Opinie o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mijas-Bud Daniel Mijas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mijas-Bud Daniel Mijas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

pomocny Nowy wpis

mijasek i inni są kierowani przez konkretną osobę :) zostawcie swoje maila a napisze więcej dość tych przekrętów!!!!

Sylwia Nowy wpis

Co to tak cicho? Chyba wypadałoby nieco "ożywić" ten wątek, bo firma Mijas-Bud funkcjonuje normalnie i dlatego fajnie byłoby podyskutować o aktualnych warunkach pracy, na jakie można tam liczyć. Jak oceniacie poziom zarobków? Jest pod tym względem lepiej niż kilka miesięcy temu?

@Sylwia

Firma funkcjonuje - chyba w pace. Właśnie dostałem papiery z sądu . (usunięte przez administratora) Daniel dostał dwa lata paki bo przekręcił 190 firm . Warto było walczyć dla samej satysfakcji .

Igor Nowy wpis

Jakieś wieści, komuś udało się odzyskać pieniądze?

Nikolas

Niepokojące informacje dowiedziałem się a miałem zamiar starać się o pracę.

@Nikolas

W Sądzie w Grodzisku Maz. przyjmują podania w sprawie pracy u Mijasa. Ale jest duuuużo podań.

@Xyz

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Czy z firmą dzieją się jakieś niepokojące rzeczy i nie przyjmuje pracowników? Liczę, że wyjaśnisz swój wpis.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mijas-Bud Daniel Mijas spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
tadzio

SPRAWY TOCZĄ SIĘ DALEJ, JA MAM WEZWANIE DO URZĘDU SKARBOWEGO NA POCZĄTEK LIPCA, A WIĘC panu mijasowi NIE UJDZIE BEZKARNIE (usunięte przez administratora) W (usunięte przez administratora) BĘDZIE SCHYLAŁ SIĘ PO MYDEŁKO FA . HA HA.

@tadzio

Ja dziś dostałem pismo z US w Grodzisku Maz. aby przekazać dokumenty potwierdzające wykonanie usługi dla mijasa. A na koniec czerwca jestem wzywany także do mojego US w celu złożenia osobiscie wyjaśnień także w sprawie mijasa. Oczywiście mijas zapomniał zapłacić mi za wykonaną usługę. Prosty chłopek myślał że skarbowke przekręci a tu zonk. I będzie świat widziany w kratkę.

Iwona

Trochę Danielowi dały w kość Państwa roszczenia. Niemniej bawi się teraz w turcji na wczasach.

Xyz

I jak? Udało się odzyskać?

Luka Prawna
@Xyz

A skąd, Pan Mijas lata zadowolony po Grodzisku i spłaca po kilka złotych, żeby mieć spokój. Dla władz - nietykalny, bo wykazuje dobrą, kurcze blaszka, wolę. Rozumiecie to? DOBRĄ WOLĘ!

@Luka Prawna

Lata (usunięte przez administratora) zadowolony a w KRD kilkanaście zgłoszeń już ma. Nawet zwykłej telewizji na abonament nie dostanie bo jest dłużnikiem. Wpis do KRD się nie przedawnienia.(usunięte przez administratora) a smród będzie się za nim ciągnął.

Zofia

Może ktoś z Was napisać, jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Mijas-Bud Daniel Mijas? Czy firma wciąż funkcjonuje? W Internecie nie ma informacji na ten temat. Pisaliście wcześniej o zadłużeniach pracodawcy, jak ta kwestia została rozwiązana? Zachęcam obecnych i byłych pracowników do dyskusji, najnowsze dane bardzo przydadzą się innym osobom.

zbulwersowany

Kpiny i żarty. W ramach spłaty części zobowiązań wysłał mi, UWAGA - 100zł. Pozostało ponad 12tys zł. W tym tempie, to nie dożyję całości zwrotu.

Eki

Próba wyłudzenia nienależnych świadczeń. Staram się jeszcze rozmawiać z panem danielem M. Jeśli rozmowy i oświadczenie z jego strony nie nastąpią - składam doniesienie do prokuratury Moje sugestie dla Mijas-Bud Daniel Mijas: Anulacja not obciążeniowych w transporcie międzynarodowym. Naruszenie zapisów umownych i próba wyłudzenia nienależnych świadczeń są czynami karalnymi. W przypadku braku porozumienia podejmę stosowne kroki prawne. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Łamanie zasad umownych i próby wyłudzenia nienależnych świadczeń finansowych.

mariusz

Super wieści. Mam nadzieje, że uda się odebrać wszystko od oszusta wyłudzacza Daniela M. Tylko jest jedna sprawa. To, że oszust odda 50% wartości fv nie znaczy, że można odpuszczać. Ci bandyci sobie przekalkulowali, że po wielu miesiącach będziecie się Państwo cieszyć, jak "szczeniaki" z części opłaconej faktury i że jakoś tam będzie, ktoś tam odpuści itp.... Nie odpuszczać. Daniel M wcześniej gołodud***ec wozi się nowym mercedesm po grodzisku i udaje gangstera - za Państwa pieniądze !

