Opinie o Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki w Zielonki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki w Zielonki

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki w miejscowości Zielonki? Każda opinia ma znaczenie!

Emilia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Niestety (usunięte przez administratora)szkoły we własnym zakresie interpretowała umowę wypłacając mi ok 40 % wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Ponadto kontakt jest bardzo ograniczony, wielu rzeczy które planowałam nie mogłam zrobić ze względu na brak odpowiedniego kontaktu i zaangażowania. Wymagają bez zaangażowania oczekując cudów. Niestety, typowy polski pracodawca postkomunistyczny. Opinia niestety jest większości negatywna ponieważ brak wypłaty wynagrodzenia godzi w godność pracownika a to wymaga podjęcia odpowiednich działan. Byłam zatrudniona jako specjalistka od spraw marketingu.

Magdalena Malota Nowy wpis
@Emilia

Pani Emilio widzę, że nie przestaje Pani zniesławiać naszej firmy. Daję Pani ostania szansę na rewidowanie Pan postepowania zanim zaczniemy dochodzić swoich praw. Ponownie wyjaśniam wszystkim potencjalnym pracodawcom Pani Emili Olszewskiej , że jest osobą która oczekuje wynagrodzenia za niewykonaną pracę. Żąda zapłaty 100% wynagrodzenia mimo, że nie wywiązała się ze swoich obowiązków. Otrzymała wynagrodzenie stosownie do zakresu wykonanych prac choc i tak w mojej ocenie z nawiązką. Na prośbę rzetelnego rozliczenia wykonanych prac eskalowała swoje żądania płacowe. Sama zakończyła współpracę mając do tego pełne prawo i współpraca mogła zakończyć się profesjonalnie ale Pani Emilia Olszewska postanowiła ostatni miesiąc współpracy spędzić na jak sama określiła poszukiwaniu pracy bo została bez środków (choć sama się zwolniła), nie wykonała działań marketingowych które sama co miesiąc określała jako konieczne do wykonania (więc to nie my stawialiśmy wymagania) Nie wywiązała się z tego co sama planowała. Pani Emilia Olszewska sama określiła w korespondencji że oczekuje wynagrodzenia za gotowość do pracy. No niestety nie jesteśmy firmą która płaci za nieróbstwo. Skoro nawiązuje Pani do (usunięte przez administratora) to Panią cechuje podejście typowe dla tej epoki czy się stoi czy się leży ...... ale te czasy są już minione na szczęście. To my powinniśmy ostrzegać przed Panią bo przywłaszczyła Pani sobie bezprawnie prace wykonane dla nas za które zapłaciliśmy które są nasza własnością czy cos się nie zgadza?? Zatem jeśli nie zaprzestanie Pani oczerniać nas w internecie podejmiemy stosowne kroki.

Meggie Nowy wpis

Bardzo fajna szkoła pracowałam tam 7 lat Dobra luźna atmosfera w pracy, brak wyścigu szczurów, duże zaufanie ze stony właściciela ale jednocześnie jasno stawiane wymagania i oczekiwania. Bardzo duże wsparcie ze stony sekretariatu w codziennych sprawach i w sytuacjach trudnych. Uczciwe warunki zatrudniania, bogata baza dydaktyczna. Fajne miejsce do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki - Zielonki

• Jak się pracuje w Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Malota Shamrock School Of Languages Zielonki
  • Spacerowa 35