Opinie o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska w Grębocin k/torunia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska w Grębocin k/torunia

Klient

Rzetelna obrona w wykonaniu Pani mecenas i w efekcie wyrok uniewinniający. Polecam usługi Pani Adwokat Bórawskiej!

Mateusz

Pani Adwokat jest bardzo skuteczna i radzi sobie nawet w skomplikowanych sprawach. Bardzo mi pomogła, za co jestem wdzięczny i szczerze polecam jej usługi prawne!

Alinka

Bardzo skuteczny prawnik. Polecam usługi pani mecenas!

Bożena66

Uzyskałam ze strony Pani adwokat sprawną pomoc w sądzie i podwyższenie alimentów ma dziecko. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil

Pani mecenas jest bardzo skutecznym adwokatem. Polecam jej usługi i pomoc prawną.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska?

adwokat KB

Szanowny Panie, nie wiem czy wie Pan kieruje swoje pytanie. B-Legal to kancelaria prawna i tu nikt nie pracuje w systemie 12/12. Pozdrawiam serdecznie :)

Jestem bardzo zadowolony z porady prawnej jaką otrzymałem od adwokat Bórawskiej. Indywidualne podejście do klienta i duże zaangażowanie. Jak najbardziej polecam.

Rafał

Odradzam wszystkim.totalna amatorszczyzna w dodatku będzie teraz bronić zabójcę tej małej dziewczynki z Mrowin.Mam nadzieję że żadna osoba z normalnym sumieniem nie będzie korzystała z usług tej kobiety pozbawionej wszelkich zasad moralnych

adwokat KB
@Rafał

Skoro nie był Pan nigdy moim klientem nie może Pan się wypowiadać co do jakości moich usług. Fakt, że podejmuję się trudnych i kontrowersyjnych spraw nie ma znaczenia co do profesjonalizmu mojej pracy. Życzę Panu, żeby kierował Pan się na przyszłość w opiniach rozsądkiem a przede wszystkim jakimkolwiek doświadczeniem z usług, które później Pan opiniuje.

Kk
@adwokat KB

Zgadzam sie. Nie jestem adwokatem lecz czytalem wywiad z Pani i zaczalem obserwowac firme. Wierze w to ze dziala Pani dla czlowieka nie patrzac na to jaki charakter zawiera sprawa i tak trzymac!

Klaudia
@adwokat KB

Co z Pani za czlowiek zeby bronic mordercy tej biednej dziewczynki, ma pani dzieci? Prosze sie postawic od tej strony

Hadik
@adwokat KB

Witam Panią z podziwem. Cieszy mnie to że poprowadzi Pani sprawę J. A. To jeden z trudniejszych procesów w XX1wieku. Mam nadzieję że po że Pani ofierze bezwzględnej wyrafinowanej kobiety. I kto wie czy nie współ sprawczyni w pewnym sęsie.

Józef Holandia

Bardzo rekomenduję tą Panią! Spotkaliśmy się w Holandii i otrzymałem szybką i fajną poradę. Dzięki Pani Kasiu!

Grzegorz ( rozwodnik)

Bardzo polecam!

Wojciech

Witam. Odradzam! Pani adwokat Katarzyna Borawska nie zna się na tym co robi. Rażące błędy w pozwie, ciężka komunikacja i mydlenie oczu! Stracone pieniądze, czas i nerwy. Stanowczo odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska - Grębocin k/torunia

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska?

Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska
4.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Okrężna 16a
    87-122 Grębocin k/torunia