Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

perrmittexpert

Trzeba mieć bardzo zdrową wątrobę a jak się na arusia trafi to stalowe nerwy żeby w pysk nie strzelić

Iwona

A co możecie powiedzieć o procesie rekrutacyjnym do Geofizyka Toruń? Z ilu etapów się składa? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia również w tym zakresie.

GINGP
@Iwona

Pani Iwono rekrutacja w GT odbywa się podobnie jak w innych państwowych firmach.Są to trzy poziomy: 1 kult polityki pro rodzinnej więc przyjmuje się pracowników po koneksjach familijnych. 2 przyjmowanie osób po różnego typu znajomościach. 3 zatrudnianie ludzi na wariata tylko do pracy w terenie za min. płacowe tryb parobkowy.

Były

Ktoś jest w Austrii? Jak idzie?

Były

Piszesz poważnie? Czy taka atmosfera?

lkj

No... łapanki na ulicach Torunia są, by na bazę terenową wysłać "dostawę"? A to się porobiło, przedtem była selekcja ochotników.

zażenowany
@lkj

Bym nie miał co jeść to nawet bym nie wrócił do tego syfu. Podziwiam tych co zwolnili i wrócili. Brawo Wy. Pracujcie za te marne grosze w bagnach albo upokarzani przez rolników a gdy kontrakty się skończą to wywala na zbity pysk. Brawo brawo i jeszcze raz brawo !

dobrze to już było
@zażenowany

Ktoś kiedyś przywlókł pomysł firmy " kadrowej " . Zaczęto od prania mózgów / szkoleń / kierowników . Bez oporu związków zawodowych zwykłych ludzi omotano . Jednym zwolnienia ... drugim podwyżki . W taki prosty sposób rozmontowano ewentualny opór załogi . Potem były już tylko kolejne i następne zwolnienia . Wyszło ... jak zawsze ! Powstała firma dla wybranych !

Torunianka

Faktycznie bywa tutaj nieciekawie. Mój kuzyn jest księdzem i zarabia od 8 do 11 tysięcy złotych miesięcznie w zależności od ilości pogrzebów, ślubów i chrztów. Podatek płaci śmiesznie niski, więc ta kasa jest praktycznie na czysto. Ma bardzo dobrze płatny etat w szpitalu jako kapelan oraz zarabia na sakramentach i kropi firmy itp. Pytałam go czy mógłby mi załatwić jakąś robotę (w końcu mają swoje szkoły, przedszkola, media, uczelnie i inne biznesy) to powiedział, że może mi załatwić pracę, ale za Bóg Zapłać, czyli charytatywną. Na taką pracę to ja nie mogę się zgodzić, bo wynajmuję pokój i coś muszę jeść. To już wolę zostać w Opusie i zarobić na chleb, masło i opłatę wynajętego mieszkania.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
polovczyk

Arussss żyjesz co tak cicho siedzisz? Gaciami trzęsiesz?

Iwona

@Bqq rozumiem, że w firmie pracujesz już kilka lat. Co możesz powiedzieć o plusach pracy w firmie? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

alba
@Iwona

Ostatnio podpięli się do Medicoveru. Bez pośrednictwa GT taki wypasiony abonament obejmujący rodzinę kosztuje około 4-5 razy tyle. A to 4-5 oznacza z kilkaset zł więcej. Nie wiem jak dla pracowników "na czas wykonania pracy", ale "na czas określony" i "na czas nieokreślony" mają takie benefity.

ted
@alba

Czyli można funkcjonować nie mając własnej przychodni zdrowia , ośrodków wypoczynkowych i rozbudowanej administracji ! Bez potężnych magazynów , o których dziś mało kto już pamięta ... Zgodnie z planami sprzed dziesięciu lat powstaje firma kadrowa a przy niej sieć podwykonawców ... KADRY GT ... są głową ... ale niech pamiętają , że to LUDZIE TERENU SĄ SOLĄ tej firmy . Pentagon przy wsparciu Łącznika rządzą ale bez zmotywowanych terenowców GT daleko nie ujedzie ..!

alba
@ted

Oczywiście, że można, czasem nawet trzeba, byle nie popadać w przesadę. Nie wszystko "leży na półce i czeka" u producentów sprzętu i części.

