Opinie o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz w Mościska k.warszawy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz o rekrutacji.


Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz w Mościska k.warszawy

Piotr Nowy wpis
Inne

Jakie tu królują umowy? Do tej pory robiłem na współpracy B2B ale ostatnio niezbyt mi się kalkuluje. Tu dadzą taką o prace żebym miał odprowadzane składki?

Piotr Nowy wpis
Inne

W 2023 roku miałem wypadek motocyklowy, dodam że nie ze swojej winy, w wyniku którego przeszedłem operację obu kolan. W prawym kolanie miałem szytą łąkotkę boczną za pomocą artroskopii, w lewym kolanie operacyjnie miąłem zespajaną pękniętą rzepkę i „czyszczone” kolano. Po wyjściu ze szpitala zgodnie z zaleceniem lekarza rozpocząłem rehabilitację. Dzięki przyjaciołom trafiłem do Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego SORNO, do Oddziału w Mościskach. Po badaniach wstępnych, dokładnej analizie dokumentacji medycznej i rozmowie kwalifikacyjnej z Panem Jackiem Stankiewiczem, koordynatorem medycznym, trafiłem pod opiekę Łukasza Sierocińskiego, fizjoterapeuty neuro-ortopedycznego, który dobrał i rozplanował dla mnie indywidualne zabiegi i ćwiczenia. Już po pierwszej wizycie nabrałem wiary, że szybko uda się wrócić do pełnej sprawności. Uważam, że oprócz rehabilitacji bardzo ważny jest psychologiczny kontakt z pacjentem i tu właśnie taki był. Łukasza polecam wszystkim którzy cenią sobie u specjalisty indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie oraz fachową pomoc w przyjemnej i miłej atmosferze. Jego kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie dają gwarancję bezpieczeństwa oraz efektów leczenia. Dzięki niemu uwierzyłem w siłę i moc terapii manualnej. Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja w moje zdrowie i jednocześnie, co bardzo ważne, dobre samopoczucie. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym Centrum Rehabilitacyjne SORNO w Mościskach. Pomoc na najwyższym poziomie.

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz?

Beata - pacjent Nowy wpis
Inne

Z czystym sercem mogę polecić Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO w Mościskach k/ Grodziska Maz. Jestem pełna uznania dla umiejętności i fachowości kadry oraz zrozumienia i empatii całej załogi SORNO. Z wieloma dolegliwościami po operacjach kolan trafiłam do fizjoterapeuty Pana Tomasza Wieczorka który w każdej sytuacji wiedział co zrobić abym mogła pozbyć się bólu i stanąć na nogi.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz szukała nowego pracownika na stanowisko Rejestrator/ka Medyczny/a. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
(65 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zbyszek
Inne

Do SORNO Mościska trafiłem z bólem kręgosłupa w części lędźwiowej. Placówka ta została mi polecona przez innego pacjenta. Na miejscu została udzielona wszelką informacja dotycząca mojego stanu zdrowia. Otrzymałem pełną poradę, jak również skierowanie do rehabilitanta Pana Tomasza Wieczorka. Doświadczenie, wiedza, empatia tak mogę ocenić tego fizjoterapeutę. Dobry fachowiec, wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Po wspólnej pracy z Panem Tomaszem i odpowiedniej ilości zabiegów mój stan zdrowia znacznie się poprawił. W pełni zadowolony mogę polecic SORNO Mościska

MS
Inne

Od ponad 5 lat odczuwam bóle odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa. Mimo różnych zalecanych zabiegów fizykoterapii w innych placówkach, mój stan nie ulegał poprawie. Dodatkowo wystąpił promieniujący ból do lewej nogi oraz drętwienie . Polecono mi Sorno w Mościskach. Po serii zabiegów w Sorno (gdzie trafiłam z polecenia innego pacjenta), przeprowadzonych w większości przez Pana Jacka Stankiewicza (dużej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie)mogłam wreszcie odstawić silne leki przeciwbólowe i mogę normalnie funkcjonować. Polecam Sorno w Mościskach , znajdziecie tu fachowców z sympatycznym podejściem do pacjenta , którzy zajmą się waszymi bólowymi problemami.

MoniaZ
Inne

Polecam fachowy zespół rehabilitacyjny w Centrum Sorno w Mościskach. Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym był nie do zniesienia. Dzięki fachowej opiece i indywidualnie dobranym ćwiczeniom jest zdecydowana poprawa. Dziękuję.

Grzegorz
Inne

Czytałem że niedawno chcieli zatrudnić tu fizjoterapeutę. Widziałem że tylko na własnej działalności czyli współpraca na B2B. A zarobki? Dostaje się procent do każdego przyjętego pacjenta czy stawka jest z góry ustalone bez względu na ilość leczonych osób?

Pracownik
Pracownik
@Grzegorz

To już ustalasz z szefem

Ewa
Inne

Ośrodek w Mościskach imponuje nie tylko fachowością i oddaniem swoich terapeutów, ale również empatią ,serdecznością i zrozumieniem dla pacjentów ze strony kierownictwa placówki. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Polecamy rehabilitację w tym Centrum Medycznym Ewa i Piotr

Zofia
Inne

Czy ktoś z pracowników moze dać znac, jak wyglada rekrutacja do osrodka? Chodzi mi glownie o stanowisko rejestatorki medycznej

Staw Skokowy
Inne

Dzień dobry, Pragnę z Całego serca podziękować Panu Jackowi Stankiewiczowi za świetną i sprawną pomoc w skręceniu stawu skokowego. Pełen profesjonalizm i przystępna cena.

Kris

Witam wszystkich zainteresowanych wizytà u ,,doktora,, ortopedy w Sorno w miejscowości Mościska. Otóż mam problem z kolanem oraz odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Spróbowałem tym razem właśnie w centrum ,,Sorno,, i chciałbym po prostu przestrzec wszystkich mających podobny zamiar. W tym miejscu chodzi tylko i wyłącznie o zapłacenie 180 zł. za wizytę, natomiast na żadną fachową pomoc nie ma co liczyć. Fakt iż byłem umówiony na wizytę o godz. 16-stej, jak się później okazało wszedłem do gabinetu 2 godz. później, ponieważ pan ,,doktor,, po prostu przybył z delikatnym opóźnieniem to najmniejszy problem. Po wejściu do gabinetu okazało się, że wspomniany doktorzyna nie jest w stanie nic poradzić, po prostu będąc świadomym iż zapłata za wizytę została urególowana chciał mnie się jak najszybciej pozbyć, bo kolejni naiwni czekali na korytarzu. Nie chcę się już więcej rozpisywać, bo przykry jest fakt, że tacy ,,lekarze,, potrafią żerować na ludzkiej krzywdzie. Jeśli macie jakieś problemy zdrowotne spróbujcie poszukać innego miejsca, omijajcie tą skarbonkę szerokim łukiem.

Kacper
Pracodawca
@Kris

Dzień dobry, Z przykrością przyjmujemy Pana słowa dotyczące naszej pomocy lekarskiej. Pragniemy aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie dlatego prosimy o kontakt z naszym koordynatorem medycznym w celu rekompensaty Pana wizyty i rozwiązania problemu, z którym się Pan boryka. Pozdrawiam Kacper Stankiewicz

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz - Mościska k.warszawy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Sorno Edyta Stankiewicz
Przejdź do nowych opinii