@mariusz

Takich spraw się nie odpuszcza dla zasady. Tym bardziej że jest to działalność jednoosobowa. Obecnie czekamy na nakaz zapłaty reszty faktury i kosztów obsługi prawnej z sądu w Grodzisku Maz. Jeśli mijas będzie bankrutem i kasy zasądzonej nie odzyskam to on będzie wpisany do BIG i KRD. A w przyszłości będzie mu ten wpis utrudniać życie. Od dwóch lat przerabiam podobnego dłużnika. Kasy nie odzyskam bo właśnie ogłosił upadłość . Ja straciłem 10tyś zł ale on stracił przez ten czas 100 tyś zł. Mam dużo wolnego czasu więc będę działać

Dżoasia

Kilkanaście firm już odzyskało swoje należności od PANA MIJASA... polecam wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa (wyłudzenie usługi transportowej), zgłoszenie oszusta do Urzędu Skarbowego i BIG KRD. Jak się Mijasem policja i prokuratura zainteresowała to i kasa się na naszych kontach szybko znalazła, także działajcie. Teraz będzie miał wczasy zamiast w Chałupach to w Zakładzie Karnym.

@Dżoasia

To glonojada będzie musiał wystawić pod latarnie żeby zarobiła na jego długi.

@Xyz

Jacha chyba zmienił konto firmowe bo zaległe faktury płaci z banku z Wrocławia.

Ada
@Dżoasia

Jacha cha cha cha, jak było na przesłuchaniu ? Podobno rura ci zmiekła jak dostałeś wezwanie na komendę. Miałeś nie lada dylemat. Oddać ukradzione pieniądze czy mieć zarzuty prokuratorskie i iść posiedzieć. Ale że ty jesteś zwykły prosty chłopek a koło duopy zaczęło robić się gorąco więc i kasa szybko się znalazła . Taki jesteś bohater. Dziś rozmawiałem z osobą prowadzącą jego sprawę w prokuraturze w Grodzisku Maz. i polecił aby poszkodowani się zgłaszali to oni wtedy mogą prowadzić kolejne postępowanie. A mijas ma wtedy dwa wyjścia, albo płaci zaległą fakturę albo ma postępowanie prokuratorskie.

Ada
@Dżoasia

Ten środkowy palec co tak dumnie prezentowałeś na profilowym możesz sobie (usunięte przez administratora) Taki z ciebie bohater. Albo płacisz zaległą kasę albo cię domieszką koledzy w ZK.

Rudy Konfident

Przepis na odzyskanie kasy od Mijasa: 1.Piszesz do Prokuratury w Grodzisku pismo zawiadamiające o popełnieniu przestępstwa przez Dannego (wyłudzenie transportu ze świadomością braku zapłaty). 2. Wysyłasz list. 3. Cierpliwie czekasz ( w przypadku sporej grupy przewoźników około miesiąca). 4. Prokuratura działa. 5. Mijas orientuje się że mu się koło zadu pali i płaci kasę. 6. Dzwoni do ciebie ktoś z komendy z zapytaniem czy dostałeś kasę, sprawdzasz konto- przelew wpłynął. 7. Robisz sobie drinka, siadasz wygodnie w fotelu i myślisz : Karma is a bitch, zawsze wraca :)

Marox

Poprosisz Danielka żeby oddał kilkaset tysięcy?

Oszukany

Oszeuscie mijas. Czyżby koło doopy zaczęło robić się gorąco skoro po pół roku zdecydowałeś się zapłacić 50% faktury. Jednak urząd skarbowy i prokuratura ma nad tobą władze . Pisanie pism do tych instytucji przynosi już rezultaty i trzęsiesz gaciami. W piątek jestem wzywany na przesłuchanie do prokuratury jako pokrzywdzony przez mijasbud także sprawa się rozkręca a mijas zaczyna znajdować pieniądze. Wniosek w Sądzie w Grodzisku także czeka na rozpatrzenie. Im więcej zgłoszeń do prokuratury tym większa szansa że go zapuszkuja. Wystarczy tylko listownie poinformować prokuraturę w Grodzisku a efekty wymierne zaraz są na koncie. Wierz mi że te drugie 50 % faktury plus koszty windykacyjne też zdołasz wykreować i zapłacić.

