Opinie o Usługi Komunalne Biker Mucha Adam w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Komunalne Biker Mucha Adam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Komunalne Biker Mucha Adam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Komunalne Biker Mucha Adam w Inowrocław

Michał.Manikow Nowy wpis

Firmę oceniam pozytywnie, szybki czas realizacji zamówienia

KamilMajszaczyk Nowy wpis

Z żoną bardzo sobie cenimy usługi wykonane przez firmę Pana Adama. Nie raz przyjechał do nas w kryzysowej sytuacji i pomógł.

tajemniczyklient Nowy wpis

Pomimo inflacji jaka miała miejsce w naszym kraju, stawki za usługi są bardzo korzystne. Wręcz bym powiedział że bez zmienne

Weronika123 Nowy wpis

Moim zdaniem jedna z lepszych firm na rynku w Inowrocławiu i okolicach

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Usługi Komunalne Biker Mucha Adam? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Tomasz.Wo80

Uważa, że firma jest godna polecenia. Kierowcy zawsze są mili, chociaż nie zawsze wywóz jest w zamówionym dniu. Zawsze jednak dostaje telefon od właściciela, ze dojedzie w dniu kolejnym o pasującej mi godzinie.

k.pol

Jestem zadowolony z usług firmy Biker

klon1

Tak rzetelna firma, że nie można się dodzwonić. Musiałem zmienić firmę. Wywożą samą wodę a gęste zostawiają. Faktury też nie można się doprosić.

KarolinaKa
@klon1

Nie zgodzę się z pańska opinią. Wszystkie zgłoszone przez męża bądź mnie odbiory szamba były wykonane w uzgodnionym dniu i wyciągnięte całe, gęste i woda

KarolinaKa.

Współpracuje z tą firmą od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zgadnie z ustaleniami. ????

Rafal5

Czytając negatywne komentarze o danej firmie, pragnę powiedzieć że to na pewno fejk. Firma Biker jest bardzo rzetelna. Każdy kierowca jest bardzo miły i przyjeżdża w określonym czasie. Usługa wykonana szybko i dokładnie. Polecam!

Twoja opinia ma znaczenie! Jak wygląda praca w firmie Usługi Komunalne Biker Mucha Adam w mieście Inowrocław, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

Pituś

Właściciel bardzo niegrzeczny wręcz chamski, niesłowny jak już się dodzwonisz i umówisz to i tak nigdy nie przyjedzie na czas i w umówiony dzień, Pan sobie życzy żeby cały dzień na niego czekać jakby ludzie nie pracowali, a jeśli potrzebujesz fakturę czy umowę zapomnij

Mateusz

Macie jakieś szkolenia w siedzibie firmy ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Usługi Komunalne Biker Mucha Adam?

dankan.op

POLECAM!!! Styl-BAJKA

Jan.Ino

Jest bardzo profesjonalnie i miło zarazem.

Jan.Ino

Bardzo dobra firma. Ceny przystępne, a praca wykonana w szybkim czasie po zgłoszeniu.

Jarek

@dankan.op to znaczy? Nie ma żadnych wyznaczników co do ubioru?

pan.sławomir.1

Bardzo rzetelna firma. Działa szybko i bez zarzutu! Polecam!

krzysztof.79

Zdecydowanie polecam tę firmę pod każdym względem. Firma działa bardzo dobrze i sprawnie !

Seba

OK.

Karolina79

Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości usług, jak i z pracowników firmy Biker.

mikołaj.k

Firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Komunalne Biker Mucha Adam - Inowrocław

• Jak się pracuje w Usługi Komunalne Biker Mucha Adam?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Komunalne Biker Mucha Adam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Komunalne Biker Mucha Adam?

Usługi Komunalne Biker Mucha Adam
4.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Budowlana 93
    88-100 Inowrocław