Opinie o Albatros***SPA&SKI w Jarosławiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Albatros***SPA&SKI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Albatros***SPA&SKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albatros***SPA&SKI w Jarosławiec

Omijajcie ten hotel szerokim łukiem. Okropne traktowanie pracowników przez szefostwo tzn. szef, szefowa i córki. Ordynarne odnoszenie się, traktowanie ludzi z wyższością, czepianie się bezpodstawne, podnoszenie głosu. Cały czas jest się obserwowanym i obgadywanym. Wydawanie dodatkowych poleceń niezgodnych ze stanowiskiem pracy. Po dostaniu wypowiedzenia jest się wyrzuconym na bruk. Wypłata rozliczona ok. Zakwaterowanie i wyżywienie ok, ale nie warte tych nerwów i okropnej atmosfery w pracy. Praca dla ludzi którzy mogą pracować w stresie przez cały czas. ODRADZAM.

Jak najbardziej potwierdzam opinie poprzedniego pracownika. Właściciele hotelu nie traktują z szacunkiem pracowników, są pozbawieni empati do drugiego człowieka. Bardzo nieprzyjemna jest Pani z recepcji (usunięte przez administratora) która w obecności gości hotelowych wyrzuca swoje flustracje w stronę pracowników. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Osoba taka powinna reprezentować jakiś poziom,(usunięte przez administratora) Niestety z samym właścicielem hotelu również ciężko jest się porozumieć, potrafi bez podania jakiej kolwiek przyczyny zwolnić pracownika i tego samego dnia uwaga!!! również w nocy!!! kazać mu się pakować i wyprowadzić. Takie sytuacje miały miejsce kilkakrotnie. Jeśli chciałbyś szybciej zrezygnować z pracy niż masz to napisane na umowie( umowa śmieciowa) zostanie tobie wypłacone tylko 50% pensji, gdzie jest to niedopuszczalne!!! Kolejna rzecz sam nocleg, również daje wiele do życzenia, a mianowicie stare domki "baraki"gdzie śmierdzi grzybem i wilgocią w towarzystwie robactwa m.in. pająki szczypawki, karaluchy i szerszenie.Jednym słowem tragedia!!! Jedynym plusem pobytu w tym miejscu było całkiem dobre jedzenie. Także... ludzie jeśli zależy wam na zdrowiu psychicznym zastanówcie się kilka razy zanim zdecydujecie się podjąć pracę w Albatros SPA&SKY Pozdrawiam byłych pracowników:)

Były pracownik Nowy wpis

Niezadowolona Nowy wpis

Widzę, ze na przestrzeni czasu nic się nie zmieniło.. pracowałam jakiś czas temu u tego „pracodawcy”.. nigdy chyba nie nauczy sie szacunku do pracowników. Kiedykolwiek mnie ktoś zapyta o prace, to nie polecę i nie wypowiem się pozytywnie, niestety.

Były pracownik Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Albatros***SPA&SKI?

Nie mogę

Pracuje tu na barze jest ciężko pracodawca się łasi strasznie. Całe dnie jestem sama ciężko się tutaj pracuje. Nie polecam

Jakie godziny pracy obowiązują w Albatros***SPA&SKI?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Albatros***SPA&SKI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hehe

Czy praca tan jest wciąż tak okropna jak pisali parę lat temu?

To prawda ze ciężko dogadać się tam z pracodawcą?

Olga

Generalnie firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc polecam.

Lola

Pracowałam jako kelnerka i tylko z takiej perspektywy mogę tę prace ocenić. No więc może zacznijmy od noclegu. Pracownicy śpią w przyczepach kempingowych albo taki drewnianych domkach. Fakt, nad ranem jest w nich bardzo zimno ale wystarczy się wyposażyć w dodatkowy ciepły śpiwór. Niestety toaleta i prysznice są w innym budynku. Jeśli chodzi o jedzenie kelnerstwa i osób pracujących na kuchni to grzechem było by narzekać. Jedzenie jest naprawdę pyszne i świeże. Warto tez wspomnieć ze nocleg i wyżywienie jest darmowe ;) Wynagrodzenie uważam za godne, wykonywanej pracy. Lecz jeśli chcesz złożyć wypowiedzenie przed końcem umówionego terminu to dostaniesz tylko 50% swojego wynagrodzenia. Kelnerstwo ma płacone nie w stawkach godzinowych a w dniówkami. Wiec to tylko od zespołu zależy ile godzin będzie trwała praca. Uśredniając i tak trzeba liczyć te 10-12 godzin spędzonych w pracy. Dni wolne są uzależnione od liczebności zespołu kelnerskiego oraz od ilości gości przebywających w hotelu. Zdarzało się ze pracowałam ciągiem przez ponad 2 tygodnie, co było już bardzo męczące w takim wymiarze godzin. Zdarzały się również momenty że miałam dwa dni wolnego w tygodniu. Kelner/ kelnerka ma w obowiązku wydawać posiłki (śniadania i kolacje wydawane są bufetowo), dbać o porządek na sali (zbierać brudne naczynia, zmywać podłogi, ścierać stoliki). Trzeba potrafić pracować pod presja czasu i być wielozadaniowym. Prace uważam za opłacalna i warta uwagi ;)

Mała

Nie polecam. Mieszka się w zagrzybionym domku. Gdy na dworze jest zimno w domku nie da się spać bo marzniesz. Nieszczelne okna i drzwi. Łazienka i wc w innym budynku. O jedzenie trzeba się wykłócać bo często o 9 nie było nic na stole poza kilkoma plastrami szynki konserwowej i sera żółtego. Musisz pracować często na kilku stanowiskach. Wykorzystywanie pracownika i mnóstwo zasad. Jedyny plus kasa i fajna ekipa.