Bqq

Jak masz problem to rozwaz inna prace w geofizyce tez trzeba pracowac nikt nie zmusza zebys tam pracowal niepisz gl ja pracuje kilka lat i nie. Narzekam mam pensje na czas a nie koperty jestes z tych co nic nie . sprawa ale nie obrazaj tych co pracujaupot

Hak

Chcesz dostać się do DMT napisz CV wyślił i czekaj.Nie licz na kolegów bo ich w Polsce nie ma.Powodzenia.

Hak

polovczyk

A kto jest największym donosicielem i lizusem w GT? Macie jakieś propozycje

ernest
@polovczyk

Ciężko jednogłośnie podać kto , bo można zakwalifikować połowę załogi ha ha ha

Edzio

Witam znajome twarze jak tam na kontrakcie,można chlać w sobotę i niedzielę.

Ryzyk geofizyk

Dostałem ofertę pracy jako wiertacz. Co sądzicie? Czy warto? Ile realnie na rękę można dostać?

Fakty
@Ryzyk geofizyk

Kolego o nic nie pytaj tu nikt ci nie pomoże nikt nie odpowie ,mogą cię oczernić opluć pośmiać się.Tu jest Polska ten kraj naród upada czemu bo sobie nie pomagamy bo się razem nie trzymamy chcesz skłócić polaka z polakiem rzuć między nich złotówkę.

leo
@Ryzyk geofizyk

Po kliknięciach widać , że Ich ucieszyłeś . Jeśli jesteś ryzyk ... przyjdż do pracy , za miesiąc się przekonasz . Jeśli jesteś bystry ... sam sobie daj odpowiedż . Jeśli nie ... to na geofizyka się nie nadajesz .

haha

xyz
@haha

a tak szczerze to po odliczeniu twoich kosztów to z 1500 ci zostanie nie ma za co robić szkoda czasu

konfitura
@xyz

I jeszcze Cię gonią nieroby z wielkimi brzuchami. Tym cwaniakom niedługo się skończy. Obserwuje i wyciągam wnioski

hahaszek

A gdzie jest WejCHerowo?

daro
@hahaszek

Jak tam idą Bieszczady? skończone ?

Kierowca wes sie za prace myslisz siedziec w aucie nie te czasy musisz pomagac nierobie jeden powinni cie zwolnic

leo

Kilka lat w GT to bogate doświadczenie życiowe . Większość poddała się korporacji , która prowadzi ich za rączkę .

sukces
@leo

Haha po dwoch latach w korpo 6 na raczke w GT trzeba jezdzic po zabitych dziurach i spac na zaplesnialych kwaterach hahahaa w korpo w delegacje bussinesem i whotelu 4 gwaizdki ot to korpo. Zazdrosc zrzera przyklad w bydgosczy moze nie tyle co w Krakowie ale polowa gt do korpo do atosa w bydgoszczy uciekla zeby bidy nie klepac (wszyscy informatycy)-gt stac tylko na stazystow. Pozdro z polski kat A!! A uprzedze smog i w bydgoszczy i toruni jest i skrac zycie srednio o 12 miesiecy a w krakowie o 18 wiec slaby argument.....

fren
@sukces

W metropolii B chętnie przyjmują nowych pracowników i dobrze im płacą . Tylko dlaczego po 2 - 3 latach uciekają ? Chyba nie tylko z powodu smogu . A w GT ciepełko , rodzinnie .

Kierowca

Panowie pomóżcie macie jakiś sposób na nadgorliwego poprawkowego.

lkj
@Kierowca

Potem geofizyk i operator będą świecić oczyma, że rekord niezaliczony. Idź na taksę panienki wozić, jak ci się nie chce po terenie jeździć.

Stary
@Kierowca

Był taki w Wejcherowie narwany poprawkowy znalazł się na niego sposób zawsze jak wyczyściło się swoje odcinki to była chwila przerwy i cisza na radyjku,nocki krótkie spać się chciało człowiek zmęczony koleś usnął drajwer by mieć spokój odłączył radyjko.AP. ponoć pół godziny kolesia wołał aż ktoś do niego zadzwonił ,a że u Pabiana nie ma wytłumaczenia zrobił koleśowi ścieżkę zdrowia z bateryjką.

TT

Panowie są jakieś nowe tematy.

Brygadzista

Szukam kontaktu odnośnie DMT

Marku

Paweł mówisz o DMT ??

Niemcy kwatery po 18 euro z własnej pensji śniadanie i wyżywienie w niedzielę bo jest wolna.nie dziwi że tylu ludzi ucieka do konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo