Opinie o Rrtruck Rafał Zuszek w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rrtruck Rafał Zuszek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rrtruck Rafał Zuszek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rrtruck Rafał Zuszek w Poznań

Autoszkoła

Usuwanie prawdziwych komentarzy przez gowork to pomoc dla Pana Rafała Zuszka w dalszym (usunięte przez administratora)ludzi. Niech się to wreszcie skończy!

@Autoszkoła

Kompletne zero , dla oszczerczych komentarzy !!! Super zadowoleni , potrafią docenić , czy rzekomo pokrzywdzeni , muszą zaczekać na swojego lekarza. Chętnie spotkam się w Sądzie by odszczekal ten skrzywdzony nieprawdę !!! Opiera się na dowodach a nie zmyślonych historiach. Każdy ma swoją rację i brak reakcji z mojej strony , byłby przyznaniem się do winy bluźnierco i kłamco....Nigdy nie zniżam się do poziomu tych absurdalnych oskarżeń. R.Z

@Autoszkoła

Szaleństwem jest AUTOSZKOŁA to co wypisujesz....Nigdy i nikogo nie oszukałem....są dowody a nie obłe oskarżenia... Odwagi. Imię i nazwisko poproszę....Pokrzywdzony R.Z

Autoszkoła

Nie cwaniakuj na portalu tylko spotkaj się w sądzie. Nikogo policja nie doprowadza z pokrzywdzonych do postępowania przygotowawczego tylko Ciebie!

@Autoszkoła

Nigdy tak nie postępowałem . Zawsze mam szacunek dla kulturalnych ludzi. Ale nie pozwolę sobie na obrażanie mnie , zniesławianie i zniewage. Każdy musi ponosić odpowiedzialność za to co mówi , pisze , czyli za swoje czyny. Jestem kulturalnym człowiekiem i dlatego takich jak Ty AUTOSZKOŁA , przestrzegam przed niedozwolonymi czynami. I zapamiętaj sobie gdybyś nie wiedziała AUTOSZKOŁO , że warto się przedstawiać , dla wiarygodności zdarzeń , które w sposób formalny mogą i będą podważone. Z szacunkiem Rafał Zuszek

Michał przybylski

(usunięte przez administratora) kupiłem przyczepę,zwodził z dostawą ,wszyscy mu zmarli,wszystkie choroby świata przeszedł,sprawa w sadzie ,nie stawia się ,mediacje się nie stawił , zapłaciłem 30 tys za przyczepę i a nie kasy ani przyczepy (usunięte przez administratora)

Michał Przybylski z częstochow

Potwierdzam to co kolega napisal(usunięte przez administratora) ,przyczepa kupiona przyczepy nie ma kasy nie ma na sprawy się nie stawia itp.

Aplikowałeś do firmy Rrtruck Rafał Zuszek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
klient

Nie polecam , uważajcie na tego Pana , trzymajcie swoje pieniądze mocno w garści

@klient

Szaleństwem jest to co napisałeś. Nie wiesz co robisz , ale może się dotrze i do Ciebie.

@Rafał

Panie Rafale, czy pan straszy klienta? Chciałem kupić przyczepe, ale często znikają z aukcji. Jest to konsekwencja niepłacenia za serwis otomoto, czy innych portali aukcyjnych. Człowiek który handluje takim towarem z reguły nie powinien mieć problemu z opłaceniem tak drobnych kwot. Znajduje się od dwóch miesięcy jedno ogłoszenie z wpisem „oferta cenowa do końca tygodnia”. Czy ta oferta cenowa jest nadal aktualna?