Lidia

@kaja rozwój firmie, różnego rodzaju innowacje to ważne czynniki, które mają sprzyjać jakości pełnionych obowiązków przez pracowników. Co Twoim zdaniem jeszcze wpływa na zadowolenie pracownika? Jak o to dba Albatros***SPA&SKI? Czy możesz podzielić się swoim doświadczeniem z osobami, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tym pracodawcą?

kaja

Wydaje mi się ze jak stawiają na innowacyjność to również na to, żeby pracownicy byli zadowoleni z warunków jak i atmosfery panującej w firmie.

florystka

W 100 procentach nie polecam. Gdy zrezygnujesz z pracy musisz wyjechać w ten sam dzień, jakby jedna noc czy dzień ich zbawił. Pracowałam jako pokojówka praca ciężka i obłożona. Asia koleżanka z pokoju wyjechała wcześniej z nadmiaru pracy. Żałuje że nie wyjechałam z nią wtedy razem. Zostałam z dobrego serca aby nie zostawiać kierowniczki Beaty samej z nadmiarem pracy. A ona wcale nie raczyła się ze mną pożegnać. Pożegnała się ze mną jedynie animatorka i kosmetyczka do dzisiaj mile je wspominam. To był mój pierwszy i ostatni wyjazd za pracą nad morze. Na obecny czas pracuje jako florystka w swojej firmie i kończe kurs fotografii aby zostać fotografem ślubnym. Jakby coś życzę wszystkim miłej i owocnej pracy nad morzem i spełnienia swoich planów.

tropiciel

Darmowe zakwaterowanie i jedzenie. Ale za to ciężka praca zwłaszcza dla pokojówek i kelnerek.

Szef kuchni

O czym wy tu piszecie pracuję tu trzeci rok od kwietnia do września a w tym roku nawet dłużej i jest spoko a pracuję codziennie po 10/12 godz w kuchni zarabiam dobrą kasę . Tak to prawda szef ma wymagania jego prawo ale potrafi docenić dobrego pracownika wiem coś o tym. Polecam pracę chętnym i pracowitym a ci którzy chcą na wakacje to nie tu niestety . Z pracy wylecisz za alkohol to fakt ale najpierw kara finansowa tak nawet 300 zl ale jak się nachlałeś to tylko twoja wina i tyle .Zarobki zależą od stanowiska jedni 2000 tys inni 3000 i tak do góry . Tak to prawda jest nas parę osób które tu są kilka lat ale nie jesteśmy traktowani inaczej od innych mamy po prostu inne stanowiska ale pracujemy ciężko bo za to nam płacą .A po za tym umowa itd ,

pracownik miesiaca

nie polecam odradzam kary sa i czesto i to nie jest w granicach 20-50 zl, a 100 i 300 zrezygnujesz z pracy - dostaniesz polowe to prawda zasady zamieszkania i pracy tam podone do wiezienia za 3 najmniejsza pomylke wylatujesz stad patrza za kazdym twoim krokiem kelnerzy i pokojowki zapieprzaja strasznie zebys szefowstwo zostali zadowoleni z twojej pracy tam trzeba umrzec ale ekipa na prawde zajebista osrodek wystawiony na sprzedaz tak ze zastanowcie sie

Zizu
@pracownik miesiaca

ta jasne. a sam wyleciałeś pewnie bo pijany do pracy przeszedłeś. i to nie raz. wylatuje się za alkohol, to prawda. mi się świetnie pracuje i polecam znajomym, bo super ekipa i doba kasa.

Maja

Zastanawiam się nad pracą tam na sezon jako pokojowa możecie mi coś opowiedzieć jak tam jest i jakie są zarobki na tym stanowisku?

H

śpi się na stojąco hahha. a serio normalne domki letniskowe, wc są obok ( w sensie nie w pokoju)

Nowa

A jak tam jest ze spaniem? Podobno spi sie w kempingach bez wc....

Beata

płaci dobrze, a nawet bardzo dobrze w porównaniu do innych pracodawców. dla najlepszych są przewidziane premie,ale trzeba się postarać. trzeba pracować a nie się opieprzać. za braki na śniadaniu?o tym nie słyszałam jak żyję :D

Joan

Witajcie :) Orientujecie się czy szef daje jakieś kary finansowe np.klient powie, że czegoś mu brakowało na śniadaniu? Wypłaci tyle ,ile przepracowaliśmy czy robi jakieś przekręty? Pytam, ponieważ niestety już się przejechałam ...

Zostaw merytoryczną opinię o Albatros***SPA&SKI - Jarosławiec

• Jak się pracuje w Albatros***SPA&SKI?

Zobacz opinie na temat firmy Albatros***SPA&SKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albatros***SPA&SKI?

Albatros***SPA&SKI
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bałtycka 31
    76-107 Jarosławiec