Opinie o Zmysł Ciała Denis Ostapczuk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zmysł Ciała Denis Ostapczuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zmysł Ciała Denis Ostapczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zmysł Ciała Denis Ostapczuk w Warszawa

Wojtek222@ Nowy wpis

Rzetelny i profesjonalny specjalista. Pomógł mnie i osobom z rodziny wielokrotnie.

Grażyna Nowy wpis

Widzę, że sporo osób poleca zabiegi tutaj. Sama nad tym myśle. Ale jak jest tutaj cenowo Waszym zdaniem? Spoko czy średnio?

Krystyna

Dzień dobry wszystkim - czytającym :) U Pana Denisa byłam dwa lata temu z rwą kulszową . Wyleczona w 100% Wczoraj byłam na kompletnym masażu , doszłam do momentu gdzie zesztywniały mi prawie wszystkie członki mojego ciała . Nie mogłam się ubrać - drętwiały ręce i nogi itd. Po zabiegu spałam 10h - wstałam jak ' młody Bóg " Nic mnie nie boli - jestem bardzo szczęśliwa choć mam już 70 lat. Nie ma większego leku od masażu , który wykonuje Pan Denis

@Krystyna

Ale po zabiegu wróciła Pani do domu czy można było odbyć noc tutaj u Pana? Ktoś Panią odebrał czy faktycznie można zostać w firmie na tak długo po zabiegu?

Krystyna
@Joanna

Po zabiegu wróciłam do domu / taxi. Odpoczywam leżąc - mam też specjalny pas na kręgosłup. Dbam o niego , bo znam ten ból . Recepta na chemię kosztowała 680 zł. / a masaż 150zł. Teraz jest bez chemii i bez bólu. Polecam - jest wspaniałym - dla mnie lekarzem .

Joanna Nowy wpis
@Krystyna

Czyli w sumie całość to 830 zł plus taksówka i jest Pani zdrów jak ryba? Bo jeśli tak, to chyba jest to warte tych pieniędzy. Ale spodziewa się Pani, że po jakimś czasie trzeba będzie i tak wszystko powtórzyć?

Krystyna Nowy wpis
@Joanna

Pani Joanno ja napisałam różnicę w leczeniu - nie wykupiłam leków -chemii .Podałam cenę . Pozdrawiam - Krystyna

Joanna

Ktoś spytał o wizyty w trakcie pandemii, ale nikt nie odpowiedział. W sumie później ludzie znowu chwalili masażystę to chyba znaczy, że byli wtedy na wizycie? Nikt nic nie narzeka, to chyba pandemia wcale na nic akurat u tego Pana nie wpłynęła? Czy jednak było przez jakiś czas niestety zamknięte?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zmysł Ciała Denis Ostapczuk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Agnieszka

Bardzo dziękuję za pomoc. Dobrze jest znać takie miejsce, gdzie można liczyć na dobry masaż, ulgę w problemach z kręgosłupem, otwartość i serdeczność. Polecam!

Jacek
@Agnieszka

Pewnie, że warto znać takie miejsce. Nie wiesz czy szukają masażystów, bo ty korzystasz jako klientka, a ja chętnie podjąłbym tam pracę. Jakby ci się obiło o uszy, że rekrutują, to napisz.

On
@Jacek

Wyślij CV do firmy i się dowiesz czy przyjmują.

@On

A to oni nigdzie się nie ogłaszają? Bo wiesz tak głupio zaśmiecać komuś skrzynkę jeśli akurat o to nie wołają.

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolony i bardzo dziękuję Panu Denisowi za fachową pomoc. Będę wracał.

Yana

Jestem bardzo zadowolona z masażu u Pana Denisa. Wszystkie aspekty oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista Pana Denisa a także komfortowe, przyjemne i sprzyjające relaksowi miejsce z pewnością spowodują, że wrócę w to miejsce. Polecam wszystkim!

Marcel

A jak z wizytami w pandemie ?

Ewa G.

Pan Denis Ostapczuk to wspaniały człowiek bardzo kompetentny i bardzo sumienny zna się na rzeczy i potrafi pomóc,do tego bardzo dobry i sympatyczny człowiek. Przez wiele lat borykałam się z wypadnietym dyskiem były rentgeny i rehabilitację ale to przynosiło tylko krótkotrwała ulgę i raczej maskowali problem niż usuwało przyczynę i leczyło. Pan Denis szuka przyczyny bólu i ja usuwa. Pomógł mi. Rzetelny człowiek o wielkim sercu.Polecam z czystym sumieniem

Alo

Ten pan rozumiem prowadzi działalność sam?