@Jakub

Czym nazywa Pan straszenie , zapytam ? Nie zrozumiałem pytania ? Gdyby wnikliwie analizował Pan oferty , nie czyniłby Pan i nie insynuowal jakieś nieprawdy. Dla tych którzy chcą dokonać zakupu , ci klienci dokonują transakcji. To dziwne , że znalazł Pan tylko jedna oferte. Zatem albo nie umie Pan wykonać funkcji z telefonu , to zapraszam do komputera. I dodam na koniec dla Pana niewiedzy , że skoro oferta zmienia cenę , to i okres obowiązywania oferty , jest w danej cenie ograniczony. Sądzę , że dla inteligentnego klienta , treść odpowiedzi jest bardzo zrozumiała. Dlatego jeśli zapyta Pan o którą ofertę chodzi z podaniem ID , odpowiem co do aktualności ofert.

@Rafał

Oferta ma cenę od x dni taka sama :). Panie Rafale. Ja od Pana już nic nie chce kupić, bo się zwyczajnie boję.

@Jakub

Dla Pana. Krótkowzroczność i lek , są leczone. Gratulacje zatem , bo nie taki diabeł straszny jak go malują "....... oczywiście dla inteligentnych i gdyby komuś przeszkadzały kropeczki. A strach proszę pozostawić tam gdzieś w swoim , wyimaginowanym świecie.....Realkauf

@Rafał

Ma Pan jakieś kompleksy na punkcie inteligencji, ze ciągle Pan o niej mówi? Zdania przez Pana napisane nie maja ładu i składu. Co do ofert - na ten moment nie ma ich w internecie wcale.

@Jakub

Odpowiadając Panu , dobitnie wyrażam i podnoszę poziom , nie obniżając swojego poziomu. A skoro ma Pan problem , proszę korzystać z innych form leczenia swoich kompleksów. A do mojego ładu proszę " nie ładować się ze swoimi buciorami ". (usunięte przez administratora)

@Rafał

Zamiast odpisywać normalnie, Pan wszystkich poucza i ubliża, a pewnie skończył Pan zawodówkę bez zawodu. Proszę się wyciszyć i realizować te „100 kontraktów rocznie”, chociaż pewnie i to jest mitem, bo z dwóch przyczep stu zrobić nie idzie, chyba ze jedna sprzedać stu osobom. Również żegnam.

@Jakub

I znów się Pan myli , bo tylko odpowiadam a pouczam gdy muszę. Dla mnie Pan reprezentuje poziom 0 , dlatego nie zniżę się do Pana , by powiedzieć kim Pan Anonim jest. Kończę swe rozważania , gdyż jestem właśnie w trakcie realizacji tych kontraktów....i na pewno nie idzie....na pewno.

Rafał Zuszek

Proszę o podanie danych anonimowej Autoszkoly , dla możliwości wyciągnięcia konsekwencji prawnych za zniewagę i zniesławienie mnie. Treść przekazałem już swojemu adwokatowi , ponieważ dane zawarte w treści zniewagi są nieprawdziwe. Rafał Zuszek

Autoszkola
@Rafał Zuszek

Oczywiście czekamy Panie Rafale z niecierpliwością. Bardzo nam miło, ze nastąpił kontakt z Pana strony! Wszystkie informacje które napisaliśmy, są na stronach z giełdami długów. Zapraszam adwokata do kontaktu w sprawie zwrotu pieniędzy za towar. Pozdrawiam

@Rafał Zuszek

Stosowne dokumenty wyślemy, gdy portal gowork o nie poprosi. (usunięte przez administratora) Polecam również zainwestować w słownik języka polskiego, bo te „........, !!!!!!!” przy każdym zdaniu robią okropne wrażenie na kontrahencie. Nie pozdrawiam.

@Autoszkola

Z anonimami już nie podejmuję kontaktu. Za zniesławienie i zniewagę , oraz naruszenie RODO , zgodnie z art.kpk trzeba ponosić konsekwencje i te będą wyciągnięte. A sprawą już się zajmuje adwokat. R.Z.

