Opinie o Jk-Company Jakub Kukuła w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jk-Company Jakub Kukuła. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jk-Company Jakub Kukuła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jk-Company Jakub Kukuła w Tczew

Marzena Nowy wpis

Zamawiam jedzenia od Kukuły już od pół roku. Naprawdę polecam. Jest pysznie i zdrowo. ALE teraz sama pracuję w Tczewie i często przyjeżdżam obok. Masakra. Pracownicy stoją i palą za każdym razem jak jestem. Najgorsze jest to, że stoją w ubranie (białe spodnie itd.). Niektórzy palą w rękawiczkach! Pewnie te które używają w pracy. Zastanawiam się, czy szefostwo pozwala na to?

Edyta Nowy wpis
@Marzena

No nie powinno to tak wyglądać... Nie próbowałaś tego gdzieś zgłosić? Zwrócić im uwagę? Warto by było, bo szkoda żeby ludzie jedli jedzenie które w taki sposób by zostało przyrządzone, zaraz po paleniu papierosów :(

Marzena Nowy wpis
@Edyta

Wysłałam mail.

Nike

Szefostwo ogólnie Ok.ale nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć jak się dzieje na kuchni .nie ma na czym i czym pracować.brak wszystkiego co potrzebne do przygotowania posiłków i to nieraz tak skomplikowanych jak dieta np.b/glutenowa. Pewna osoba zarządzająca skupią się i wydaje duże pieniądze szefostwa ba ciuchy które są drogie i niewygodne....można zainwestować w coś fajnego za rozsądną cenę ale żeby kupić pracownikom narzędzia.blendery itp.to nie ma odzewu....ten pan to wiadomo snob z Warszawki i co chce to sobie robi.Osoba na stanowisku manager nie posiada min.kwalifikacji i kompetencji.tylko dużo gada i drze się wiecznie jak kobieta w menopauzie.Porzadek w trakcie produkcji to 1 wielki chlew...może dotrze to do Góry. Która jest wodzona za nos przez Mr.Romeo....

Beny Nowy wpis
@Nike

Szczera prawda.....dlatego się zgadzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jk-Company Jakub Kukuła - Tczew

Jk-Company Jakub Kukuła
  • Jagiellońska 55