrobisz ze wyplaca ci np. polowe mniej, bo zaczynaja straszyc ze podpisywalas niby pozyczki na kwote 2, 3 tys, czyli tak zwane kp czy kw, ktore podpisujesz przy dostaniu kasy

Ola

A nie lepiej było załatwić sobie zwolnienie i jeszcze troche ich pociągnąć skoro oni tak sobie z Wami pokrywają? I jak to jest z tym nieplaceniem kasy? Wypłata idzie na konto, czy do ręki?

karola123

qaz, o czym Ty piszesz, kto tam pracuje, tam nie ma pracowników, którzy pracują dłużej niż 1 miesiąc max do 3 miesięcy. Jaka polityka z pracodawcą??? A czy to jest w ogóle pracodawca, nie to Panowie niewolników. Po co uprawiać politykę, kiedy nikt tam nie chce pracować. Wszystkie opinie wstawiam po to aby, ustrzec chętnych do pracy w Arti Zielona, ponieważ szkoda ich czasu, energii, zdrowia, pieniędzy pamiętaj, że za ostatni miesiąc Ci nie wypłacą pensji i mają na to swoje sposoby. Poza tym zgadzając się na pracę w tym czym rezygnujesz z być może z innej pracy, która przyniesie satysfakcję, lub po prostu ludzkie traktowanie. Czegoś takiego jak szacunek i właśnie ludzkie traktowanie w Arti nie dostaniesz. Pozdrawiam serdecznie Pana I i Pana A i Panią I..kę. Super trzymajcie tak dalej, mnie się nie nudzi pisanie. :)

karola123

Dlaczego nie widać moich poprzednich opinii???? Były napisane zgodnie z prawdą i regulaminem. Jak się nie mylę Polska to państwo prawa? To w jaki celu Go Work prowadzi ten portal chyba po to aby zarobić na takich ludziach jak właściciele firmy Arti. Nie polecam tej firmy i przyczynię się do tego aby, w necie krążyły opinie zgodne z prawdą czyli BARDZO NIEPOCHLEBNE. Firma Arti to bardzo zły pracodawca, nie znalazłam tam ani jednego argumentu za tym aby tam pracować. Właścicieli dalej pozdrawiam i nich płacą za usuwanie opinii, a ja będę pisać bo za to nie płacę. No i zachęcam ich do pisania pochlebnych niech robią z siebie idiotów...upss przepraszam nie muszą :)

Zostaw opinię o Arti - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arti