Rafał Zuszek

Opinia dla działalności Gowork.pl : Szanowni Państwo , ponieważ nie mając żadnej podstawy prawnej ( wyroku ) , ani zweryfikowanych wiadomości, zamieszczacie bezpodstawne szkalujące wpisy dotyczące mnie jak i mojej firmy , oraz osób niezwiązanych , podjąłem w dniu dzisiejszym kroki prawne , za zniesławienie oraz zniewagę. Nie pozwolę nikomu na szkalowanie mnie , tym bardziej , że wpisy przez Państwa są anonimowe a na które natychmiast odpowiedziałem. Naruszacie prawa innych , dlatego zamieszczone wiadomości przekazałem już swojemu adwokatowi. Rafał Zuszek RRTRUCK

Autoszkoła

Jestem byłym klientem Pana Zuszka. Od samego początku była przyjazna atmosfera i swietny kontakt, jednak po wpłacie pieniędzy na konto, kontakt z Panem Rafałem był bardzo mocno ograniczony, a następnie niemożliwy. Przedmiot umowy nie został do dziś dostarczony. Pan Rafał działał w takich firmach jak : "BALANCE" - zarejestrowana na Jabłonkowskiej 20 - firma zadłużona/ zamknięta "POZNANSKIE CENTRUM PRZYCZEP I ZABUDÓW" - zarejestrowana na Jabłonkowskiej 20 wraz z Małgorzatą Grabską-Zuszek - firma zadłużona/ zamknięta. "BACHTRUCK" -zarejestrowana na Jabłonkowskiej 20 wraz z Barbarą Z - - firma zadłużona/ zamknięta "KRTRUCK" - zarejestrowana na Jabłonkowskiej 20 wraz z K. Fischer - firma zadłużona/ zamknięta. Wszystkie informacje znajdują się na giełdach długów. W każdej jednostce gospodarczej, Pan Rafał pełnił funkcję pełnomocnika. Mam nadzieje, że ten komentarz będzie przestrogą dla ludzi, którzy chcą wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. NIE POLECAM!!

@Autoszkoła

Moze wiecej odwagi GOSCIU , bo ukrywasz sie bedac anonimowym....moze z mojej strony cos dodam na Twoj temat i twojej firmy ? Przedstaw się (usunięte przez administratora) z imienia i nazwiska , wtedy podejmę działania prawne..... Rafał Zuszek

Iveco

Witam, Jestem zainteresowany zakupem naczepy, posiadam ciągnik siodłowy IVECO. Proszę o przysłanie oferty na mojego maila: ftz0505@gmail.com Pozdrawiam Tadeusz

Izolda

Jeśli brak podstaw ,żeby uzasadnić negatywną opinię to najłatwiej oczernić pod nickiem np.Hary czy Gość? Firma działa dość krótko i jest na razie dobrze oceniana!

@Izolda

Dziekuje , za rzetelny wpis. Realizujemy ponad 100 kontraktow rocznie , i ci anonimowi niezadowoleni , tylko z tej formy korzystaja. Za zniewage i znieslawienie , kazdy poniesie kare. R.Z

AGROHURT

NIE POLECAM

@AGROHURT

Moze wiecej odwagi GOSCIU , bo ukrywasz sie bedac anonimowym....moze z mojej strony cos dodam na Twoj temat i firmy AGROHURT ? (usunięte przez administratora)

"AGROHURT"
@RRTRUCK

Nieterminowa dostawa, problemy z rozliczeniami.

@"AGROHURT"

Nigdy takiej sytuacji nie bylo miejsca , co wiecej , w terminie import , a odbior po stronie zleceniodawcy. Dodatkowo wszystko opisane potwierdzeniem odbioru , no chyba , ze dokument potwierdzajacy odbior , mam doslac. Zatem za znieslawienie i zniewage , dokonam odp.zgloszenia zgodnie z k.k. Wtedy dodam opinie , po formalnym wyroku. R.Z

HARY

NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Rrtruck Rafał Zuszek - Poznań

• Jak się pracuje w Rrtruck Rafał Zuszek?

Zobacz opinie na temat firmy Rrtruck Rafał Zuszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rrtruck Rafał Zuszek?

Rrtruck Rafał Zuszek
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jabłonkowska 20
    61-435 Poznań