Krystyna Jendrzejczak

Dzien dobry wszystkim czytającym - Denisa odnalazłam po szpitalu , w wielkim bólu z rwą kulszową i wpadniętym do połowy dyskiem - to informacja szpitalna . Odesłano mnie do domu tylko na środkach przeciwbólowych . Męczyłam się tak ponad 2 miesiące . Szukałam w internecie kręgarza - wybawcy mojego bólu , i znalazłam . Wspaniały człowiek o delikatnym charakterze i miłym usposobieniu . Ma złote ręce - rozłożył mój kręgosłup na części pierwsze masażem i poskładał go od nowa . Boże jaka ulga .Po pierwszym zabiegu odeszło 90% bólu . A po drugim zabiegu poszłam bez laski i bez bólu . Dziękuję takim aniołom , którzy wracają chęć do życia . Polecam - prawdziwy pogromca rwy kulszowej - nawet nogi mi się wyrównały i dalej chodzę bez laski . Pozdrawiam lekarza ciała i duszy - pozdrawiam czytających - Krystyna - staruszka

Bogna

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem pracownika? Jakieś podpowiedzi o atmosferze w firmie?

A,

Pan Denis pomógł w moim problemie ze zdrowiem. W kwietniu 2020 przedźwigałam się z naciskiem na prawą kończynę górną. Niedługo potem doszły jednak silne bóle karku. Ból trwał i trwał 2 miesiące bez przerwy (a środki przeciwbólowe w najlepszym razie to zagłuszały). Jeśli chodzi o służbę zdrowia to każdy kolejno twierdził, że raczej nic tak strasznego mi nie jest, a tymczasem bóle rozwijały się i nasilały… Co prawda były rentgeny, wizyty kontrolne (gdzie dostać czy nawet dodzwonić się do mojej przychodni ortopedycznej to koszmar), silne przeciwbólówki (którymi w ciągu 2 tygodni nieźle się strułam i w efekcie wychudłam), USG stawów barkowych itd. itp.. Tak czy siak żadnego przełomu. Niby przepisano mi jakąś rehabilitację, ale dopiero za 2 lata się na nią dostanę... Zgłaszając się do Pana Denisa stałam na granicy. Była to ostania nadzieja, bo po 2 miesiącach to się już robiła depresyjność. Nic dziwnego: sprawność życia spadła mi o dobre 60 – 70%. Z powodu ciągłych bóli mało co mogłam robić, na mało czym się skupić, ograniczyłam wychodzenie z domu. Potrafiłam całe dnie leżeć w łóżku, gdyż z powodu bólu nie mogłam nic innego zrobić. Normalne życie zostało zawieszone, leżało odłogiem. Ledwo człowiek zaczynał coś robić (komputer, pochylenie głowy) – rozkręcał się bardzo ostry ból. Trochę się zaczynało wariować. Pan Denis swoją terapią odmienił tę sytuację. Na pierwszej wizycie przeprowadził dokładny wywiad. Potem przystąpił do usprawniania mojego stanu. Dał mi wówczas znać, że z tym kręgosłupem już od dawna było nie najlepiej (nawet przed urazem). W ciągu kolejnych wizyt bóle stopniowo malały. Zmniejszyła się apatia i otępienie. Nawet gdy czasem coś jeszcze bolało to i tak bardzo „skoczyłam” psychicznie i „motorycznie”, byłam mile zaskoczona. Potem to nawet przestałam musieć brać środki przeciwbólowe – przełom. Odżywałam coraz bardziej, załatwiałam sprawy poza domem. W końcu odpuściły też rwące bóle karku. Pozostały co prawda pobolewania górnych kończyn (zwłaszcza lewej), ale na ostatniej wizycie w serii zajęto się i tym. Zresztą: lewy łokieć już przestał aż tak boleć! W ogóle moje wrażenia po każdej z wizyt były takie: po pierwszych 2 h od końca wizyty następuje miła senność, ale niedługo potem ona mija i człowiek dostaje takiego kopa energii, że mógłby nie kłaść się w nocy spać :D (ja, która jeszcze przed chwilą byłam tak niedyspozycyjna). Bardzo ważne: Pan Denis traktuje poważnie omawiane dolegliwości. Dowiedziałam się, że owszem ma prawo mnie boleć i dlaczego ma prawo. To wszystko wzbudza natychmiastowe zaufanie (i zresztą zaufanie to nie zostaje już potem zawiedzione). Ani razu nie usłyszałam czegoś takiego jak „Nic pani przecież takiego nie jest. Po co pani się w ogóle tak denerwuje skoro nic poważnego na tym rezonansie nie widać?” itp. Podczas gdy od lekarzy a nawet komercyjnych fizjoterapeutów niestety można coś w tym stylu usłyszeć (jak gdyby nie rozumieli, że może człowiek denerwuje się na przykład dlatego, że od 2 miesięcy był kłębkiem bólu i strachu o przyszłość, że stracił dawne życie…). Na docenienie zasługuje też stan gabinetu: kwestie higieny i estetyki. Np. bardzo pochwalam choćby to, że po wizytach u Pana Ostapczuka ubrania nie były zatłuszczone olejkami. Inni fizjoterapeuci potrafią to lekceważyć i nawet pleców ludziom zbyt dokładnie nie wycierają po masażu. Podsumowując: choć nie jest tak beztrosko jak przed urazem to teraz nie ma porównania: z powrotem mam plany i mogę je wdrażać. Jeśli danego wieczoru – powiedzmy – napiszę sobie na kartce co mam zrobić nazajutrz to tego następnego dnia faktycznie jestem w stanie to zrobić. Podczas gdy wcześniej każdego dnia zastanawiałam się: „zrobię dzisiaj to co miałam czy ból mi nie pozwoli (często nie pozwalał)?”. Przy okazji za pośrednictwem Pana Denisa człowiek odkrył nową rzecz: że kiełki i mikro-listki mogą być bardzo smaczne :D Także no raz jeszcze chciałam Panu bardzo podziękować: np. znów mogę np. szyć (pochylanie głowy i karku oraz precyzyjne ruchy ręką są możliwe = już nie kosztują takiego bólu), mogę siedzieć z kotem na kolach i czuć tylko radość z tego (a nie myśleć tylko o bólu i nie móc nawet czuć radości siedzenia z ukochanym zwierzątkiem), 2 litrowy słoik przestał wydawać mi się tak ciężki w rękach. Mogę zasypiać i budzić się praktycznie bez cierpienia i tabelek. Leżenie głowy na poduszce już nie sprawia bólu. I „dziwnym trafem”, po zmniejszeniu bólów, pourazowa depresja czy apatia zaczyna ustępować. Człowiek z powrotem poczuł się sobą. A jednak – poprawa zdrowia i zwiększenie energii jest warta więcej niż wszystkie pieniądze świta. Polecam! Proszę Państwa, nie ma co się załamywać. Np. nie trzeba koniecznie przyzwyczajać się na całe życie, że już zawsze tuż przed deszczem wystąpi bardzo silny ból np. karku. U mnie po interwencji Pana Denisa deszcze i burze przestały już wiązać się z tak ostrym nasileniem bólu, a przecież wcześniej myślałam, że z tymi bólami to już tak zawsze będzie.