SAT
@Oszukany

Jakiego typu pisma trzeba pisać do prokuratury? Również nie odzyskałem pieniędzy

@SAT

Witam. Zwykły list polecony wysłaliśmy do prokuratury w Grodzisku Maz. Wyłudzenia usługi transportowej. Podejrzenie popełnienia oszustwa przez daniela mijasa na szkodę kilkudziesięciu przewoźników. Opisanie dziwnej działalności spedycji mijasbud. Dołączylismy zlecenie transportowe, fakturę za transport, listę oszukanych przewoźników z "transa". Po trzech tygodniach dostałem wezwanie na przesłuchanie jako poszkodowany przez mijasbud. Tego samego dnia na koncie znalazło się 50% zaległej faktury od mijasa. Także pewnie na poważnie biorą się za dziada.

@Oszukany

Piszcie do prokuratury. Tam postępowanie jest już prowadzone . Im więcej tym lepiej to może dziada zapuszkują. My dokumenty za transport dostarczylismy 6 dnia od rozładunku a i tak po trzech miesiącach przysłał bezpodstawną note obciążeniową na 50 %frachtu. Został zgłoszony także do urzędu skarbowego w Grodzisku Maz. Czekamy na sądowy nakaz zapłaty i zgłoszenie mijasa do KRD. Takich spraw się nie odpuszcza.

BenTen

Prokuratura w Grodzisku już się zainteresowała działalnością spedycyjną Mijasa. także czekajcie cierpliwie :)

Igy-z

Jacha siedzi i się nam w twarz śmieje, policja nic nie robi, wszystkich proszę o zgłaszanie do prokuratury. Nawet jak nie odzyskamy pieniędzy, to przynajmniej złodzieja wsadzimy.

Fasttrans
@Igy-z

Transport nie jest mieniem ,najlepszym wyjsciem jest sptzedaz dlugu ,wi3lkim pana ktorzy zrobia z nim co trzeba

mares
@Igy-z

Słyszałeś o Finnroyal ? To, coś, jak Amber Gold, tylko nieco mniejsza skala. Facet zawinął 100 mln pln swoim klientom, bo starsi ludzie wierzyli, że wpłacają pieniądze na lokaty na 10-15%. Facet, który okradł tych ludzi ma sprawy w sądach - i co ? NIC ! ! ! Założył kolejny biznes a na rozprawy chodzi z wolnej stopy ! Obawiam się, że 200,300 czy nawet 500 tyś wyszabrowane przez Mijasa i jego oprychów to za niska liga żeby Państwo dobrało im się do d***. Szkoda.

@mares

Ludzi oszuka ale urząd skarbowy nie odpuszcza i za kilka zł zrobi sprawę karną. Amber Gold miał opiekę rządu a ten to zwykły chłopek co ukradł parę złoty i pewno nawet nie będzie go stać na adwokata

Arczi oszukany

art-trans1973@wp.pl proszę o kontakt w sprawie miejsca pobytu tych złodziei

tadzio

Szanowni Państwo, myślę że jest sposób na "mijasa", sądy czy komornicy nic tu nie pomogą, za długi nie idzie się siedzieć, ale już za z góry "zaplanowane oszustwo" na dużą kasę, można, a tak było w tym przypadku.Proszę wszystkich oszukanych o zgłaszanie tej sprawy, nawet listownie z krótkim opisem sytuacji do Prokuratury w Grodzisku Mazowieckim,jeśli będziemy wszyscy działać z konsekwencją posadzimy "pana mijasa" W grupie siła, i naciskajmy na prokuraturę niech coś z tym robią.Tutaj nie chodzi juz o pieniądze, bo i tak ich nie odzyskamy, ale jakby mijas posiedział ze dwa- trzy lata?Przynajmniej przez ten czas nie otworzy kolejnej firmy. Bądźmy konsekwentni!!!!!

olek

Jaha jest w Grodzisku a przynajmniej był w sobotę 20.10.2018. Panoszył się po mieście swoim białym mercedesem. Tak na marginesie - fajne ma to autko.

Janusz
@olek

Chyba rowerem

Wszystko gra!
@Janusz

Przy nogach tylko jeden p*, bo drugi na siedzi na siodełku.

olek
@Wszystko gra!

Widziałem! nie żartuje sobie z Was... Nowy merc za Waszą kase !

Emi

Patrykos. Napisz publicznie. Jest dno, a od spodu jachy łysy czerep wygląda: )

Zostaw merytoryczną opinię o Mijas-Bud Daniel Mijas - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Zobacz opinie na temat firmy Mijas-Bud Daniel Mijas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Mijas-Bud Daniel Mijas
2.4/5 Na podstawie 83 ocen.
  • S. Żeromskiego 25B lok. 2
    05-825 Mińsk Mazowiecki