Opinie o Jarosław Fabijański w Siedlęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Fabijański. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Fabijański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Fabijański w Siedlęcin

Rufi
Inne

Trudno oczekiwać od byłych pracowników obiektywnej opinii. Firma jest ok choć może nie idealna ale jest ok!

do Rufi
Były pracownik
 Problem
@Rufi

Jakby było ok, to nie byliby byłymi pracownikami :) praca za grosze, dokładanie obowiązków, niepłacone nadgodziny, telefony do godzin wieczornych i nawet podczas urlopu czy zwolnienia lekarskiego... Jak ktoś szuka pracy bez wyzysku człowieka, manipulacji i śmiesznych czarów pana jarosława, to polecam szukać gdzieś indziej, a nie w Fabijański sp zoo

Adam
Pracownik
@do Rufi

Z tym, że ogromna większość osób jest byłymi pracownikami, bowiem została zwolniona. Jeżeli ktoś nie potrafi przyłożyć się do pracy, szczególnie na produkcji, gdzie jednak trzeba trzymać normy to potem wylewa żale w sieci.

Paweł
Inne
@Adam

Pracodawca mam przez to rozumieć, że ma określone wymagania względem zatrudnionych pracowników? Możesz tak dokładnie napisać mi jakie normy trzeba spełniać, aby móc w ogóle utrzymać się w pracy w tej właśnie firmie?

byly pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Paweł

Normy ciężko określić, poniewaz pan Jaroslav zmienia zdanie co 5 minut jak i nastroj, wiec w zaleznosci od jego dnia i czy slonce zbiegnie sie z ksiezycem, od tego zalezy jak oceni Twoja prace :) jednego dnia uzna Cie pracownikiem miesiaca, a kolejnego uzna, ze " źle Ci patrzy z oczu" i za to Cie wyrzuci, oczywiscie pod innym pretekstem :) a cd pieniedzie, temat rzeka. Generalnie jak cenisz sobie płynność finansową i spokoj psychiczny, to omijaj wytwórnie makaronów w siedlecinie :)

Halina Nowy wpis
Inne
@byly pracownik

A jak już to słońce zbiegnie się z księżycem, to wtedy te normy są wykonalne, czy odwrotnie?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@byly pracownik

Jarka już nie ma i wiele się zmieniło na plus!

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Jarek już nie pracuje, wiele się zmieniło - koniec ze zmianami nastrojów i milionami myśli na sekundę. Jasne wytyczne i brak improwizacji jak to wcześniej bywało. Zmiany na 100% plus.

Były pracownik
Były pracownik

Firma wypłaca wynagrodzenie po terminie Lub w ogóle, nazywając to polityka firmy, ciągły monitoring bez zgody pracowników, Telefony i smsy po godzinach pracy, np o 20,21, nieodbieranie tel kończy się pretensjami i wyrzutami przełożonego (założycie firmy) który emanuje negatywna energia, brakiem stabilności i milionami myśli na sekundę, za którymi sam nie nadąża, a co dopiero pracownicy. Biorąc pod uwagę region karkonoski znajdziecie dużo lepszych miejsc do pracy, spokojniejszych i (Lepiej) płatnych

Pozytyw

Jestem bardzo zadowolona. Konkretne wytyczne, dobra komunikacja. Polecam

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jarosław Fabijański? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
BYŁŁY

ODRADZAM ! NEGATYWNA ENERGIA !

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Fabijański - Siedlęcin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jarosław Fabijański?

    Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Fabijański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Fabijański?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarosław Fabijański
Przejdź do nowych opinii