Aga

Od bardzo długiego czasu zmagałam się z bólami kręgosłupa. Leki mi nie pomagały, lekarze wzruszali ramionami mimo widocznych zmian, jakie wykazał rezonans. Natomiast Denis postawił mnie na nogi. Polecam, bardzo dobry fachowiec z dużą wiedzą. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do tego, co robi. Indywidualnie i z sercem traktuje każdego pacjenta. Wiem, ponieważ z zabiegów korzystała również moja mama - drętwiały jej dłonie, stopy, miała rwące bóle w okolicy lędźwiowej. Po zabiegach bóle ustały, mama jak nowonarodzona. Atmosfera w gabinecie sprzyja dochodzeniu do zdrowia. Dzięki Denis raz jeszcze!

E

Witam. Korzystam z usług masażu i rehabilitacji w gabinecie pana Denisa. Gabinet jest godny polecenia. Cierpię na hipermobilność stawów, co wiąże się z koniecznością opieki rehabilitacyjnej. Od lat wspomagam się leczeniem dolegliwości u rehabilitantów masażystów i jako osoba już z doświadczeniem mogę stwierdzić, że Pan Denis posiada dużą wiedzę i jest skuteczny w leczeniu. Poza tym ma bardzo fajne podejście do pacjenta, można poczuć że zależy mu na tym żeby pomóc. Ponadto pan Denis doskonalił swoją wiedzę m.in. u innego bardzo dobrego fachowca, z którego usług rehabilitacyjnych również korzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zmysł Ciała Denis Ostapczuk - Warszawa

• Jak się pracuje w Zmysł Ciała Denis Ostapczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Zmysł Ciała Denis Ostapczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zmysł Ciała Denis Ostapczuk?

Zmysł Ciała Denis Ostapczuk
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowolipki 6 lok. 67
    00-153 Warszawa