Opinie o Jan Nierdzewny Daniel Panyło w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jan Nierdzewny Daniel Panyło. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan Nierdzewny Daniel Panyło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Nierdzewny Daniel Panyło w Dębica

Jan Zardzewiały Nowy wpis

Ogólnie to zakład dobry jak brak obuwia i odzieży ochronnej to dla Ciebie norma. Jak brak BHP stress i tego typu sprawy są dla Ciebie okej to bierz się za tą pracę. Stabilizacji tutaj nie ma. Wszystko wskazuje że będę się zwalniał. Nie polecam. Pozdro Areczki.

Pracownik Nowy wpis
@Jan Zardzewiały

Koledze chyba ciężko podjąć decyzję? Od kilku dobrych miesięcy nie zauważyliśmy żeby ubyło któregoś z pracowników :D Generalnie w firmie jest bardzo mała rotacja. Z tego co widzę, to jak ktoś już się wpasuje w klimat tej firmy, to zostaje z nami na dłużej. Miła atmosfera, nikt na nikogo nie krzyczy. Nie wiem co tak kolegę stresuje ale w moim przypadku nie mam co narzekać. Nawet jak się popsuło materiału za grube pieniądze, nigdy nie było nawet rozmowy że trzeba będzie to pracodawcy zwrócić/odpracowywać. Chociaż w takich sytuacjach faktycznie był stres, no bo jak to powiedzieć szefowi? :D Nastawienie zawsze na rozwiązywanie problemów, poszukiwanie plusów w mało sprzyjających okolicznościach. Odnośnie odzieży ochronnej to z tego co kojarzę nie zawsze musi być zapewniana przez pracodawcę. Jeśli chodzi o BHP to też wydaje mi się że zawsze wszystko było tak jak ma być: szkolenia, wszelkie środki ochrony osobistej - maski, rękawiczki, kaski, okulary itp. - pracodawca zapewnia. Nie wiem może specjalistą od BHP nie jestem ale żadnych uchyłków od normy moim zdaniem nie było.

Ciekawy Nowy wpis

Witam czy osoby bez doświadczenia są brane pod uwagę? Jest możliwość przyuczenia do zawodu?

dfgh

Coś mi się wydaje, że pracodawca sam sobie pisze laurki, praca za najniższą krajową, każdy pracuje bo musi a w między czasie szuka sobie nowej roboty, juz nie mówiąc o cenach jakie sobie wołają za cięcie, nie trzeba mi wierzyć na słowo wystarczy zamówić, kupic coś u nich

@dfgh

Opinia pada od klienta nie od pracownika? Dopytuję, bo zauważyłem taką informację w internecie o jakimś wykreśleniu z rejestru które przypada na końcówkę stycznia. Czy ktoś wie o co może z nim chodzić? Wpłynęło to jakkolwiek na aktualne warunki pracy? To zmiany prawne?

Pracownik Nowy wpis
@dfgh

Pracuje od paru dobrych lat i nie zarabiam najniższej krajowej. Zarabiam bardzo dobrze ja na polskie realia. Praca jest na każdym stanowisku raczej inna, więc nie wypowiem się za wszystkich. Natomiast pracy jest dużo i można się rozwijać. Nigdy nie spotkałem się w innej firmie, żeby szef zasuwał równo z pracownikiem tak jak w Janie- tym samym uważam że żaden z prezesów nawet nie miał by czasu pisać sobie "laurek " pozdrawiam

Jan Nierdzewny Daniel Panyło poszukuje kandydatów na stanowiska operator produkcji. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Firma Jan Nierdzewny Daniel Panyło w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica

Super atmosfera. Nie ma kłótni i zgrzytów. Szefowie bardzo w porządku. Praca na jednej zmianie. Polecam

Joanna

Cześć, wiecie coś na temat rekrutacji tu u nich? Są niby ogłoszenia na stronie ale z 2021 roku to raczej nieaktualne? Na kogo obecne mają tu zapotrzebowanie i jakie warunki przy tym oferują?

@Joanna

Witam, To czy ogłoszenia są aktualne oraz warunki zatrudnienia, pozna Pani dzwoniąc na numer w zakładce kontakt. Zapraszam do kontaktu. ;)

Programista

W Janie Nierdzewnym pracuje się bardzo dobrze. Kadra pracownicza w większości młoda. Wynagrodzenie to sprawa indywidualna ale w moim przypadku jest satysfakcjonujace. Nowe maszyny i planowany zakup kolejnych. Projekty, które wykonujemy są niesamowicie różne i wymagają indywidualnego podejścia także nie ma nudy (usunięte przez administratora) Oczywiście nigdzie nie ma kolorowo i zdarzają się wpadki i uwagi co do pracowników. Jednak są rozwiązywane za zamkniętymi drzwiami, w cztery oczy. Oznacza to, że nie występuje wydzieranie się na jednostkę przy wszystkich co bardzo sobie cenię. Szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Nierdzewny Daniel Panyło - Dębica

• Jak się pracuje w Jan Nierdzewny Daniel Panyło?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Nierdzewny Daniel Panyło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Nierdzewny Daniel Panyło?

Jan Nierdzewny Daniel Panyło
  • Rzeszowska 139