Adres: Rynek Jeżycki ., 60-847 Poznań

NIP: 7811340609 REGON: 632465764

Opinie o Czesława Łukaszewska Handel Artykułami Przemysłowymi Pochodzenia Zagranicznego i Krajowego

Filtruj opinie po kryteriach:

Twoja opinia ma znaczenie! Jak wygląda praca w firmie Czesława Łukaszewska Handel Artykułami Przemysłowymi Pochodzenia Zagranicznego i Krajowego w mieście Poznań, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

Zostaw opinię o Czesława Łukaszewska Handel Artykułami Przemysłowymi Pochodzenia Zagranicznego i Krajowego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czesława Łukaszewska Handel Artykułami Przemysłowymi Pochodzenia Zagranicznego i Krajowego

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.